Ловък крадец обирал фенове на нощното къпане в Бургас, отнесе 2-годишна присъда
Бандитът „шетал” в района на Северния плаж, дебнел, спотаен в спасителните постове
Ключови думи:
крадец, нощно къпане, ефективна присъда, районен съд, решетки, затвор, северен плаж, летовници, Бургас, Флагман
29 Април 2017, Събота, 05:29 ч.
Използвал моментите, в които хората за кратко оставяли вещите си без надзор и атакувал, докато те са в морето
2 години затвор при първоначален строг режим отнесе сериен крадец от Банево, обирал любители на среднощното къпане. Това реши Районния съд в Бургас, съобщава Дарик.Ловкият нощен обирджия Н. Х. на 26-години бе заловен в края на юли м.г. Криминалисти установили, че от 23 юни м.г. до 16 юли м.г. той е извършил осем кражби. Ударите били извършвани по тъмно. Крадецът „шетал” в района на Северния плаж. Дебнел, спотаен в спасителните постове.
Използвал моментите, в които хората за кратко оставяли вещите си без надзор и атакувал, докато те са в морето. Отмъквал мобилни телефони, пари, дебитни карти, раници. Взел дори и късите панталони и потника на летовничка, която влязла да се къпе по тъмно. Щом жената излязла навън, с ужас установила, че трябва да се прибере без дрехи.
Друг от потърпевшите – чужденец също се прибрал гол в хотела си, понеже обирджията отмъкнал и неговите панталони. Според разследващите стойността на задигнатите от серийния крадец вещи надхвърля 2000 лева.
В категории:
Крими
Пеевски: Честито Рождество! Пожелавам ви мир, сигурност и успех
Над 20 красиви имена черпят на Рождество Христово
Силни снеговалежи за осем области на Коледа, обявен е оранжев код
Сашо Кадиев изненада рожденика в ефир
Търсят петима милионери, не си взели печалбите
Евгени Минчев разказа за срещата си с внучката на Людмила Живкова
Гърци превзеха Банско
Кои са тайните на Бачорски, които не знаем
Не подарявайте такива подаръци на близките си тази година, ще съсипете живота им
Лора Крумова не си замълча за Цънцарова
Лекари разкриха кой е най-добрият сутрешен навик за хора над 50 години
Евростат с данни за играчките и откъде идват
