Той дойде от 2021 година, за да ни предупреди за бъдещето! Новините не са розови, няма да им повярвате (ВИДЕО)
25 Ноември 2017, Събота, 20:48 ч.
Източник: Блиц.бгНямам за цел да лъжа който и да е. Искам да подчертая: единствената ми цел е да ви докажа, че пътешествията във времето са реални, твърди Ной
Пътешествията във времето са един от най-големите жанрове във фантастиката. На тази тема са изписани хиляди книги и са заснети десетки филми, а за пионер в жанра може смело да бъде смятан британският писател Хърбърт Уелс с книгата си "Машина на времето". Човечеството винаги се е интересувало какво предстои, какво ни чака през идната година. А след пет години? Все пак е интересно да се разбере, дали ще се сбъднат твоите мечти, как ще изглежда светът, дали ще е, както го описват фантастите. А и на някои банално им се иска да знаят как ще завършат всички спортни мероприятия. Наскоро в YouTube се появи видео с младеж, който твърди, че е пристигнал от бъдещето.
Младежът, който се нарича Ной, твърди, че е пристигнал от 2028 година, за да ни предупреди за бъдеще, което, разбира се, не е съвсем розово.
И така, караме подред. Първо, Ной казва, че Доналд Тръмп ще бъде преизбран през 2020 година.
Изкуственият интелект ще достигне огромни резултати в саморазвитието, а човечеството ще прекарва повече време във виртуалната реалност. За това ще ни помогне специално устройство от типа на Google Glass. По думите на Ной, в момента трябва да се влага във възобновяеми източници на енергия. В бъдещето електрическите коли ще могат да изминават хиляди километри с едно зареждане.
"Нямам за цел да лъжа който и да е. Искам да подчертая: единствената ми цел е да ви докажа, че пътешествията във времето са реални. Освен това, аз съм пътешественик във времето", твърди Ной.
По думите му, той е на 50 години, но изглежда като на 25 благодарение на препарат за подмладяване Самият той е от 2021 година, бил е току що уволнен. Страда от анорексия и депресия. Също той твърди, че машината на времето е изобретена още през 2003 година, но тя е използвана само от тайни организации. Общият достъп до технологията ще бъде даден през 2028 година.
Каналът, в който е публикувано видеото, е дал на младежа 700 долара, за да му помогне да се адаптира към нашето време. Макар и да не е ясно към какво точно той трябва да се адаптира, като разликата е само четири години. За съжаление, Ной не прави никакви огромни и шокиращи изявления. Например, за някакви конфликти или важни открития. Дори не казва кой ще спечели следващото световно по футбол.
Почина футболната легенда Кевин Кигън
Шест държави разкъсват 21-вия пакет срещу Русия, ЕС изпадна в санкционна криза
Дико Диков и Веселин Анестиев на терен: Провериха фирмата по ремонта Отманли - Ясна поляна
Апелативният съд пусна под домашен арест тираджията от смъртоносното меле на „Тракия“
Бившият бургаски депутат Златомира Мострова влезе в ръководството на НКЖИ
Работиш цяла година на 4 часа, признават ти само шест месеца стаж?
„Партията на хлебарките“ разтърси Индия
Весела Лечева стана баба 10 дни след смъртта на сина си Мартин
Мъж блъсна с кола бившата си съпруга и счупи двете ѝ ръце
Арестуваха търговец в Златни пясъци, продал алкохол на непълнолетно момиче
Исторически триумф в Токио: СК „Бушидо“ - Несебър се завърна с три купи
До 1000 евро глоба на плажа: Удрят шумните и безразсъдни туристи
