Детски хирург от УМБАЛ Бургас посвети месец юни на безплатни прегледи
30 Май 2017, Вторник, 10:55 ч.
Автор: Флагман.бгС д-р Бенчев могат да се консултират всички родители на малки деца
Детският хирург от УМБАЛ Бургас д-р Евгени Бенчев ще преглежда безплатно през м. юни. Жестът му е в чест на Деня на детето, а с детския хирург могат да се консултират всички родители на малки деца. Не е необходимо направление от личен лекар, но записването е задължително. Безплатните прегледи ще се провеждат всяка сряда през месеца в медицинския център на болницата „Св. Николай Чудотворец“. Телефоните за записване на часове са: 0879 545082 и 056 816454 (записване от 11.00 до 13.00 ч.)
Д-р Евгени Бенчев идва в Бургас от Великобритания, където е работил в последните 7 години. Член е на Кралското хирургическо дружество на Великобритания. Опитът му с всички видове хирургични състояния при децата е солиден. Той е вторият такъв специалист в нашия град, работи едновременно в УМБАЛ Бургас и МЦ „Св. Николай Чудотворец“.
Сферата, в която родителите биха могли да се консултират с него, са слабинните хернии, пъпните хернии, които често се появяват при новородени и малки деца. Д-р Бенчев има опит в цялата сфера на общата детска хирургия, включваща деца от 0 до 18 години, както и в овладяването на специфични състояния при момчетата – хидроцеле и крипторхизъм.
Киберполицията съветва как децата да се предпазят в интернет
Комедията „Изневери в повече“ гостува в Бургас на 20 януари в Културен дом НХК
Грипът настъпва! Още една област обяви епидемия
Академична общност в България загуби един от най-видните си представители
Флорентино Перес подготвя огромна трансферна бомба
"Магазин за хората" с фурор до Пловдив
Започна историческо издание на "Сурва"
Млада американка остана без око след грешна диагноза
Три зодии, за които краят на януари 2026 ще бъде съдбоносен
Фенове на ЦСКА събраха 10 хиляди евро за Любо Пенев
България пред мач с държава с население от 50 хиляди души
Обир на инкасо близо до столицата
