Левски и ЦСКА се обединяват, за да бутнат Боби Михайлов
15 Септември 2017, Петък, 22:14 ч.
ЦСКА и Левски се обединяват, за да бутнат от власт Боби Михайлов, твърди offnews.bg. Сини и червени ще подкрепят легендата Наско Сираков за президент на футболния съюз. Конгресът ще се проведе в началото на следващата година.
Засега само Боби Михайлов е изразил готовност за оглави организацията. Спецът по спортно право Георги Градев открехна завесите, че за атака се готви и Наско Сираков. Затова се е завърнал на мачовете на Левски.
Градев е абсолютно прав, потвърди източникът ни. Голмайстор номер 1 на "сините" за всички времена е потърсил подкрепа от Спас Русев. Наско е наясно, че трудно ще спечели срещу Боби без подкрепата на левскарската общност.
Той вече има думата на Гриша Ганчев, който спонсорира партията на Илияна Раева и е стар приятел със Сираков. Неслучайно босът на ЦСКА-София обмисляше напълно сериозно да покани Наско за директор на "Армията".
В клуба са недоволни от управлението на Боби Михайлов, защото смятат, че то толерира явно Кирил Домусчиев и неговия Лудогорец. Нищо че само след изричната намеса на Боби, по желание или не, беше създадена новата Първа професионална лига, а в нея поканен Литекс, кръстен междувременно ЦСКА-София.
11 признака, че неговото минало с властна майка, диктува любовния му живот
25/04/2026, Събота 22:00
0
Украйна е готова за преговори с Русия в Азербайджан
Лекари отново настояват за по-висока потребителска такса
Жълт код в неделя: силен вятър в част от страната
Възобновени са международните полети от Техеран за първи път от началото на войната
Понякога животът не ни иска съвършени, а истински, написа Бояна Шарлопова
Майката на Ники: Някой е бил Сашо, преди да го убие
Почина общински съветник от БСП
Как България ще съсипе пчеларството си
Внимание шофьори! Ако ви спрат полицията ще ви проверяват и за тези неща
Внезапно почина бивш футболист на Бешишкташ
Шарън Стоун: Робърт де Ниро се целува най-добре
