Първо във Флагман.бг: Общински съветник-милионер взе плажа на Кьошето край Сарафово
Петко Стамболиев бе избран за общински съветник в Бургас през 2015 година
Ключови думи:
Петко Стамболиев, Солидарност
05 Януари 2018, Петък, 10:36 ч.
Автор: Иван КОЛЕВПетко Стамболиев поема управлението на огромната плажна ивица от 30 дка
Бургаският общински съветник и крупен предприемач Петко Стамболиев е новият наемател на плажа „Сарафово ЮГ”, показа проверка на Флагман.бг.(ВИЖТЕ ПОДРОБНОСТИ ТУК)30-те дка плажна ивица се намира между Солниците и баровския квартал. Фирмата на Петко Стамболиев „Лодос 22” ЕООД е единственият участник в търга и е наема плажната ивица за 5 години срещу 21 хил.лева на година.
Според договора, който Петко Стамболиев, е подписал с Министерството на туризма трябва да предлага чадър и шезлонг на цена от по 5 лева.
Тази плажна ивица до този момент не е имала наемател, защото локацията не е сред най-атрактивните, поне не и докато не се започне строителство на Кьошето – Бургаската ривиера. Това обаче едва ли ще се случи в следващите пет-шест години заради което ходът на Стамболиев е изключително изненадващ.
Запознати с бизнес делата му разкриха, че той ще предложи интересна бизнес концепция, но детайли по нея на този етап са неизвестни. На пръв поглед плажът трудно може да се разработи, защото ивицата е много голяма, Стамболиев ще трябва да осигури доста спасители, за да изпълни изисквания на Министерството на туризма, необходимо е да инвестира и немалка сума в почистването, чадъри и шезлонги. Но от друга страна точно там се изгради огромен безплатен паркинг и достъпът до мястото е изключително лесен, което предвид зелената зона в Морската градина на Бургас, може и да му осигури доста посетители.
Припомняме, че Петко Стамболиев бе избран за общински съветник в Бургас от листата на ромската партия „Солидарност”. Сестра му Албена е женена за митичния бос от ВИС 2 Румен Атанасов-Козела.
Репортерска проверка показа, че Стамболиев има участие в няколко големи фирми „СМК Бургас” ЕАД,”Барс 2006” ЕООД, „Дел мар ланд инвест” ООД и други.
В категории:
Политика
Нешка Робева разкри как Ванга я спряла да напусне България
20 000 души на ръба на водна криза: Помпена станция край Лом е пред разруха, губят 77% от водата
30/08/2026, Неделя 17:31
1
Как глупостта превзе британските университети
Исландия затвори вратата към ЕС: 52,5% казаха „не“ на нови преговори
Трагедия край Кипър: Ферибот се преобърна, 7 загинали и 24 са в неизвестност ВИДЕО
Тръмп втвърди тона към Канада: Време е да им дадем урок
На 88 Антъни Хопкинс сбъдна първата си мечта
Колко пари трябват на млад човек, за да живее нормално? Тези хора посочиха от 1000 до 5000 евро
Къде сбъркахме? Трима младежи застинаха в неестествени пози на пейка
Бонус за застрахователите, малус за гражданите: Милчев предупреди за скрито поскъпване на ГО
ЦСКА прави най-сензационния трансфер в българския футбол - взема капитан на Реал Мадрид
Първан Симеонов: Голяма част от кметовете на Пеевски ще се преориентират към ПБ

Но и прокурор МИЛЕНА СТОЙЧЕВА ГЕНЧЕВА СЪШО Я ИЗМАМИ МНОГО ЖЕСТОКО .
ДАНС -София повече от половин година не могат да вземат решение ....КАКВО СТАВА В НАЙ-ДОБРИЯТ ГРАД ЗА ИМОТНИ ИЗМАМИ /Царство АЙТОС/
Коригирайте си текста, бе Флегмани.
Албена Стамболиева е СЕСТРА на Петко и СЪПРУГА на Румен Атанасов !
Но когато става въпрос за честност виж Англия има дори рицарски названия за най полезните бизнесмени. Ще поживеем и ще видим концепсията му която сигурно включва кафенца за велосипедистите и може би транспорт от летището по тази ивица. Да кажем включва и jet surfing на плажа. Няма лошо! Но го наблюдавайте.
Burgas uber alles!!!!