Какво заслужават тези идиоти? Мъртво пиян подкара огромен влекач, друг - камион в Карнобат
13 Ноември 2017, Понеделник, 05:25 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративнаАрестувани са за 24 часа и ще бъдат съдени
Два фрапиращи случая на пияни шофьори, подкарали тежки машини, с които могат да причинят огромна трагедия, регистрират в ОД на МВР в Бургас за последния уикенд.На 10 ноември в Сунгурларе е спипан 54-годишен мъж от старозагорското село Николаево, който се е качил зад волана на влекача с полуремарке с 2,60 промила алкохол – огромно количество съответстващо на повече от литър твърд концентрат. Шофьорът практически не е бил способен да ходи, а се е качил зад волана и то посред бял ден на тежката машина. Добре, че е бил спрян, за да не причини огромна трагедия.
В събота на стария път София-Бургас полицаите от РУП Карнобат са спрели за проверка камион „Мерцедес 1117” с ямболска регистрация, управляван от 40-годишния Г.В. И този шофьор е бил здраво фиркан – с 1,48 промила алкохол. Задържан е за 24 часа и ще бъде съден.
Очаква се санкциите за двамата пияни водачи да бъдат сериозни, защото с поведението си те излагат на риск невинни хора.
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма

И между другото не се казва "употребил 2.60 промила алкхол", а "количеството алкохол в кръвта е 2.60 промила".