Гейм, сет и мач... Борисов вдигна купата на тенис турнир
28 Май 2017, Неделя, 18:39 ч.
С него премериха сили Огнян Герджиков, Красен Кралев...
Премиерът Бойко Борисов и партньорката му Катина Симеонова вдигнаха купата на демонстративен турнир по тенис.
Сред останалите участници в турнира бяха и спортния министър Красен Кралев, Йордан Лечков, Огнян Герджиков, Любо Ганев и други.
В срещата за титлата премиерът и бившата тенисистка се наложиха 6:2 над зам.-председателя на парламентарната група на ГЕРБ Красимир Велчев и кмета на Банкя Рангел Марков, пише 24 часа.
"Все още съм много добър. След 5-6 години може и други да започнат да печелят. Ако бях загубил от тези съперници, трябваше да си счупя ракетите. Бях обещал на Любо Ганев да мина за половин час и си удържах на думата", каза Борисов и добави, че е доволен от новата титла, защото иначе някой от критиците му веднага ще кажат, че си е загубил времето в неделя.
Премиерът Борисов е известен със спортните си изяви. До скоро той беше титуляр за футболния "Витоша"-Бистрица, по-известен като "Бистришките тигри".
В категории:
Животът
Фон дер Лайен: Забраната на социалните медии в ЕС може да влезе в сила това лято
12/05/2026, Вторник 14:00
0
Разчистване на сметки: Взривиха вратата на заведение в Монтана
Публикуваха нови записи: Името на Зеленски изплува в делото за имения край Киев
Гвардеец почина при евакуацията на кораба с хантавирус
12/05/2026, Вторник 13:00
1
Половината мотористи не плащат "Гражданска"
Европа Директно Бургас отбеляза Деня на Европа до Часовника
Внучката на Тато яхна БМВ за 300 бона
Два клана се биха с колове и брадви, младеж е с четири отсечени пръста (ВИДЕО)
Шефът на "Росатом" с послание към новата власт за "Белене"
Кичка Бодурова изрева заради сметката си за вода
Украйна ще наводни Европа с оръжия след края на войната, алармира Фронтекс
Община Несебеър планира разширяване на социалната подкрепа през 2027 г.
