Бургаският депутат Петър Кънев се срещна с кмета на Сунгурларе: Умуват как да намалят безработицата в района
27 Януари 2018, Събота, 07:51 ч.
Автор: Флагман.бгПо време на срещата бяха поставени множество въпроси по казуса с Истанбулската конвенция
Народният представител от ПГ на „БСП за България” инж. Петър Кънев проведе приемен ден с жители на град Сунгурларе. Той се срещна и с актива на БСП в района по тяхна покана.
По време на мероприятията бяха поставени множество въпроси по казуса с Истанбулската конвенция, позицията на БСП относно вота на недоверие и други актуални теми.
След това инж. Кънев проведе среща и с кмета на Сунгурларе Васил Панделиев, на която дискутираха безработицата в региона и липсата на предприятия тук. Събеседниците коментираха и горския фонд на общината и това как в бъдеще ще бъде най-полезно и икономически целесъобразно горите да бъдат отдавани – дали да се предложат на държавното горско лесничейство или да бъдат пуснати на търгове.
На срещата при кмета присъстваха и общинският председател на БСП-Сунгурларе Валентин Славов и неговата заместничка Диана Гурева.
В категории:
Сунгурларе
Кралицата, която не скри посивелите си коси и привлече вниманието на света
Почина голям български режисьор
Голяма промяна в менютата на детските градини
В Гърция забраняват на непълнолетни да използват тротинетки след смъртта на дете
Екипът на Центъра за обществена подкрепа се включи в розовата емоция на Giro d’Italia
АПИ обяви поръчка за проектиране и строителство на Южния обход на Ямбол
4 зодии през май 2026 затварят вратата към миналото и започват начисто
Вижте Нора Недкова като ученичка - много преди корекциите
Възобновяват делото срещу кмета на Варна Благомир Коцев
Близо 1/3 от домакинствата в България имат неизползван автомобил
Сунгурларе получи награда за принос в съхранението на културното наследство
Ергенът Стоян си тръгва преждевременно - изгонен от участничките?

Да видим кой храни,кой добива дърва,кой събира боклука,кой снегопочиства.
Бозави,разни кюфтета и хатиджета,оплетени като свински черва!
да ви кажа най много ми е болно за тази община за това какви хора я водят това е безобразие седнали да умуват готовото унищожават ново ще правят това са пълни глупости освен да си бият актив друго не става закриват а нищо не откриват това става от години
Диана Гурева - заместничка на В.Славов, а тя не беше ли заместничка на кмета?