×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • НАП: В момента дизелът е най-евтин за последните 40 дни
  • Румен Радев заминава на първа визита, среща се с Фридрих Мерц
  • Куба укрепва отбраната си с руски дронове на фона на напрежение със САЩ
  • Медузи заляха популярни курорти в Гърция
  • Част от София ще остане без вода през следващите пет дни
  • Българският национал Мартин Георгиев официално вдигна шампионския трофей с АЕК Атина
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Изплува потулен скандал! Шпакловчик от Бата блудства с непълнолетна полякиня


Изплува потулен скандал! Шпакловчик от Бата блудства с непълнолетна полякиня
За скандалния случай стана ясно едва сега, след като има присъда на Районния съд в Поморие
11 Февруари 2018, Неделя, 19:00 ч.
Автор: Гергана РАДЕВА

Момичето по чудо е спасена от сигурно изнасилване

Супер скандал, с опит за изнасилване на непълнолетна полякиня, е бил потулен в разгара на  лято 2017, узна Флагман.бг.

За извратената история става ясно едва сега, след като извършителят – шпакловчик с начално образование от поморийското село Бата, вероятно циганин, бе осъден от Районния съд в Поморие, но се размина сравнително леко – 2 години условно с 4-годишен изпитателен срок.(ВИЖ ПОДРОБНОСТИ ТУК) 

Заради деликатното естество полицията рядко съобщава подобни случаи, а и по време на активния сезон инцидентът със сигурност щеше да има сериозен международен отзвук. 

Случката се е разиграла на 8 юли в поморийското село. Незнайно кой безумник решил да заведе група полски туристи в ресторант в село Бата, за да им организира "фолклорна програма". Поляците били в тийнейджърска възраст, момичето, с което малко по-късно шпакловчикът ще блудства, само признава, че изпива „3-4 чаши вино”.

Към 22 часа тя излязла навън, за да подиша чист въздух. Към нея се приближил местен жител с фамилия Пешев. Той разменил няколко реплики с момичето на руски език, след което решил да й помогне да се върне обратно в ресторанта.

В този момент обаче към тях се присъединим извратенякът, който в делото е съобщен само с инициали „М.Д.”. За него се знае, че е с начално образование, живее в селото, шпакловчик по професия. В болния му мозък се родила идеята да се възползват от момичето, той склонил Пешев да я отведат към Боровата горичка и след това да я насилят, става ясно между кориците по делото.

Изродът на всичкото отгоре задигнал и телефона на полякинята. Момичето паднало безпомощно на земята, а извратенякът започва да я опипва и да съблича, след което и той самият се съблякъл и търкал в нея. Полякинята  се разплакала и викала отчаяно за помощ. За късмет била чута от две момчета с инициали К.Колев и Ж.Колев, които я спасили от сигурно изнасилване.

Малко по-късно полякинята разпознала изрода от Бата, който й посегнал, но тъй като той е с чисто досие, се разминава само с условна присъда.

