Плащаме по 40 лева за живо коледно дръвче
01 Декември 2017, Петък, 13:32 ч.
Първите елхички вече се появиха на пазара. Интересът към живите дървета става все по-голям, защото могат да бъдат ползвани за украса по празници, а после да бъдат засадени. Цените им варират между 5 и 40 лева за бройка в саксия, ако са доставени от горско предприятие.
От 3 до 30 лева пък ще трябва да дадем за елха без корен. В същото време инспекторите вече започнаха да правят хайки, които целят да проверят дали коледните дървета не са незаконно отсечени. От МВР също ще се включат в проверките, като спират съмнителни автомобили и посещават внезапно държавни и ловни стопанства.
В категории:
Бизнес
Президентският вот през октомври: Първият голям тест за стабилността на управляващите
Абсурдно убийство: Мъж удуши майка си, а в участъка се престори на заспал
Кървава драма: Млада жена загина след шокиращо нападение
Ива Петрова: Политическият разговор трябва да отстъпи място на експертния в името на устойчивото бъдеще на комплекса "Марица-изток"
Радев бистри футбола с делегация на Барса
След скандал в мрежата: Глобиха Александър Кадиев
Огнен ад в Банкок: 28 загинаха в бар, десетки са в болница
Като в хорър филм: Слон-убиец погуби 4 човека от едно семейство
АЕЦ „Козлодуй“ затъва в дългове, проф. Касчиев алармира за раздути обществени поръчки
Секс скандал съсипа живота на елитен съдия, намериха го мъртъв седмици след като го изхвърлиха от Световното първенство
Вълна от обири по гръцките плажове: Десетки българи ужилени само за два уикенда
Лудост на АМ Тракия: Дете с крака през прозореца при 130 км/ч
