НЕК готви тесла за българите от 1 юли
27 Април 2017, Четвъртък, 21:28 ч.
Изпълнителният директор на НЕК Петър Илиев увери, че договорите за юридически услуги за 1 милион лева не са влезли в сметките ни за ток
Поскъпване на тока с до 10% иска Националната електрическа компания от 1 юли. Според разчетите на дружеството вариантите са два или по-висока цена на тока за бита, или за индустрията.Както стана известно по-рано изпълнителният директор на НЕК Петър Илиев увери, че договорите за юридически услуги за 1 милион лева, които прокуратурата проверява, не са влезли в сметките ни за ток, съобщава bTV.
Петър Илиев обясни, че става въпрос за специфични и арбитражни дела с претенции за над 1 милиард лева.
„От другата страна стоят над 1 милиард и аз като изпълнителен директор не мога с лека ръка да си позволя с лека ръка да го възложа на нашите юристи, въпреки уважението ми към тях, защото от другата страна стоят хора с опит. Как си представяте, че в международен арбитражен съд ще се явят хора от НЕК?”, заяви той.
В категории:
Животът
Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни
Дневен хороскоп за 24 юни 2026: Kъсмет за Раците и Рибите, важни решения пред Водолея
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“

ГРАЖДАНИ, ЧЕТЕТЕ ПРАВИЛНО! ПОДЧЕРТАВАМ "тесла за българите"... Я НЕК ДА СИ ОРГАНИЗИРАТ ТАКА РАБОТИТЕ И ДА СИ СЪБЕРАТ ВСИЧКИ ВЗЕМАНИЯ ОТ Ц.ИГАНИТЕ, ДА ИМ СПРАТ КРАЖБИТЕ И ЧАК ТОГАВА ДА СИ НАПРАВЯТ СМЕТКА ЩЕ ВДИГАТ ЛИ ЦЕНИТЕ. НА НАС българите ТЪРПЕНИЕТО Е НА ПРЕДЕЛА ВЕЧЕ...
сън няма да ги хваща !!!
Само да посмеят - Тошовските тарикатлъци на Бойко няма да минават....
А самозваните "патриоти-и...ти" да си броят дните , защото туй ще им е "царуването"...до следващия сняг !!!!