×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Молдова официално започна преговори за присъединяване към Европейския съюз
  • Цените на петрола продължават да падат след новините за примирие
  • ЦИК призовава да не променят Изборния кодекс
  • Тръмп покани новия иракски премиер в Белия дом през юли
  • Земетресение с магнитуд 6,7 бе регистрирано на индонезийския остров Сулавеси
  • Зеленски предлага среща на Путин в САЩ
  • Седем медала и две титли на Световното първенство за спортисти със Синдром на Даун
  • Арестуваха четирима българи за контрабанда на цигари за над 2,8 млн. евро в Румъния
  • Край на войната: САЩ и Иран подписаха меморандум за разбирателство
  • Ед Шийрън си взема почивка от музиката, за да се отдаде на бащинството
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Живко Табаков пита за качеството на водата в Бургас


Живко Табаков пита за качеството на водата в Бургас
Бургазлии трябва да знаят какво пият и колко често отговорните институции проверяват нейните качества, категоричен е общинският съветник
27 Април 2017, Четвъртък, 19:00 ч.
Автор: Флагман.БГ

ДБГ създава портал, където периодично ще информира за състоянието на въздуха и водата


Бургаският общински съветник и местен лидер на „Движение България на гражданите” Живко Табаков е входирал питания към Водоснабдяване и канализация и Регионалната здравна инспекция, касаещи контрола върху качеството на водата на територията на общината.

През последния месец в няколко области в страната е установено съдържание на уран във водата. Именно това е провокирало общинския съветник Живко Табаков да разбере и да информира бургазлии какво пият. След като получи отговори от компетентните органи, той се ангажира да я публикува на стената си във фейсбук.

„Намирам за редно бургазлии да знаят каква вода пият и колко често отговорните институции проверяват нейните качества. Грижа ме е за моето здраве и това на съгражданите ми”, категоричен е Табаков.

От „Движение България на гражданите” предлагат със събраната информация по общини да създадат единен информационен портал, в който периодично да бъде изнасяна информация за състоянието на качеството и водата.

В категории: Бургас


24
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Защо Gen Z плаща за тишина Защо Gen Z плаща за тишина 16/06/2026, Вторник 18:20 0
24
Коментара по темата
24.
Арменски поп
02.05.2017 13:57:53
0
0
Касабова, кажи на мъжа си да осъди Този, който му е пратил инсулта! Нека да си наеме Ваклена Кънчева за адвокат и да предяви иск за 5000 лв. За инсулт толкова се полага.
23.
да
28.04.2017 19:50:57
0
3
змията хапе най-силно когато е заплашена и умира. Петимата ашлака лъхащи на ферментирала бира в офиса на Богориди наред с главатаря си КМ се отичат към канала и пишат ли пишат. Братя истински седесари сега е времето да разкараме КМ и лакеите му и да си върнем старото СДС. Той превърна съюза във фамилна фирма. Ще му позволим това да продължава???
22.
Забравил
28.04.2017 09:54:12
3
5
Диневииии пак плащат... Миглена им иска паричките и подкрепата. А колкото до Живко този мазен изпърдял тип. По-долен лизач няма...
21.
Забравил
28.04.2017 09:54:12
3
3
Диневииии пак плащат... Миглена им иска паричките и подкрепата. А колкото до Живко този мазен изпърдял тип. По-долен лизач няма...
20.
787
28.04.2017 09:13:53
1
1
Съдете ВиК че ви тровят и си плащате.
19.
***
28.04.2017 08:02:25
2
2
Браво!
18.
hm
28.04.2017 07:59:55
1
4
tozi chovek umirga za vlast.Samo predi desetina godini beshe nikoj,posle se prislamchi do Dinevi i se otdade na pechalbarstvo.Vse s ohranata plasheshe
17.
Tttt
28.04.2017 07:27:40
1
3
За още 200лв, Киранка Касабова можеше да му махне и коментарите на меденруднишките бейове
16.
Йес
28.04.2017 07:10:57
4
5
Голяма завист, брей. Човека е активен и прави нещо, а кажете какво правят протежетата общински съветници на Коце Марков - Тошко бирата, кума му и оня самозван дофтор Миташки освен да лижат гъза на ГЕРБ и да си прибират заплатите, които ние им плащаме. А Бирата и ветеринаря в кампанията тръбяха, че ще даряват заплатите си. Боклуци. Вие си чешете езиците с единствения, който работи от разпадналия се РБ в Бургас.
15.
Анти-мазник
28.04.2017 06:13:50
3
4
Жужко явно има доста свободно време след като баба му Меги слезе от сцената и сега си търси нова бабина слива да близка :-) :-) :-) :-)
14.
????
28.04.2017 01:23:28
5
3
Чета коментарите и недоумявам..? Това е толкова тенденциозно плюене, че нямам думи. Не им обръщай внимание, Живко... само така!
13.
Kuni
27.04.2017 23:16:41
2
2
Хайде измисли нещо и сам бе капут!!!!
12.
Kunka
27.04.2017 23:12:51
3
0
Здравейте, колеги,

Виждаме, че голяма част от вас проявяват активност по темата за чистотата на водата. Подобни теми, които са близо до хората, отварят широк кръг от възможности за действия на местно ниво.

