×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ограничават движението по „Струма“ край Перник до 10 февруари
  • НАСА отложи мисия до Луната заради екстремно студено време
  • Възстановяват редовната жп връзка между София и Солун
  • Над 6 000 мигранти са спасени във водите на Ламанша през 2025 г.
  • Времето се разваля, очаква ни дъжд, сняг и студ
  • На 31 януари се отбелязва Международният ден на бижутера
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Защо многохилядното шествие срещу терора в Барселона е един празен балон


Защо многохилядното шествие срещу терора в Барселона е един празен балон
Пълна шизофрения - с плакати "Не на ислямофобията" каталунците протестираха срещу терора
26 Август 2017, Събота, 23:59 ч.
Автор: Веселин ВАСИЛЕВ

Докато каталунците "бореха" тероризма с мир, ислямисти извършиха атаки в три града на Европа


Огромното шествие в Барселова срещу терора, в което се включиха дори кралят на Испания Фелипе Шести и премиерът Мариано Рахой, е точно толкова безмислено, колкото и многолюдно. То няма да промени нищо и само ще изпусне парата на общественото недоволство. И ще замаже очите на хората, че на някой му пука за тях. Самите каталунци, като повечето европейци с промити от либералната идеология мозъци, усещат, че нещата не са наред, но не могат да осмислят защо.

За да се роди и искрица надежда, цялата енергия трябва да се насочи към истинските виновници за бедствието - либералния елит на Европа, който насърчава и допуска на Стария континент носителите на терора –ислямските тълпи - да прииждат на земята ни със стотици хиляди.

Да протестираш срещу терора по принцип, безадресно, е все едно да чакаш лидерите на “Ислямска държава” да се трогнат от тази колективна разходка с плакати и с наведени глави да кажат: “Извиняваме се, повече няма да правим така”.

Доста компрометирана е и самата организаторка - кметицата Ада Колау, крайна левичарка, която през февруари тази година водеше близо 200-хилядно шествие с настояване да се приемат в Испания още и още имигранти, понеже тези били малко. Явно кражбите, убийствата, изнасилванията и терора не са на нужното високо ниво и трябва да се доставят спешно нови фанатизирани престъпници.

Буди тъжен смях и мотото на този протест - "No tinc por" ("Не ме е страх" на каталунски). Преведено на нормален човешки език, това означава - вие ни взривявайте, прегазвайте, застрелвайте, а пък ние няма да се страхуваме. Имаме достатъчно свещи, мечета и цветя, които да поставяме на поредното лобно място, докато не превърнем Европа в един голям мемориал.

Сякаш да докажат безмислието на подобни мероприятия, днес джихадисти атакуваха с ножове в три града на Европа – Лондон, Брюксел и Марсилия. Няколко полицаи са ранени пред самия Бъкингамски дворец от мъж, който размахвал 1,2-метрова сабя и крещял “Аллах акбар”, а двама военни бяха накълцани с мачете в центъра на Брюксел от сомалийски ислямист.

Ние обаче не се страхуваме! Не ни пука! Даже на днешното барселонско шествие имало плакати: “Не на ислямофобията” и "Най-добрият отговор е мирът”, т.е. прегазвайте ни с микробуси, ние ще стоим мирни!

Светлината в тунела ще се появи, когато милионни митинги започнат да крещят: "Вън имигрантите-ислямисти от Християнската земя!"
Когато либералните лицемери, довели в дома ни тези джихадисти, бъдат свалени и изправени пред трибунала в Хага за престъпления срещу човечеството.

А какви да са следващите стъпки? Кметът на Венеция, който каза, че ще се застрелва без предупреждение всеки, който извика “Аллах акбар!”, посочни ясно първата от тях.



Веселин ВАСИЛЕВ Автор
Веселин ВАСИЛЕВ
10
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Пак отписват Джокович в Мелбърн Пак отписват Джокович в Мелбърн 30/01/2026, Петък 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Джокович със смайващи думи към Синер Джокович със смайващи думи към Синер 30/01/2026, Петък 21:18 0
Флагман.БГ Цената на цигарите скача Цената на цигарите скача 30/01/2026, Петък 20:40 7
10
Коментара по темата
10.
Бай Киро до 6
27.08.2017 16:55:21
1
1
И какво направихте бе "нормални хора" като ви писна???Присмивате се хората,които се мъчат да променят нещо.Стоите отстрани и давате акъл ли?Страхотна позиция!Заучени фрази ли??!!В измисленият ми свят видях как няколко души се пръснаха като на филм на ужасите.Видях и след това какво направиха нормалните хора като теб.НИЩО,абсолютно НИЩО!А сега когато хората правят нещо,чоплим семки отстрани и даваме насоки.Това най-го можем.Без нахъсване,няма промяна "нормални човеко".Покажи, че ти е писнало!Ама не като набиеш жената в къщи.
9.
Божидаров
27.08.2017 15:34:31
2
1
Поздравления за статията г-н Василев.
8.
До Веселин Василев
27.08.2017 12:52:31
4
7
Айде остани си на "Шок и ужас! Дете изяде варена царевица в Бургас!" Не усещаш ли, че си надскачаш нивото на жълт драскач от регионален парцал с подобни коментари?.
7.
bgman
27.08.2017 12:47:57
2
8
Има един много готин лаф: "Хора, които са си избрали ББ да ги управлява нямат право да дават акъл на други държави какво да правят..."
6.
До Бай Киро
27.08.2017 12:42:13
5
4
Заучените фрази не ви ли писнаха? Щото на нас нормалните хора точно от заучени фрази ни писна. А какво си видял ти и какво са видели другите не е сравнение за каквото и дае е. Някои са виждали и обратното на твоето, ама не се нахъсват. Стой си в измисления свят, докато и той рухне.
5.
Бай Киро
27.08.2017 06:17:17
18
24
А ти какво промени с тази статийка Веско!Представата,че си журналистче в една жълта медийка????!!!!!Айде събери толкова хора,за какъвто и да е протест в измислената ни държава!Мислиш,че сме застраховани ли?Бях на летището в Бургас по време на атентата през 2012.Видях смърта с очите си.Някой помни ли го вече???Цървули помни!Помнят само близките на загиналите.Че да те светна жълто вестникарче-това което правят хората се нарича гражданска позиция!!!!Нещо,което в измислената ни държава липсва.Защото обществото ни е мъртво!Правилно или не,само факта че са се събрали толкова хора е индикация че при тях гражданската съвест е жива!Опитай да събереш 5 човека в България за каквато и да е кауза!!!Ако не раздаваш безплатни кебапчета и билети за концерт на Милко Калайджиев,ще събереш само шамари!!!
4.
Мичмана
27.08.2017 04:55:40
5
14
Браво, точно така е. Тези не са като нас, с тях не става.
3.
Читател!
27.08.2017 02:22:11
5
18
Браво, много добре написана статия! Това е жестоката истина.
2.
Най
27.08.2017 00:22:48
3
11
Интересен факт е че в Испания има доста малко емигранти (приказки иначе много). Само им вижте големите градове, не е като на Рим гарата .....
1.
До Веселин Василев
27.08.2017 00:04:43
8
18
Браво! Един достоен журналист!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
„Блокада на пътя на смъртта“: Спират движението край Телиш в памет на Сияна и всички жертви „Блокада на пътя на смъртта“: Спират движението край Телиш в памет на Сияна и всички жертви Днес се навършват десет месеца от трагичната смърт на 12-годишната Сияна Зелена светлина за енергийните ни проекти, над 59 млн. евро ще влязат в България Зелена светлина за енергийните ни проекти, над 59 млн. евро ще влязат в България Жечо Станков съобщи за одобрено европейско финансиране по трансгранични инициативи Да закриеш Замунда е като да извадиш захарна близалка от устата на дете Да закриеш Замунда е като да извадиш захарна близалка от устата на дете Архитектите на този виртуален рай отдавна флиртуват със законите по начин, който може да накара и най-толерантния юрист да получи нервен тик Румен Радев: Мой дълг е да вляза в парламента, после ще направя партия Румен Радев: Мой дълг е да вляза в парламента, после ще направя партия Искаха да остана президент и на следващите избори да си върнат властта, но българите казаха „не“ на този корупционен модел Брадърът Виктор Ангелов влезе в „Черешката на тортата“ и пак се влюби Брадърът Виктор Ангелов влезе в „Черешката на тортата“ и пак се влюби Меденруднишкият Ромео, който се прочу със сълзите и любовният триъгълник, който „забърка“ в „Биг Брадър“, пише стихове за новата си любима Крайморие се вдигна на събрание заради проблемите с тока и камионите Крайморие се вдигна на събрание заради проблемите с тока и камионите Над 80 жители поискаха реални мерки и контрол, създадоха инициативен комитет Елените без ток и вода месеци след потопа, собствениците протестират Елените без ток и вода месеци след потопа, собствениците протестират Хората отказват да плащат такси и настояват за среща със собствениците на земята във вилното селище Задават се масови съкращения на работници, над 800 карнобатлии губят работата си Задават се масови съкращения на работници, над 800 карнобатлии губят работата си Кметът Георги Димитров призна, че градът трудно ще понесе загубата на толкова много работни места България, Гърция и Румъния с обединяват усилията за по-бърза жп връзка от Солун до Букурещ България, Гърция и Румъния с обединяват усилията за по-бърза жп връзка от Солун до Букурещ Трите страни ще търсят съвместно финансиране от ЕС за създаване на непрекъснат железопътен коридор Север - Юг Празнувайте любовта и виното: със световен музикант в 5-звезден лукс на морския бряг Празнувайте любовта и виното: със световен музикант в 5-звезден лукс на морския бряг Подарете си романтичен уикенд с морска панорама и СПА релакс  
Генералният секретар на ООН предупреждава за предстоящ финансов колапс Генералният секретар на ООН предупреждава за предстоящ финансов колапс Ситуацията ще се влоши още повече в близко бъдеще“, пише Антонио Гутериш Мъжът на Риана иска да се кандидатира за кмет на Ню Йорк Мъжът на Риана иска да се кандидатира за кмет на Ню Йорк A$AP Rocky е родом от Ню Йорк, а до 2029 г. ще покрива възрастовите изисквания за позицията на кмет Почти всички ябълки в Европа съдържат остатъци от пестициди Почти всички ябълки в Европа съдържат остатъци от пестициди 85% от пробите на ябълки съдържат множество остатъци от химикали, а „вечни вещества“ се откриват в 64% от пробите, сочи ново наблюдение на европейски организации ЕС подготвя 20-и пакет санкции срещу Русия ЕС подготвя 20-и пакет санкции срещу Русия Кая Калас обяви цел за въвеждане на новите мерки на 24 февруари с акцент върху морските услуги и енергийния сектор Американската армада е във водите на Близкия изток, но Иран не се предава Американската армада е във водите на Близкия изток, но Иран не се предава Техеран заяви, че въоръжените сили са с пръст на спусъка и готови за незабавен отговор Как Мюсюлманското братство превърна толерантността в оръжие срещу демокрацията Как Мюсюлманското братство превърна толерантността в оръжие срещу демокрацията Аржентина, отделни щати в САЩ и арабски държави го обявиха за терористична организация, либерална Европа още се колебае Илон Мъск призна в Давос: Имаме 9000 сателита в околоземната орбита, не сме засекли извънземни Илон Мъск призна в Давос: Имаме 9000 сателита в околоземната орбита, не сме засекли извънземни Основателят на Tesla и SpaceX коментира бъдещето на изкуствения интелект, роботите и липсата на доказателства за извънземен живот Поведение на Тръмп предизвика въпроси за самообладанието му Поведение на Тръмп предизвика въпроси за самообладанието му Президентът бе забелязан да отклонява вниманието си по време на ключови срещи, а европейски партньори изразиха притеснения относно стабилността му Джими Кимъл нарече филма за Мелания Тръмп „подкуп за 75 милиона долара“ Джими Кимъл нарече филма за Мелания Тръмп „подкуп за 75 милиона долара“ Лентата проследява пътя ѝ в навечерието на завръщането ѝ в Белия дом за втори мандат като първа дама и е планирана за световна кинопремиера на 30 януари 2026 г. Войната в Украйна: Близо 2 милиона са жертвите от двете страни Войната в Украйна: Близо 2 милиона са жертвите от двете страни От началото на пълномащабната агресия срещу територията си Украйна е загубила между 100 и 140 000 войници
Илияна ЙОТОВА, президент Илияна ЙОТОВА, президент Политическите фигури не са решение за служебния кабинет
Виц на деня Виц на деня - Здрасти, как е? Завърши ли висшето?
- Завърших. С две дипломи съм вече - психология и публична администрация.
- Браво! А по колко даваш доматитe?
Виц на деня Виц на деня - Защо закъсня с 30 минути?
- Красивите жени могат да закъсняват за среща!
- Така е, но ти защо закъсня?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Опитният мъж знае, че трябва да почука, дори когато отваря вратата на гардероба.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори