Затвориха АМ „Тракия” от Карнобат до Бургас (АКТУАЛНА ОБСТАНОВКА КЪМ 22 ЧАСА)
26 Февруари 2018, Понеделник, 18:20 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративнаСнегът в Бургаска област продължава да вали обилно и по всяка вероятност няма да спре до утре сутринта
Магистрала „Тракия” е затворена за движение в двете посоки в участъка между Карнобат и Бургас, съобщиха току-що от Областното пътно управление-Бургас. (ОПУ) Причината е силен вятър и нулева видимост при зимни условия.Въведена е и забрана за движение на товарни автомобили до 12 т. по пътищата II-73 от Шумен до Карнобат и I-9 от Обзор до Кошарица.
Снегът в Бургаска област продължава да вали обилно. По всяка вероятност няма да спре няма да спре до утре сутринта, прогнозират синоптици.
Шофирайте внимателно. Пътувайте само ако наистина се налага и се запасете с вериги, съветват още от ОПУ.
20:45 - От МВР съобщиха още, че пътят Елхово-Средец също е затворен.
21:30 - От ОПУ-Бургас току-що оповестиха за това, че пътят към Средец в участъка между с. Вълчаново и Средец е затворен за всички МПС. Път II 7305 от Камчия до Люляково и този между Варна и с. Горица са затворени за почистване за всички превозни средства.
22:00 - Пътят I-9 от Обзор до Кошарица е затворен за всички автомобили
ЧСИ продава брутално потрошено BMW от смъртоносна катастрофа до Пловдив
Прогнозата на проф. Рачев: Февруари ще изненада всички
Рецептата за тази пилешка супа ще ви изненада - лекува ударно грипа
В 18 щата е обявено извънредно положение
Тези три зодии трябва да вземат голямо решение, за да променят живота си
Левски със сензационен трансфер, договори бивш "армеец"
Препълнени затвори в Гърция
Сензация в конкурса за "Евровизия"
Нови разкрития за смъртоносно простреляния в Минеаполис - Алекс Прети
Станишев: Касапница на конгреса ще отслаби БСП
Опашката от тирове на Капитан Андреево надхвърли 15 километра
Случаи на вируса Нипах, край Колката довежда до 75% смъртност в Индия

Щото утре ще се спускат с шейни.
прочетете в тълковния речник значението на тази дума.
Заменете я с ОБИЧАЙНО