Цацаров за „ЦУМгейт“: Чисто човешки съжалявам за случая, но не съм извършил нищо нередно
20 Май 2017, Събота, 22:26 ч.
Чисто човешки съжалявам за състоялата се среща в ЦУМ. Това каза главният прокурор Сотир Цацаров пред журналисти, съобщава Би Ти Ви.
„От гледна точна на цялата буря, която се разрази, от чисто човешка гледна точка, не мога да не съжалявам. От всяка друга гледна точка тази среща нито ме притеснява, нито мога да имам някакви страхове, нито мога да се срамувам заради станалото там”, подчерта Цацаров.
„За да се притеснявам, би трябвало на тази среща от мен да е поискано нещо и аз да съм обещал нещо нередно или да съм извършил нещо в резултат на такова обещание. След като не съм го направил, какъв е проблемът”, попита обвинител №1.
Той призова да се въведе ясен регламент за това с какви хора и на какъв тип срещи могат да участват висши магистрати.
„Ако е осъдително това, че съм се срещал със Сашо Дончев и Георги Гергов, то тогава трябва да е осъдителна и срещата на Лозан Панов в адвокатска кантора”, коментира Цацаров.
В категории:
Политика
Легендата на Формула 1 Алекс Дзанарди почина на 59 години
Мадан скърби след трагедията край Ботевград с петте момчета
Фалира голяма авиокомпания
Румяна от флотилия Сумуд в неизвестност, 31 активисти ранени при прехващането от израелските сили
Мотористи излизат на "Априлско въстание" заради лудите цени на Гражданска отговорност
В Пловдив откачиха: Между 1000 и 3600 евро за две нощувки по време на музикален фест
GenZ инфлуенсър си размаза колата, излезе да попее, докато другият шофьор бере душа (ВИДЕО)
Има ли наистина завещание от Ивайло Калушев за младежите от "Петрохан"
Румен Радев и ПБ се захващат с галопиращите цени приоритетно
Сърбия в политиката на княз Борис-Михаил
Шофьор с 3,40 промила помете заграждения пред МВР-Русе
Тони Димитрова и Ники Кънчев на шоу с надиграване и „Стани Богат“ в Сигмен
