×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ромският лидер Румен Чолаков изригна в Съдебната палата: Синът ми Ивайло е невинен, ще си търся правата в Страсбург!


Ромският лидер Румен Чолаков изригна в Съдебната палата: Синът ми Ивайло е невинен, ще си търся правата в Страсбург!
Чолаков заяви,че някой води война срещу него чрез нападките към семейството му
10 Октомври 2017, Вторник, 13:00 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки: Георги РУСЧЕВ

Той пристигна в Бургаския окръжен съд, за да окаже морална подкрепа на малкия си син Ивайло, който е обвинен в принуда


Сина ми е невинен, задържан е за мижавите 6 лева! Това каза Румен Чолаков - бащата на обвинения в принуда 19-годишен Ивайло, минути преди Бургаският окръжен съд да разгледа молбата на адовкатите му да бъде пуснат под гаранция. Припомняме, че той бе задържан след като интернет пространството в Бургас избухна с призиви родителите да пазят децата си от него. (ВИЖ ТУК)

„Помолил е някакво лапе да му даде телефона си да се обади на негов познат. След като лапето му отказало, синът ми го помолил просто да набере номера и да говори от негово име. Изпратил е един ваучер за 6 лева. След което отидохме в районното и възстановихме тези пари. Друго синът ми не е направил! За мен това е политическа война срещу мен!”, заяви ромският бос Румен Чолаков.


19-годишният Ивайло се надяваше да бъде пуснат от ареста под домашен арест или парична гаранция

Той обясни още, че тепърва ще търси правата си в Страсбург. Според него някой устройва капани срещу синовете му, за да засегне него. „Задържаха големия ми син с капан. Премълчах го това. После задържаха и малкия ми син. Това не е ли целенасочена организация срещу мен? 20 години бях ромския лидер в Бургас и не позволявах на никой да манипулира ромите, а сега изведнъж съм беззащитен”, каза още той и допълни, че за деянията на синовете му е търсил вината в себе си. Той призна, че е негова грешка това, че не е държал „изкъсо” синовете си, но вече няма какво да се случи.

„В тази държава няма правосъдие! Бил съм с двата крака инвалид, какво мога да направя? Ще си търся правата, ще напусна държавата, ще отида в Страсбург и ще ги съдя. Ще настоявам децата ми да бъдат оневинени и ще го докажа!”, закани се Чолаков.

В крайна сметка обаче нито прокуратурата, нито защитата внесоха нови доказателства по делото. Молбата на адвокатите на Ивайло не бе уважена и 19-годишният младеж ще остане зад решетките.

В категории: Крими


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
17
Коментара
Мария АРНАУДОВА Чудната тайна сила на ароматите в дома Чудната тайна сила на ароматите в дома 01/03/2026, Неделя 17:40 0
Мария АРНАУДОВА Една рецепта за вкусна и питателна веганска супа Една рецепта за вкусна и питателна веганска супа 01/03/2026, Неделя 17:20 0
Димитър КИРЯКОВ Може ли да повярвате, че това е Ал Пачино Може ли да повярвате, че това е Ал Пачино 01/03/2026, Неделя 16:37 2
Михаил ДИМИТРОВ Васил плащаше по 300 лева ток, а сега - 320 евро Васил плащаше по 300 лева ток, а сега - 320 евро 01/03/2026, Неделя 16:34 5
17
Коментара по темата
17.
ОЧЕВИДЕЦ
11.10.2017 02:24:09
2
7
СЪМ КАК СИНОВЕТЕ НА ТОС МАНГАЛ ТЕРОРИЗИРВАХА ЦЕЛИЯ В.РУДНИК.ГОЛЕМИЯ МУ СИН Е ХОМО-ПЕДОФИЛ,ИЗНАСИЛИЛ Е НАД 15 ДЕЦА.А МАЛКИЯ МАНГАЛ ПРОДАВАШЕ НАРКОТИЦИ,ДЪРПАШЕ ЧАНТИ ПО СПИРКИТЕ И ЗАПЛАШВАШЕ ДЕЦАТА И ВЪЗРАСТНИТЕ С ГАЗОВ ПИСТОЛЕТ.ЧАДЪР ИМ ОСИГУРЯВАШЕ ТУРЧИНА КОЙТО УЖ БЕШЕ НАЧАЛНИК НА 4-ТО ХАЛИД АПТЪРМАН.ПРОКУРАТУРАТА ДА СЕ САМОСЕЗИРА И РАЗСЛЕДВА АПТЪРМАН,ЗАЩО ВЪПРЕКИ МНОЖЕСТВОТО ЖАЛБИ ОТ ГРАЖДАНИТЕ СРЕЩУ ВЪПРОСНИТЕ МАНГАЛИ,НЕ Е ПРЕДПРИЕЛ НЕОБХОДИМИТЕ МЕРКИ.ЩЕ ИЗЛЯЗАТ МНОГО ИНТЕРЕСНИ СХЕМИ!!!
16.
Bu
10.10.2017 23:27:46
2
6
Ко му се притрисате на тоя гурлив циганин
15.
Калиман Георги
10.10.2017 23:21:31
1
6
АБЕ НАПРАВО ГИ ГРАБВАЙТЕ ЦЯЛОТО ЕКЗОТИЧНО СЕМЕЙСТВО И ДОЛУ В СТРАНДЖАТА ГИ ХВЪРЛЕТЕ. ДОСТАТЪЧНО ГЛАДЕН ДИВЕЧ ИМА. ПОНЕ ЖИВОТИНКИТЕ ДА СА СИТИ.
14.
Да
10.10.2017 20:53:37
1
7
Да бе що не ги трепите ? Хъкътъ мъкътъ и манго заспал. И така 500 000 манго заспал ;) Горанката го затриха мишките. А мангалите ги държът да им шибат внучките един ден ли??
13.
Hasan
10.10.2017 20:47:12
1
9
Ти пари имаш ли да си купиш билета за Страсбург ве мингиш мръсен
12.
Sergo
10.10.2017 19:57:11
0
6
Trepetegi mayka I da eba mangalska na sapun moje I na prah
11.
General
10.10.2017 19:51:20
1
7
Ти какъв политик си маикати да еба циганска нито образувание имаш ставаш политик поне 2 клас имашли вирус такъв така си васпитал твоите мангалчета гадове такива по десет години да им дават затвор малко е.миризлив
10.
FRT
10.10.2017 19:45:30
1
8
Чолак четеш ли бе ! манго необразован какви остроумия по твоя катунски адрес чаргарски се сипят. Твойте синчета сега държат чаршафите в килията изпрани докато изсъхнат и боса на етажа Владо лудия да ги клати
9.
mathur
10.10.2017 19:03:32
0
6
герберски мангал...
8.
България
10.10.2017 18:22:27
0
6
Къв е тоя прост мангал? От казана излязъл и бос го писали. На какво е лидер тоя на комлушките казани? Я рекитьорското сополиво цигане в затвора!
7.
mark
10.10.2017 17:36:07
0
1
https://www.youtube.com/watch?v=TsIBP-U-W7g
6.
Мангал
10.10.2017 16:45:51
0
18
Мангал искаш ли някой да ти счупи главата да ти вземе 2 лв от джоба и да ти каже ти за 2 лева ли си ? А циганин мръсен?? Скоро може да бъде наказан и ти мангал
5.
Metin
10.10.2017 16:41:02
0
16
Mnogo nagli mangali
4.
11
10.10.2017 16:35:35
0
17
Нямам думи просто - "ромският лидер". Никой ли от вас, т.нар. журналисти, не знае с какво се изхранва този индивид, че продължавате да пишете глупости? Хайде стига сте правили от боклуците - герои, че на всички им писна! В случая дори не е важно, че е циганин, а че нарушава закона откакто се е пръкнал и вместо да стои където му е мястото, му давате трибуна да блещи глупости.
3.
Az
10.10.2017 16:34:53
0
15
Тръгнал мангала да се оплаква, че синовете му правели цигански номера. Като не си гледаш чаветата а си ги оставил да се правят на всесилни и смели сега си бери гайлето. Ако не отивай на майната си, зад Страсбург или направо си бягай в Индия.
2.
hui spleskan
10.10.2017 16:26:02
0
9
SAPUN!
1.
Хенде Хох
10.10.2017 16:06:47
0
14
Кво го бавите тоя мангал гнусен, една сопа в главата и да отива да лъска мокасините на Винету!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Чудната тайна сила на ароматите в дома Чудната тайна сила на ароматите в дома Различните ухания в дома могат да преобразят обстановката и да повлияят на емоциите, стреса и дори качеството на съня ни България загуби една от големите си футболни легенди България загуби една от големите си футболни легенди Той се бореше с онкологично заболяване  Една рецепта за вкусна и питателна веганска супа Една рецепта за вкусна и питателна веганска супа Топла и ароматна супа с картофи и кокосова сметан Времето през март: Температури от минус 7 до 26 градуса Времето през март: Температури от минус 7 до 26 градуса Променливо време с по-високи температури и валежи, по-топло през втората половина на месеца Към момента 1400 български туристи се намират в Близкия изток - заминали