Изпращаме ви готови бланки за искане на информация от отговорните институции по ЗМСМА питат общинските съветници, а по ЗДОИ питат всички граждани.

Моля, след като получите отговор от съответната институция, да ни го изпратите.

Поздрави!

--
Екип "България на гражданите"
София 1000, ул."Георги Бенковски" 7, ет. 2
11.
Лелеле
27.04.2017 21:53:44
0
11
Педерунгил ами отиди в лабораториите закарай проби и изнеси резултатие.Що за евтина реклама и то с.....водата?
10.
Магарето
27.04.2017 21:52:31
2
5
До СДС и Митев - яжте ми к..а ...
9.
Красимира
27.04.2017 20:36:06
1
13
Изчистен олигофрен, с напъни за нещо голямо.Те лудите и тъпите като този си приличат по измислените светове в които живеят.Та и този не може да разбере колко е тъп, че и грозен :)
8.
Aлo, ЖУФКО !
27.04.2017 20:32:42
1
15
Аве ТЪПАКОФФ, къде ни е обещания ЖИВКОЛЕНД за гражданите в к-с"Славейков" !? Къде бе ЖУФКО !
7.
до 3
27.04.2017 19:58:53
0
13
Драги ми #3, очевидно се ползваш с облагите на Живко, а и ти личи, че и двамата не можете да пишете грамотно. корУмпета се пише с У, не коромпета. Толкова неграмотност, толкова простотия на едно.
6.
До 3
27.04.2017 19:53:26
0
12
"обединяваме", а не "обедЕняваме".
Произлиза от "обединение". Липсата на запетаи няма да коментираме.
Ама това хора без образоване няма как да го знаят.
5.
N
27.04.2017 19:48:30
0
6
Jivko naprai li qdreniq bunker
4.
Do 3
27.04.2017 19:45:48
0
17
Ама този пак ли ще се напъва за кмет? Ха-ха-ха! Пуснете му анимационни филми да гледа по-добре.
3.
До 1 и 2
27.04.2017 19:39:58
18
3
Ние знаеме вие уважавани колеги, кои сте, но за жалост в цялата местна власт сте назначили всички ваши лимонки. Колкото и да се опитвате да казвате, че Табаков е жаден за власт не забравяйте, че хората го познават и знаят, че коромпетата и крадците не е той а вие. Поздрави до другите избори, когато ще обеденяваме "дясното"!
2.
А. Стоянова
27.04.2017 19:17:54
1
20
Много, ама много му личи, че иска да е във властта. Истината е, че няма нито капацитета, нито образованието, нито визията за това. Нещастно момче. Вместо да напусне и да се извини за всички глупости на ДБГ, седнал с популизъм да се занимава. И да си увони PR-ите.
1.
prasence
27.04.2017 19:13:51
0
18
mahnete urungela be molqvi se! qsno che si plashta ama prosto e mnogo zle tozi ochilatko gladen za vlast.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Лекари от Бургас се борят за живота на 26-годишна жена, блъсната от тротинетка Лекари от Бургас се борят за живота на 26-годишна жена, блъсната от тротинетка Към момента състоянието ѝ е стабилно Отлична оценка на Европейската инвестиционна банка за научния кампус, който се изгражда в Бургас Отлична оценка на Европейската инвестиционна банка за научния кампус, който се изгражда в Бургас Този проект отваря нови хоризонти пред града Теч на милиони в 240 неработещи болници? Повече пари за качествените шефове поиска бивш министър Теч на милиони в 240 неработещи болници? Повече пари за качествените шефове поиска бивш министър Спирането на парите на тези, които съществуват само заради собствения си бизнесплан, е спешна политика, а не разказа, че някой взимал голяма заплата, за да може в кръчмата да го псуват, каза той Кой ни тласка към война със Северна Македония? Каракачанов: Вървим по руско-украинския сценарий Кой ни тласка към война със Северна Македония? Каракачанов: Вървим по руско-украинския сценарий Той упрекна бившият премиер Кирил Петков, че е предал националните ни интереси като е обяснявал в Скопие, че въпреки рамковата позиция, да ги пусне в ЕС Уникално видео с участниците в "Прайда" - вижте какво казаха Уникално видео с участниците в "Прайда" - вижте какво казаха Какво мислят участниците в "София Прайд" - за възможността да имат деца и "тежко скучните" от Парада на семейството Напрежение в Свети Влас заради украински свещеник, митрополит Арсений го защити Напрежение в Свети Влас заради украински свещеник, митрополит Арсений го защити Докато местните миряни се готвят за протест в неделната сутрин, Сливенската епархия обяви, че няма да се огъне пред никакъв обществен натиск „Двигателят на времето“ събра иновативни училища в Бургас! „Двигателят на времето“ събра иновативни училища в Бургас! Регионален образователен форум по Национална програма „Иновации в действие“ обедини образователни институции, университети и ученици в тридневна среща за обмен на добри практики и модерни решения в обучението Товарен влекач се заклещи на моста край Китен, шофьорът забравил да прибере гондолата Товарен влекач се заклещи на моста край Китен, шофьорът забравил да прибере гондолата Заради инцидента дясната лента за движение е блокирана Една дългогодишна мечта вече е реалност: Руенското село Дъскотна има нов парк Една дългогодишна мечта вече е реалност: Руенското село Дъскотна има нов парк Община Руен с нова крачка към модерна селищна среда България е сред страните с най-добро качество на водите за къпане в ЕС България е сред страните с най-добро качество на водите за къпане в ЕС Оценката и интерактивната карта, изготвени от Европейската агенция за околна среда (ЕАОС) в сътрудничество с Комисията
Ще улесни ли Европейският парламент фалшификаторите на българската история? Ще улесни ли Европейският парламент фалшификаторите на българската история? Докладчикът Томас Вайс поиска поправката, поощряваща работата на историческата комисия, да отпадне от доклада за напредъка на Скопие за членство в ЕС Мъж получи погрешна диагноза за рак и премина през седемгодишно ненужно лечение Мъж получи погрешна диагноза за рак и премина през седемгодишно ненужно лечение Пациентът заведе иск за сериозна лекарска небрежност след 42 излишни медицински процедури B-52 се разби в американска военновъздушната база Едуардс B-52 се разби в американска военновъздушната база Едуардс Бомбардировачът, способен да носи ядрено оръжие, е паднал на летището малко след излитане Ценопад след сделката на Тръмп с Иран, но мирът в Близкия изток май е невъзможен Ценопад след сделката на Тръмп с Иран, но мирът в Близкия изток май е невъзможен Дори този петък в Женева да бъде подписано споразумението, едва ли ще се сложи край на войната, защото управляващите в Израел обявиха, че няма да го спазват – няма да изтеглят ЦАХАЛ от Ливан Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000 Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000 Това е минималната премия за главните съдии от Мондиал 2026 21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже 21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже Тя е паднала от около 40 метра (131 фута) височина Аз ще бъда най-отпред: Пеевски разсея слуховете за оттегляне и проведе чистка в ДПС Аз ще бъда най-отпред: Пеевски разсея слуховете за оттегляне и проведе чистка в ДПС Напук на разпада в регионалните структури, лидерът бетонира властта си и пенсионира Йордан Цонев и Хамид Хамид от тясното партийно ръководство Фестивалът Етносфера продължава с Ден на ромската култура Фестивалът Етносфера продължава с Ден на ромската култура Днес фестивалът принадлежи на ромската култура - жива, пламенна и неудържима Война между двете камари в Лондон: Депутатите заобикалят Лордовете, за да узаконят правото на смърт Война между двете камари в Лондон: Депутатите заобикалят Лордовете, за да узаконят правото на смърт Историческият законопроект за асистираното умиране се завръща с процедурен коз, който елиминира ветото на „неизбраното малцинство“ Звездата Оливър Трий загина при самолетна катастрофа Звездата Оливър Трий загина при самолетна катастрофа Два хеликоптера се сблъскаха над Рио де Жанейро в неделя сутринта и се разбиха в западната зона на града, при което загинаха всичките шест души на борда, включително Трие
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Кораби, палете двигателите си. Нека потече петрол Виц на деня Виц на деня Двама си говорят:
- Къде ще ходиш на почивка тази година?
- На Кушадасъ, че за Созопол нямам толкова пари...
Виц на деня Виц на деня Мъж при гадателка:
- Утре ще умре вашата тъща.
- Това го знам. Интересува ме дали ще ме хванат.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки упорит мъж може да постигне всичко, което иска жената.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори