Управителят на созополския рибен ресторант даде обяснение за ноу-хауто с такса „стол”
Не таксуваме резервацията на столове, твърди управителят Тони Матеев и разказа цялата история, донесла печална слава на ресторанта
09 Август 2017, Сряда, 14:56 ч.
Автор: Иван КОЛЕВКлиентите се държаха арогантно, резервираха 10 места, дойдоха 6-има, отказваха да освободят 4-те места, твърди Тони Матеев
„Таксувахме клиентите с по 20 лева за стол, защото дойдоха по-малко хора, отколкото места бяха запазили. Държаха се изключително грубо, арогантно и унизително. Сервитьорът отказа да ги обслужва”. Това каза пред Флагман.бг управителят на заведение „Miloz Fish & Grill” Тони Матеев. Заведението, което е на отлично място с добра кухня, се прочу заради това, че се опита да таксува клиенти с по 20 лева за запазен стол (ВИЖ ПОДРОБНОСТИ ТУК).По думите му клиентите не платили допълнителната такса, а това било единичен случай, който никога повече нямал да се повтори. Младежка компания на видима възраст 19-20 години запазила 10 места на терасата на елитното заведение, пристигнали шест човека, но настояли да седнат на голяма маса. Управителят Тони Матеев на няколко пъти ги попитал дали ще запълнят цялата резервация, а те настояли, че приятелите им ще дойдат.
„Заведението беше пълно, имаше над 150 гости, те отказваха да освободят четирите стола, изпуснахме наши редовни клиенти. Компанията се държа много грубо, бих казал дори цинично. Наясно сме, че сме обслужващ персонал, но има дадени норми, които не трябва да се преминават”, допълни Тони Матеев пред Флагман.бг.
„Изпуснахме си нервите, повече няма да се повтори, но всички бяхме много афектирани”, призна Тони Матеев и гарантира, че това ще е последният случай, в който ще таксуват столовете в заведението.
В категории:
Созопол
7-годишното дете от касапницата на Хемус е на апаратно дишане, лекарите отстраниха далака му
МВР проверява дали Делян Пеевски има частен самолет
Битка от новото поколение: Непобеденият варненски феномен и пловдивски ас взривяват галата MAX FIGHT 66 в Бургас
МВР засилва издирването на 11-годишната Наталия, Демерджиев недоволен от първите действия
Трагедия в Карлово: Бебе на 2 месеца почина след два спешни прегледа
Съдът отряза Коцето: Остава без книжка след гонката с Емрах
Пламъци и гъст дим на АМ „Тракия" в посока Бургас, камион се запали
Европа окупира четвъртфиналите на Мондиал 2026 с шест отбора в Топ 8
Николай Димитров: Пенсионерският клуб в Слънчев бряг предоставя пълноценен социален живот на хората, сътворили историята на туризма
Европрокуратурата разследва 17 договора за жп проекти у нас
Съдът блокира активи на Олег Невзоров на „Баба Алино“ заради ужилено чуждо семейство
Агент на ICE застреля мъж при имиграционна акция в Хюстън

Да та е@а и простият управител, хем е единичен случай, хем таксата е въведена в касовата система предварително. По-малоумна лъжа не можа ли да измислиш?
пп заведението наистина е изключително приятно и с много добра кухня и с много добър обслужващ персонал.
Хем иска да му плащат, хем да ги сложи на малка маса в ъгъла.