с туроператори Към момента 1400 български туристи се намират в Близкия изток - заминали с туроператори Проблемите с регистрацията и системата са в процес на разрешаване, като българските граждани на място получават помощ и съдействие от консулските служби Над 150 танкера са пуснали котва преди Ормузкия пролив, изчакват деескалация в Иран Над 150 танкера са пуснали котва преди Ормузкия пролив, изчакват деескалация в Иран Смятам, че напрежението ще спадне до няколко дни, каза за Флагман консултантът в корабоплаването с дългогодишен опит като капитан Тодор Георгиев Внезапно почина известен български депутат Внезапно почина известен български депутат Не е публично известно да е имал здравословни проблеми 20 години се навършват от смъртта на бащата на българската тракология 20 години се навършват от смъртта на бащата на българската тракология Александър Фол е един от водещите български историци и филолози - починал на 72-годишна възраст, през днешния ден Ако искат резултати от нас, трябва да ни оставят да работим в мир, обяви Гонзо Ако искат резултати от нас, трябва да ни оставят да работим в мир, обяви Гонзо Това, което беше преди 2 години, тази война, която беше 3-годишна, в която бяха клубове срещу федерация, клубове срещу клубове, в момента има мир и спокойствие във футбола, каза президентът на БФС Малена Замфирова с бронз от Световната купа по сноуборд в Полша Малена Замфирова с бронз от Световната купа по сноуборд в Полша 16-годишната българска състезателка записа трети подиум в кариерата си, след като победи Рамона Терезия Хофмайстер в малкия финал
Трима американски войници убити в Иран след удари от Тръмп Трима американски войници убити в Иран след удари от Тръмп A няколко други бяха ранени след поредица от удари в Иран, наредени от президента Тръмп Може ли да повярвате, че това е Ал Пачино Може ли да повярвате, че това е Ал Пачино Актьорът посети студио в Лос Анджелис, облечен в дълго тъмносиньо палто и шапка в същия цвят Васил плащаше по 300 лева ток, а сега - 320 евро Васил плащаше по 300 лева ток, а сега - 320 евро Той получава минимална работна заплата  Затвориха небето над Иран, Ирак, Сирия, Йордания и Израел, самолетите минават през България Затвориха небето над Иран, Ирак, Сирия, Йордания и Израел, самолетите минават през България Големи авиокомпании, сред които Emirates, Qatar Airways, Lufthansa и British Airways, отменят или пренасочват полети Ракетните удари в Дубай поставиха под въпрос участието на тенис елита в Индиън Уелс Ракетните удари в Дубай поставиха под въпрос участието на тенис елита в Индиън Уелс Даниил Медведев и Талон Грикспор не могат да напуснат Дубай след атаки срещу емирството, което заплашва да провали турнира в САЩ Днес Иран може да се изправи дори и срещу най-големия Сатана, казал Али Хаменей преди да умре Днес Иран може да се изправи дори и срещу най-големия Сатана, казал Али Хаменей преди да умре Аз мога да умра, но ще се родят хиляди, обявил аятлолахът Над 3400 полета са отменени. Удължените маршрути ще оскъпят билетите Над 3400 полета са отменени. Удължените маршрути ще оскъпят билетите Германската корабна компания „Хапаг-Лойд“ (Hapag-Lloyd) спря всичките си морски превози през Ормузкия проток до второ нареждане Български мъже – демоде сте, сменяйте прическата веднага! Български мъже – демоде сте, сменяйте прическата веднага! Флагман.бг ви показва новата визия, която се възприема и от интелектуалците, живеещи в Аржентина, откъдето идват всички нови тенденции за главата на мъжа Благой Георгиев от Дубай: Докато вървяхме към хотела, точно до нас избухна бомба Благой Георгиев от Дубай: Докато вървяхме към хотела, точно до нас избухна бомба Футболистът разказа за напрегнатата ситуация в Дубай след военните атаки в Близкия Изток Отиде си Дан Симънс, бащата на култовата сага „Хиперион“ Отиде си Дан Симънс, бащата на култовата сага „Хиперион“ Писателят, оставил следа в света на научната фантастика и хоръра, е починал на 69 години
Росен ПЛЕВНЕЛИЕВ Росен ПЛЕВНЕЛИЕВ Кабинетът „Гюров“ е създаден, за да даде пълен комфорт на Румен Радев. Виц на деня Виц на деня - Скъпи, какъв подарък искаш за рожденния си ден?
- Не знам.
- Какво най-много ти харесва?
- Съседката от третия етаж...
Виц на деня Виц на деня В чата:
- Как да те позная?
- Ще бъда с дънки, висока съм 165 см и тежа 55...
- Добре, аз съм със светло яке, ще нося кантар и рулетка.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук "Най-опасната форма на слепота е да вярваш, че твоята перспектива е единствена реалност.." Ницше
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори