Изненада: Слави Трифонов започна протест пред Народното събрание (СНИМКИ)
04 Май 2017, Четвъртък, 11:06 ч.
Автор: Лъчезар Лисицов (снимка: Авторът)Шоуменът поиска да започне обсъждане за въвеждане на мажоритарна избирателна система
Шоуменът Слави Трифонов изненадващо се появи със стотина протестиращи пред Народното събрание, докато парламентът избираше новото правителство.
Той заяви желанието си за въвеждане на мажоритарен вот. Тв водещият е седнал на столче пред българския флаг и обяснява, че е дошъл като гражданин да изложи исканията си.
Слави каза, че ще бъде всеки ден пред Народното събрание.
Той припомни, че е дал две седмици от началото на работа на новия парламент за започване на обсъждане на референдума за въвеждане на мажоритарна система. До момента това не се случило.
2,5 милиона българи поискали на допитването новата избирателна система и затова народните избраници следвало да се съобразят, стана ясно от думите на Трифонов.
Митингът се охранява от десетина полицаи.





В категории:
Политика
Арестуваха китайски шпионин в София
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща
Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев
Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите
Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система
Екшън край Поморие: Сливналия с 1,53 промила алкохол в кръвта се заби в мантинелата
Спипаха рецидивист от Свети Влас за грабеж в Слънчев бряг
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Дневен хороскоп за 22 юни 2026: Късмет за Рибите и Рака
Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш

защо да е гнусен?Ние сме гнусни с различното си мнение затуй си продадохме държавата,по точно подарихме.Учете се от циганите.В репортажа от Сливен неграмотните цигани веднага реагираха единодушно,направиха подписка и който и да питаш е на едно и също мнение и се борят като един.Ние от 5 човека 5 различни мнения.Стойте си в кочинките си и не коментирайте.Жалко подобие на народ.....
БРАВО НА СЛАВИ ВСИЧКИ БЪЛГАРИ (БЕЗ ПСИХИЧНО БОЛНИТЕ) ТЕ ПОДКРЕПЯМЕ !!!
БРАВО НА СЛАВИ ВСИЧКИ БЪЛГАРИ ТЕ ПОДКРЕПЯМЕ !!!
А относно мажоритарния вот - да го приемат и да си ходят, да ги еба и боклуците недоклатени в парламента!