Вратарят с най-много мачове във Висшата лига в отбора на Бербатов за шоуто на 14 юни
07 Юни 2017, Сряда, 16:00 ч.
Дейвид Джеймс е четвърти по участия в английското първенство
Той е четвърти в класацията за най-много участия във Висшата лига – 572 мача. Пред него са само Раян Гигс, Гарет Бари и Франк Лампард. До декември 2015 г. държеше и рекорда за вратаря с най-много „сухи мрежи“ в историята на Висшата лига – 169, преди Петър Чех да счупи върховото постижение. 53 пъти е защитавал честа на Англия в продължение на 13 години. Започва кариерата си в „Уотфорд“ през 1988 г., а четири години по-късно вече е трансфериран в „Ливърпул“. С „червените” печели Купата на Лигата през 1995 г. След седем години на „Анфийлд” е време за промяна – играе последователно в „Астън Вила“, „Уест Хем“ и „Манчестър Сити“. През 2006 г. подписва договор с „Портсмут“ и тук печели най-важната победа – Купата на Англия през 2008 г. Две години по-късно отново с „Портсмут“ е на финал, но този път губи от „Челси“. В този мач става най-възрастният вратар (39 години) участвал някога във финал за купата.През 2012 г. получава Ордена на Британската империя за заслуги към футбола.
Дейвид Джеймс! И той ще е в отбора на Димитър Бербатов за грандиозното шоу срещу звездната селекция на Луиш Фиго на 14 юни в София!
Билети за Мача на годината може да купите онлайн от eventim.bg и в мрежата в цялата страна – в билетния център на НДК и на касата с удължено работно време в The Mall в София, в бензиностанции OMV, в Office1, Orange, „Технополис“, Usit Colours и в Български пощи.
Обявените звезди дотук:
All Stars
Луиш Фиго
Роберто Карлош
Робер Пирес
Деко
Давид Трезеге
Кристиан Карембьо
Дуайт Йорк
Мичел Салгадо
Максуел
Йенс Леман
Франческо Толдо
Нуно Гомеш
Гайска Мендиета
Иван Кордоба
Предраг Миятович
Яри Литманен
United Stars
Димитър Бербатов
Райън Гигс
Пол Скоулс
Гари Невил
Неманя Видич
Рио Фърдинанд
Патрис Евра
Едвин ван дер Сар
Дейвид Джеймс
Роби Кийн
Христо Стоичков
Красимир Балъков
Стилиян Петров
Мартин Петров
• Очаквайте още големи изненади до Мача на годината!
• Бербатов покани и 9-има настоящи талантливи български играчи да се докоснат до звездите по време на Мача на годината. Това са Георги Миланов от ЦСКА (Москва) и Ивайло Чочев от „Палермо“, Кирил Десподов и Божидар Чорбаджийски от ЦСКА, Божидар Краев от „Левски“, вдигналите купата на България с „Ботев“ (Пд) Тодор Неделев и Антонио Вутов, Ияд Хамуд от „Локомотив“ (Пловдив) и Кристиян Кръстев от „Славия“, представител на националите до 19 г., които се класираха на Евро 2017.
Актьор, изнасилил две момичета, почина в затвора
Тутманик със сирене - пухкава домашна рецепта
Интимен скандал посред бял ден: Строител и жрица на любовта го направиха пред минувачи
Шеф Манчев си търси личен шофьор, дава заплата 1300 евро бруто
Разследват групово изнасилване в Гърция, има голяма българска следа
Малко хора знаят този трик за почистване на фурна без търкане
Илиана Раева преживя кошмар заради войната в Близкия изток
Благо Георгиев: В Перник беше по-страшно от ракетите в Дубай, 10 часа не излязохме от съблекалнята
България мести американските самолети цистерни на военно летище
Ще изчезнат ли автомобилите с ръчни скорости и кога може да стане това
ДПС регистрира листите си. Пеевски първи в Благоевград
До 30 % по-малко германски туристи се очакват по Черноморието, заради неудобни полети
