Eмануела се сдобри с Динев-младши, но има нов мъж
25 Януари 2018, Четвъртък, 21:01 ч.
Певицата и Мартин все още не са под един покрив
Певицата Емануела проговори за новия си приятел Мартин Николов пред списание Lоve style. Двамата имат връзка от шест месеца.
"Все още не живеем под един покрив, но постоянно сме заедно. Той се разбира прекрасно и със сина ми Митко-младши, все пак детето е част от мен", разкри Емануела пред списанието.
Мартин беше неотлъчно до изпълнителката и на третия рожден ден на по-малкия й син и го зарадва с огромен автомобил с дистанционно управление.
На партито дойде и таткото на Митко-младши – милионерският син Димитър Динев, с когото изпълнителката доскоро беше във война.
Двамата вече са в нормални отношения. Той вижда сина си за по седмица всеки месец. Динев също отрупа наследника си с подаръци за рождения му ден и пристигна в компанията на моделката Гери Дончева.
"Мити е дете, за което цял живот съм мечтала – добър, спокоен, усмихнат, общителен и много умен. Все още не ходи на градина, най-вероятно ще тръгне от пролетта. Когато съм на участия или съм ангажирана, ми помага майка ми и детегледачка", сподели още Емануела.
В категории:
Лайфстайл
Най-романтичната зодия в хороскопа
Как правилно да използваме климатика при прехода от студ към жега?
С този трик подът у дома ще блести с часове
Пица на фурна - лесно и вкусно
Коя зодия е най-опасна, когато се ядоса
Как да изчистим загорял тиган с домашни средства
Крем карамел - класическа рецепта
Тези симптоми може да издават сериозен здравословен проблем
Тайната на чистите прозорци без следи и петна
Пухкава баница със сирене - рецепта стъпка по стъпка
Георги Харизанов разкри схема преди изборите, групи за печени чушки стават политически
Димо Алексиев със сензационно назначение - става конкурент на "Игри на волята"?
