Екшън на къмпинг „Черноморец”: Заградиха паркинга и подстъпите към плажа
Паркингът е заграден от фирма на бившия наемател Нено Михалев, претендираща за собственост на 5-те дка зад плажа
10 Юли 2017, Понеделник, 10:18 ч.
Автор: Иван КОЛЕВВърху зелените площи и детската площадка е поставена табела „Влизането забранено”
Паркингът и подстъпите към къмпинг „Черноморец” са заградени от няколко часа, съобщиха за Флагман.бг от „Акра лидо”, фирмата, която е наемател на плажа.Поставени са заграждения на свободната зона над плажа, където спираха автомобилите, а табела върху зелените площи и детската площадка сигнализира, че това е „Частен имот” и „Влизането е забранено!”, което е повече от абсурдно, защото тази територия бе напълно обновена, за да се използва от туристите.

На зелените площи е поставена табела "Влизането забранено!"
Засега е оставен сервитут за преминаване – малка алея, но няма гаранция, че и тя скоро няма да бъде заградена, смята наемателят от „Акра лидо”.
Претенции за терена зад плажа има варненската фирма „Сънрайс блу лагун” ООД, която е собственост на дългогодишния наемател на ивицата Нено Михалев.

Оградите са монтирани преди няколко часа от представител на "Сънрайс блу Лагун", фирмата, която претендира за собственост на терена
Това всъщност е продължение на миналогодишния скандал, когато се наложи министърът на туризма Николина Ангелкова да се намеси, за да тушира напрежението.
През 2016 година десетки туристи, основно чужденци, станаха свидетели на грозни сцени – с пращането на камиони, частни гардове и спиране на достъпа до плажната ивица.(ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ).

На снимката се вижда как огромно парче от паркинга е отцепен
Напрежението в Черноморец ескалира, след като „Акра лидо” ООД спечели 5-годишния търг за плажната ивица, плащайки 110 хил.лева годишен наем – пет пъти по-висок от стартовата цена в процедурата.
Проблемите за фирмата започнаха веднага, след като встъпиха във владение и вече година и половина не са спирали. Повече от ясно е, че с ограничаването на достъпа до плажа и поставянето на ултимативни табели е поредната провокация.
Какво ще ни донесе любовта на 24 декември
Самолетът на началника на генщаба на либийската армия се разби край Анкара
Как да избегнем семейни конфликти по време на празниците - съвети за хармония
Доброволци от Айтос зарадваха 100 пенсионери в нужда преди Коледа
Пациентите плащат двойно за жизненоважни медикаменти
Истината за отрязаното ухо на Ван Гог
Катя Илиева напуска телевизията на Слави Трифонов
В сезона на Козирога кой ще се радва на личен растеж
Ето защо обмяната на левове в евро става по-достъпна
Спазвайте тези традиции, за да осигурите щастие и късмет през новата година
Купувачите на имоти в София искат простор, а във Варна залагат на кварталите
Германия се опитва да изправи икономиката си, като същевременно укрепва отбраната

Все тия стари проблеми ?
Нашия град ветровит остана потресен от решението на местният "aрхимандрит" .
По този начин"архимандрита" иска да покаже,че дори и мекотелите са
смели.
Същите тези мекотели се Жалват на разни Бюрократи за своите умори при "побоите"-неуспешните ходове на архимандрита имаме предвид.
Самозабравил се е той ?
Мисли си,че портфейла с крадените пари щом покаже може всеки той да смаже?
Стари и жалки привички на стари муцуни,които поръчаха да съборят нашите буни )))))))
П.П. Бургаският плаж е фрашшшш с мангали тая година, а ние ходим на гръцките плажове. Живи и здрави
Тези мутри скоро ще си гостуват един на друг, че да си правят калабалък на празните плажове.