В категории: Поморие


21
Коментара
21
Коментара по темата
21.
Умник
12.02.2018 14:03:00
0
4
Незнайно кой безумник решил да заведе група полски туристи в ресторант в село Бата, за да им организира "фолклорна програма". Безумника не им е организирал фолклорна програма , а тя е има в двата ресторанта "Златната бъчва" и "Планинска къща" и двата ресторанта са с над 250 места и са пълни всяка вечер през летния сезон . Така че едва ли е Безумник този който ги е закарал.
20.
Анонимен
12.02.2018 14:02:06
0
2
Докато има обща безотговорност и анонимност ще е така.Ще изнасилват,бият,грабят и няма да носят последствия хиляди престъпни елементи.Целта е да се държи лошия матриял в страх.И пак да гласуват за ГРОБ-арите.
19.
7887
12.02.2018 10:23:15
4
1
Полякиня и рускиня до 18 годишни. После вълнясват като овце.
18.
@@@@@
12.02.2018 10:05:40
6
3
Изнасилена полякиня в целия свят НЯМА!
17.
*********
12.02.2018 07:43:30
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
16.
Bs highlife
12.02.2018 07:27:13
3
6
Много изнасилвания се прикриват в слънчев бряг, ама полицията СПИ!!!
15.
666
12.02.2018 07:19:38
0
11
Като се отърка в дъщерятана някой съдия или прокурор да видим дали ще гледат чистото му съдебно минало?!?
14.
Р
12.02.2018 02:18:08
10
6
Разликата не е по различна между Русия търкаща се във България през 2017 със цел да ни изнасили
13.
Г
12.02.2018 02:17:14
2
5
Туриста да осъди ресторанта защото те отравят малките със алкохол. Бъдете малко пораснала нация и отговорна за хората ве некадърници!!!!
12.
do3
11.02.2018 23:39:01
2
5
Selski prut si ti , drebna dushica
11.
dosds
11.02.2018 23:38:00
2
11
Kazvaite mu imeto na tozi !!! Qvno prisuda ot sud nqma da poluchi , neka pochnat da gi poluchavat ot obshestvoto , kolkoto i primitivno i zaspalo da e to!!! Shtom nqkoi si pishat "zabavni" komentarcheta pod tazi tema...
10.
Е
11.02.2018 23:11:16
15
6
Статията е пълен расизъм фалшиви новини.
Пропагандата е да гласувате за “Патриотите”
9.
Е
11.02.2018 23:10:16
15
2
Да пак стария написана от расист за да плаши обществото да гладува за “патриотите” всички тъмни хора са лиши освен соца и Каракачанов.
8.
Д
11.02.2018 23:08:45
17
4
Пак историята е разказване за да се мразят ромите тоест това в расизма под прикритие на Флагманз
Нали са “вестник на националистите”.
7.
ey
11.02.2018 22:45:29
2
11
Като изключа коментар 1, всички сте егати и улигофрените! Много сте отворени! Я се замислете ако това се случи на ваша близка-щерка, племенничка....Може ли да сте такава пасмина!
6.
b
11.02.2018 22:23:27
6
3
Moje da napravite film. "Nebania turist"
Moje da napravite film. "Nebania turist"
Moje da napravite film. "Nebania turist"
Moje da napravite film. "Nebania turist"
Moje da napravite film. "Nebania turist"
Moje da napravite film. "Nebania turist"
Moje da napravite film. "Nebania turist"
Moje da napravite film. "Nebania turist"
Moje da napravite film. "Nebania turist"
Moje da napravite film. "Nebania turist"
Moje da napravite film. "Nebania turist"
Moje da napravite film. "Nebania turist"
5.
сексуално оооо!!!!
11.02.2018 22:22:17
3
1
сексуално
сексуално
сексуално
сексуално
сексуално
сексуално
сексуално
сексуално
сексуално
сексуално
сексуално
сексуално
сексуално
сексуално
4.
*********
11.02.2018 22:21:20
2
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, тъй като съдържаше обидни квалификации към Флагман.бг или членове на редакционния екип.
3.
Osman Gazi
11.02.2018 22:16:24
7
5
Ponaturkal sa e vikate a hahaha
2.
Арв ве
11.02.2018 22:05:46
1
11
:D хаха селото прави милиони левове приходи .... Златната бъчва
1.
Р
11.02.2018 22:02:08
2
14
В Щатите няма пиене докато не станат пълнолетни
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Задържаха турчин, превозвал 15 мигранти с моторна лодка край Синеморец Задържаха турчин, превозвал 15 мигранти с моторна лодка край Синеморец Той е навлязъл от съседката ни по вода Един от най-популярните български комици е болен от рак, минава химеотерапия Един от най-популярните български комици е болен от рак, минава химеотерапия В момента преминава през втори курс на химеотерапията  Проведе се втори Национален ученически фестивал за танцови и мажоретни състави "Ахтополски ритми" Проведе се втори Национален ученически фестивал за танцови и мажоретни състави "Ахтополски ритми" Събитието събра талантливи ученици , които с много емоция, вдъхновение и любов към българските традиции представиха своите изпълнения пред публиката в град Ахтопол Получите ли такова съобщение, не отваряйте линка. Имама е! Получите ли такова съобщение, не отваряйте линка. Имама е! Измамните съобщения с глоби за пътно нарушение продължават, много приличат на реалните известия от КАТ, но е капан Студенти от Центъра по юридически науки към БСУ посетиха Апелативна прокуратура-Бургас в „Ден на отворените врати“ Студенти от Центъра по юридически науки към БСУ посетиха Апелативна прокуратура-Бургас в „Ден на отворените врати“ Над 30 първокурсници се запознаха с работата на прокуратурата и практиката на опитни прокурори Мъж предложи подкуп на полицай по време на разпит Мъж предложи подкуп на полицай по време на разпит Той е бил извикан  за изясняване на обстоятелства по досъдебно производство за транспортно престъпление Каратистите от Сансай завоюваха 20 медала на International Aleko Cup 2026 Каратистите от Сансай завоюваха 20 медала на International Aleko Cup 2026 Състезателите на клуба спечелиха 4 златни, 2 сребърни и 14 бронзови медала Рокади в Агенция „Митници“, освободиха шефа й, ето кой поема поста Рокади в Агенция „Митници“, освободиха шефа й, ето кой поема поста Новият директор е дългогодишен служител в Агенцията Ако нещо спъва бургаската кандидатура за "Евровизия" - това е летището Ако нещо спъва бургаската кандидатура за "Евровизия" - това е летището Залата е по-добра, градът се вписва в концепцията на организаторите, но летището не покрива критериите за свързаност Колко ще струва на страната ни домакинството на „Евровизия” догодина Колко ще струва на страната ни домакинството на „Евровизия” догодина Средно около 30-35 млн. евро може да струва домакинството, което е сериозна сума, но не чак толкова от гледна точка на потенциалните позитиви, прогнозират икономисти
Мъжът, помел с автомобила си минувачи, нарича християните "негодници" Мъжът, помел с автомобила си минувачи, нарича християните "негодници" Министерството на транспорта свързва нападението с имиграцията   Учени: Нека заразяваме хората чрез генномодифицирани кърлежи, за да не ядат месо Учени: Нека заразяваме хората чрез генномодифицирани кърлежи, за да не ядат месо Двама професори от Мичиган смятат, че глобалното затопляне може да се пребори само чрез вкарване в човек на алфа-гал синдром Иран иска да контролира и световния интернет Иран иска да контролира и световния интернет Ислямската република възнамерява да таксува най-големите технологични компании в света Как една държава превърна ресурсите си в бъдеще, а не в корупция Как една държава превърна ресурсите си в бъдеще, а не в корупция Вижте тази история от Норвегия  Турция изпраща нов кораб да търси газ в Черно море Турция изпраща нов кораб да търси газ в Черно море „Йълдъръм“ започва първата си оперативна мисия на кладенеца „Тюркали-16“ с цел увеличаване на добива и развитие на енергийните ресурси Жозе Моуриньо поема Реал Мадрид Жозе Моуриньо поема Реал Мадрид "Белите" ще платят на настоящия клуб на Моуриньо - "Бенфика", обезщетение за предсрочното прекратяване на договора му в размер на 6 милиона евро Халваджиян за Дара: Спомням си, че на кастингите през 2015 г. имах една забележка към нея Халваджиян за Дара: Спомням си, че на кастингите през 2015 г. имах една забележка към нея Единствената му забележка тогава е била, че има много високо самочувствие, което според него трябва да бъде подкрепено с реални постижения Блок се превърна в сауна: 45 градуса, течове и високи сметки Блок се превърна в сауна: 45 градуса, течове и високи сметки Ситуацията продължава вече 2–3 месеца и поражда опасения, че влагата може да се разпространи по етажите и да засегне електрически инсталации Танцът му със стола в Евровизия се превърна в меме Танцът му със стола в Евровизия се превърна в меме Вижте какво каза Кристиан Тарче Как Тръмп преметна Путин Как Тръмп преметна Путин Песимизъм в Русия осем месеца след оптимистичната среща на високо равнище в Аляска
Петър ГАНЕВ, икономист Петър ГАНЕВ, икономист Всеки истински джентълмен трябва да има неизчерпаем запас от комплименти за дамата, в случай че парите му свършат... Виц на деня Виц на деня Влизат двама в бара. Единият пита другия:
- Какво ще пиеш?
- Каквото и ти.
- Барман, дай две бири.
- Тогава и за мен две.
Виц на деня Виц на деня Блондинка започва да готви и изпада в истерия. Мъжът и я пита:
- Скъпа, какво се е случило?
- Вадя от хладилника ледчета, сложих ги в тенджерата с вода, а сега не мога да намеря нито едно!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки истински джентълмен трябва да има неизчерпаем запас от комплименти за дамата, в случай че парите му свършат...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори