Какво заслужават тези идиоти? Мъртво пиян подкара огромен влекач, друг - камион в Карнобат
13 Ноември 2017, Понеделник, 05:25 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративнаАрестувани са за 24 часа и ще бъдат съдени
Два фрапиращи случая на пияни шофьори, подкарали тежки машини, с които могат да причинят огромна трагедия, регистрират в ОД на МВР в Бургас за последния уикенд.На 10 ноември в Сунгурларе е спипан 54-годишен мъж от старозагорското село Николаево, който се е качил зад волана на влекача с полуремарке с 2,60 промила алкохол – огромно количество съответстващо на повече от литър твърд концентрат. Шофьорът практически не е бил способен да ходи, а се е качил зад волана и то посред бял ден на тежката машина. Добре, че е бил спрян, за да не причини огромна трагедия.
В събота на стария път София-Бургас полицаите от РУП Карнобат са спрели за проверка камион „Мерцедес 1117” с ямболска регистрация, управляван от 40-годишния Г.В. И този шофьор е бил здраво фиркан – с 1,48 промила алкохол. Задържан е за 24 часа и ще бъде съден.
Очаква се санкциите за двамата пияни водачи да бъдат сериозни, защото с поведението си те излагат на риск невинни хора.
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела

И между другото не се казва "употребил 2.60 промила алкхол", а "количеството алкохол в кръвта е 2.60 промила".