Проговори внучката на Тодор Колев: Дядо ми си отиде обиден
07 Октомври 2017, Събота, 15:56 ч.
Дядо ми си отиде огорчен. Беше обиден. У нас няма място за култура... Предполагам, защото е видял, че не си струва. Накрая на живота си разбра, че не си струва. Това заяви пред Ива Софиянска Теодора Кулева, внучката на легендарния актьор Тодор Колев.
"Той беше с много обрано чувство за хумор. Шегуваше се с мен винаги... Казвал ми е много неща. Давал ми е практически съвети. За живота ми е давал съвет - ако мога да се махна от България", сподели Теодора.
Амбициозната млада актриса наскоро е завършила НАТФИЗ. Играе на сцена в Плевен и София. Решена е да не бъде запомнена като "внучката на Тодор Колев, а като Теодора Кулева".
"Какво запомних от него ли - да не ми пука, да си правя удоволствието от работата си и да не губя себе си", заяви Теодора.
"Помня какво си казахме за последно, ама предпочитам да не говоря за тези неща. Той ме отгледа. Но България трябва да го запомни като един добър артист, който си свърши работата", каза още внучката на Тодор Колев.
"Вярвам, че ще изляза от неговата сянка. Но не знам дали това е задължително да бъде хубаво", заяви Теодора Кулева.
В категории:
Животът
Трейлърът на „Аватар: Огън и пепел“ впечатлява, но критиците охлаждат очакванията
Това е най-сполучливата и вкусна рецепта за тиквеник за Бъдни вечер
19/12/2025, Петък 16:30
0
Турците откриха 160 кг хероин в тир с хранителни стоки, пътуващ за България
Как 15 артисти изпращат лева и посрещат еврото с изкуство
Легендата Стоян Саладинов разказа как са арестували Сретен Йосич
По празниците: Без камиони по магистралите
Намериха над 160 кг хероин в тир с храни, пътуващ за България
Пожарната предупреждава: Не оставяйте зарядни в контакта
Подкаст Флагман.бг: Бляскави сватби, милион рокли и малко пикантни истории – 18 години BRILIANTIN отвътре
Камелия и съпругът ѝ гладуват за физическо и емоционално здраве
Впечатлете гостите по празниците с вкусна шоколадова торта Марс
Парламентът излиза във ваканция до 10 януари, мандат за нов кабинет - след Нова година
