Адвокат: Европейският съд по правата на човека ще реши дали Иванчева е виновна
19 Април 2018, Четвъртък, 13:44 ч.
Безсмислено е да се броят банкноти на асфалта и задържаните да се държат часове с белезници, каза Людмил Рангелов
Преценката дали е виновна кметицата на столичния район „Младост“ Десислава Иванчева ще я направи Европейският съд по правата на човека. Това каза адвокат Людмил Рангелов в „Денят започва“ по БНТ.
„Имаше поредица от дела, по които България бе осъдена в Страсбург. Нарушава се личният живот от полицейските служби. Има наличие на данни за изтезания, нарушаване на презумпцията за невиновност поради изказване на министъра. Липсва и възможност за справедлива присъда“, коментира Рангелов.
„Заплатихме за неуспешния опит на едно лице, представляващо прокуратурата да се прави на актьор и да остроумничи. Лошо е, че той не плати, а ние данъкоплатците. После някъде се скри. Николай Цонев бе задържан, но съдът го оправда“, припомни адвокат Иво Найденов.
В категории:
Крими
Задълбочава ли се кризата? Цената на петрола отново скочи над 100 долара за барел
Тръмп: Папа Лъв XIV е слаб и ужасен политик
13/04/2026, Понеделник 08:40
1
САЩ започва блокада на иранските пристанища
Голямото прибиране: Очаква се интензивен трафик в последния почивен ден
„Тиса“ е първа сила в Унгария
14-те най-добри секс съвета на всички времена
Меди се появи на участие с ботуши на ток
С тази рецепта направете най-вкусната супа топчета
Какво символизира бялата роза и кога да я подарите
Ендокринолог: Преяждането също се счита за грях, хубаво е да сме по-дисциплинирани
3 рецепти, с които да използвате яйцата от Великден
Почернената майка на Никола с разтърсващо писмо към убиеца му
