Весела Лечева с ауди за 200 бона
14 Февруари 2018, Сряда, 13:59 ч.
Бившата шефка на спорта в правителството на Сергей Станишев, а сега депутат от групата на БСП - Весела Лечева, пристига на работа в Народното събрание, возена от шофьор в последен модел баровско „Ауди“ А8, пише вестник Ретро.
Цената на този модел автомобили - с най-висок клас на оборудване и системи за безопасност, е между 200 и 300 бона в зависимост от екстрите, твърдят експерти.
Както е известно, Лечева е петкратна световна и 8 пъти европейска шампионка, носителка е на световната купа и двукратна сребърна медалистка от олимпийските игри в Сеул през 1988-а и в Барселона през 1992-ра. Тя притежава 17 световни рекорда в индивидуалните дисциплини.
От 2001 г. е народен представител в 39-ото народно събрание, където е зам.-председател на Комисията по въпросите на децата, младежта и спорта. Бивш председател е на Държавната агенция за младежта и спорта (ДАМС).
Тъй като в момента е народен представител в 44-ото Народно събрание и зам.-председател на парламентарната група на левицата, ангажиментите и в никакъв случай не са по-малки. Затова очевидно се налага да ползва услугите на шофьор, който дори често и кавалерства, като носи на ръце обемистите папки с материали и законопроекти на народната избраница, която продължава да е любимка на открилия я за политиката президент Георги Първанов (2002-2012 г.).
В категории:
Политика
"Дивият звяр" Меси и неговата армия: Как за 10-секунди цяла Аржентина се сби за Лео
Тъжният край на една драма: Почина миньорът, който задуши болната си жена по нейна молба
"Никога няма да излезеш от затвора"
Какво се случва с децата от жестоката катастрофа в Горна Оряховица
18/06/2026, Четвъртък 18:40
0
Фатален полет с парапланер: 63-годишен мъж се оплете в жици и почина
Надуха цената на царевицата по плажа
Великобритания доставя 150 000 дрона на Украйна до края на 2026 г.
Какво става с Варна?! Мъж стреля и хвърля ножове
Под 17% от битовите отпадъци у нас се рециклират
Зеленски се закани: Ако Украйна гори, Москва също ще гори
Абсурд: В Англия искат съдебна забрана за знамена край пътищата по време на Мондиала
Осъдиха родителите на детето, извършило масово убийство в училище в Белград

нови Смартфон а не папки.
Влез в 21 век, тъпа жено.