Младежи задигнаха Мерцедеса на бургазлия, опитаха да го скрият в Средецко
09 Октомври 2017, Вторник, 01:00 ч.
Автор: Флагман.БГ, снимката е илюстративнаТе зарязали автомобила в с.Драчево и се върнали с друг в Бургас
Момчета задигнаха лек автомобил мерцедес S 320, след като случайно намерили в близост ключа за возилото в района на бл. 117 в бургаския ж.к. „Братя Миладинови”. 25-годишният собственик веднага подал сигнал във Второ районно управление в Бургас.
Младежите се качили в автомобила и отпрашили към средецкото село Драчево. Там те зарязали мерцедеса и се качили в друга кола – опел корса и се върнали в Бургас.
През това време обаче униформените от Районното управление Средец забелязали мерцедеса и със съдействието на служители от Четвърто районно управление – Бургас опелът, заедно с намиращите се в него бургазлии – 22-годишният К.Т., 22 и 21-годишният В.К., 21, е спрян.
Констатирано е, че около 01.00 ч. на 09.10.т.г. В.К. открил загубен ключа на л.а. мерцедес в близост до автомобила и около 05.00 ч. заедно с К.Т. се придвижили с чуждата кола до с. Драчево с цел да го укрият.
От купето му откраднали различни лични вещи, които са открити в опела. В.К. направил пълни самопризнания и описал подробно начина за извършване на престъплението.
Работата по случая продължава от служители на Второ Районно управление – Бургас.
В категории:
Средец
Полицията издирва две деца от Варна
Прокуратурата отчете колко и какви дела има срещу прокурорския син Васил Михайлов
Масажистка и балерина напират за короната на Мис Силикон
КАТ слага край на "криенето в храстите" и пренасочва патрулите и камерите към най-опасните отсечки в страната
Затварят частично АМ Тракия в посока Бургас. Дано да бъде последният ремонт през сезона, зове туристическият бранш
България отказа виза на журналист от ТАСС за Европейското по гимнастика
Бургас посреща древни гиганти: Маслинови дървета на 2800 години и тонове история идват в морския град
Още три звезди от Висшата лига ще играят на "Лазур" в "Мача на Надеждата"
Тежко ПТП на бул. "Иван Вазов", кола се обърна странично
Стенли се присъединява към July Morning 2026 в Бургас
Влак удари училищен автобус в Белгия, има загинали
Денисиньо ще инвестира цялата награда от Хелс Китчън, за да лекува жена си

Гласувайте активно на сайта на конкурса. Нашият кмет заслужава престижния ОСКАР !! Така, хем ще издигнем неговия безспорен, хем ще прославим нашия град!!!
Аз вече гласувах. Направете го и вие!