Първо във Флагман.бг! Разпродават на части стадион „Лазур”
10 Юли 2017, Понеделник, 12:24 ч.
Автор: Иван КОЛЕВФен шопът в сектор „В” и заведението в сектор „А” са извадени на публична продан заради дългове към ВиК Бургас
Стадион „Лазур” се разпродава на части заради дългове към ВиК Бургас, показа проверка на Флагман.бг.Частният съдебен изпълнител Делян Николов е обявил за продан фен шопа в сектор „В”, както и заведението на ъгъла на сектор „А” и сектор „Г”.
Наддаването за първия обект ще започне 54 хил.лева. Става въпрос за търговска площ от 74 кв.м. с директен излаз от стадиона, която може да се използва и самостоятелно, а цената е повече от подходяща за подобен имот.
Заведението е 41 кв.м., а началната тръжна цена е 23 325 лева. Обектът не може да бъде използван самостоятелно, а отваря само по време на футболни срещи.

Това е заведението, което се продава срещу 23 хил.лева
Голямата битка в случая няма да е за магазина и заведението като търговски площи, а за съсобственост в парцела, която ще даде предимство при бъдеща продажба на целия комплекс.
Не е изключено Община Бургас да участва в търга, за да ги закупи и впоследствие да започне процедура по изкупването на останалите части на стадиона.
Подобни планове имаше и за стадион „Черноморец”, но там при наддаването цената скочи драстично.
В категории:
Бургас
Български бургер - лесна и вкусна рецепта с любими родни вкусове
Как да се справим с безсънието без лекарства - работещи навици за по-добър сън
Тръмп се отметна за убийството на 171 момичета с „ирански“ Томахоук
Лесна и бърза българска рецепта за сирене по шопски на фурна
Пролетна диета за бързо влизане във форма - лек режим за повече енергия
Иран след заплахите на Тръмп: Гответе се за 200 долара за барел
Не изхвърляйте старите тениски - ето как да ги превърнете в нещо полезно
Класическа рецепта за пълнени чушки с кайма и ориз - вкус от българската кухня
Търговци и граждани, внимавайте: На касата ми върнаха старо левче вместо евро
Плащат 25 000 евро на млади хора, за да си хвърлят доброволно шофьорската книжка
Скандал след Левски - Локо Пд, Крушарски бесен за дузпата
Преслава показа новото си Ферари - лъскав звяр за стотици хиляди (СНИМКА)

1. Бургас в спортен град с традиции , само че егото обърка нещата. Защо бе нужно да има 2 отбора , та Черноморец е името на титуляра, Нефтохимик израстна след 1980 г, да НХК построи и стадиона , няма лошо . Но ЗАЩО НЕ СЕ МИСЛИ - Градът има нужда от 1 отбор които да е в А група а можеше да се създаде детско юнощеска школа с име Нефтохимик , отбор които да е във В група и така щеше да има подрастващи , подготовка за футболисти.Само , че много компетентни , его или алчност . Да градът има 2 стадиона , които следваше да са на футбола с участие на общината , защото могат да се използват и от други спортове .Това е пътя на спорта в градът ,иска се регламент.
А какво значи продажба - защо , как ще се развива спорта в градът , мислите ли?
В градът има спортни деятели - къде сте ? спите ли , защо не си кажете мнението, защо не се борите - СИЛАТА , ОБЕДИНЕНИЕТО ЩЕ РЕШИ КАЗУСА . но се иска воля и то мъжка
Едно Русе играе в Европа и събира по 10 000 човека на мач.
Жалко наистина , дано дойдат времена да се оправи футбола в Бургас , но няма да е скоро.....