Трогателен жест! Вижте как абитуриенти от Карнобат поканиха класните си ръководителки на бал (ВИДЕО)
С огромен плакат, балони и викове "Елате с нас на бала" учениците от 12 "б" от СУ "Хр. Ботев" се появиха в двора на училището
03 Май 2018, Четвъртък, 14:02 ч.
Автор: Емел МАХМУДДвете преподавателки по български език и литература не успяха да скрият сълзите си от щастие
По нестандартен начин абитуриенти от Карнобат поканиха класните си ръководителки на бал. Учениците от 12 "б" клас на СУ "Христо Ботев" измайсториха огромен транспарант с надпис "Елате с нас на бала" и трогнаха всички.
По време на междучасието, когато нищо неподозиращите учителки - г-жа Димитринка Москова и г-жа Траяна Стоянова, са в класната стая, чуват викове от двора на училището. Те остават изненадани, когато отиват до прозореца, за да видят какво се случва. Там са абитуриентите, които с черни и червени балони, опънали огромния транспарант, канят класните си ръководители да присъстват на бала им.
Трогнати от жеста, учителките, които преподават Български език и литература, не успяха да крият сълзите си от радост. Г-жа Стоянова е класен ръководител на 12 "б" от 9-и клас, а г-жа Москова оръководи класа по заместване от тази година, но с приятелското си отношение за краткото време е успяла да спечели сърцата на всички ученици.
С изненадата, която спретнаха на учителките си, абитуриентите събраха погледите на цялото училище, дори и на минувачи.
Със сигурност всеки един от тях ще запомни вечно този емоционален момент от последните дни на ученическия им живот.
В категории:
Карнобат
Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад
Apple отива на трибунал за iPhone
Интимните тайни на Рупърт Мърдок излязоха наяве: Джери Хол проговори за петгодишния брак без секс и скритите камери в спалнята
Фатална свръхдоза фентанил убила легендарния фолк певец Никсън
Тотален разпад в „Промяната“! Националният младежки шеф Алекс Дорохин разкости партийния елит
Исландия готви вот за пътя си към ЕС
От калта на Четвърта дивизия до върха на Световното: Невероятната история на Дениз Ундав
Британка: Махнаха ми апендикса по грешка в Египет!
Тийнейджърски банди превърнаха Нотингам в бойно поле
Свободна зона, ама с катинари! Жестока наглост взриви плаж „Златна рибка“ край Созопол
Мащабно начало на второто издание на „Крайморски фестивал“: Музика, танци и традиции завладяха морския бряг
Чуждестранни туристи се отказват от България, защото се пуши навсякъде

Молбички се попълват на портала
Децата гледат, че така е по традиция и затова канят боклуците, които на нищо не са ги научили."
Хващай гората, селянино. Очевидно хората, които са се нагърбили с отговорността на свещената професия учител, успешно са се погрижили да не се пръкне още един бай Ганьо като теб в обществото ни!
Едно-две.....-единайсет-дванайсет, и после джобс.бг