×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Мъж си напъха половинметрова змиорка отзад, няма да повярвате защо


20 Април 2017, Четвъртък, 22:14 ч.

По-късно той отишъл в болница, оплаквайки се от болка в стомаха, но не обяснил причината


Хората са способни на невероятно глупави и безразсъдни действия. Доказателство за това е един китайски работник, който напълно съзнателно напъхал 50-сантиметрова змиорка в ануса си, убеден, че това ще излекува запека му, пише в. „Дейли Мейл“, цитиран от Факти бг.

49-годишният Лиу, работник във фабрика в югоизточната част на Китай отишъл в местната болница, с оплаквания за болки в стомаха. Той твърдял, че има запек от около седмица, но не споменал нищо за самолечението, което си бил направил.

Лекарите били шокирани, когато открили азиатската блатна змиорка в корема му, сред остатъци от храна и фекалии.

Според местния телевизионен канал "Гуандун" Лиу посетил болницата около седмица по-рано, твърдейки, че има проблем със стомаха. Лекарите му поставили диагноза обструкция на червата и му препоръчали да остане в болницата за по-нататъшно лечение.  

Той обаче отказал и решил да прибегне до древен метод от народната медицина, с който се лекувал запек. Той поставил змиорката в ануса си, която трябвало да отпуши червата му. Лечението обаче, не се развило според очакванията на мъжа и той трябвало отново да посети местната болница Гуанджоу Донгрен.

Лекарите изследвали коремната област на Лиу и открили дупка в зоната на дванадесетопръстника. Това ги накарало да извършат по-щателен преглед, при който открили змиорката.

Те извадили създанието, дълго половин метър, широко 5 см и с тегло 250 гр.

Д-р Джао Жиргонг, хирург в болницата, обяснил пред медиите, че пациентът не разкрил причината за стомашните болки, когато постъпил за лечение. "Попитахме го какво става, когато забелязахме змийката в стомаха му. Той ни каза, че попаднала в ануса му по погрешка. След операцията обаче, Лиу си призна, че сам я е поставил там“, каза д-р Джао.

Той добавил, че ситуацията е можело да се развие много по-зле, дори фатално, ако мъжът бил чакал още известно време, преди да потърси лекарска помощ. Змиорката била мъртва, когато лекарите я извадили, но остава загадката дали тя е била жива, когато Лиу я е натъпкал в тялото си.



В категории: Животът


Коментари
Георги РУСЧЕВ АПС със сигурност ще влезе в 52-ото НС АПС със сигурност ще влезе в 52-ото НС 15/04/2026, Сряда 14:41 0
Тервел ИЛИЕВ Ултамаратонец почина при опит за рекорд Ултамаратонец почина при опит за рекорд 15/04/2026, Сряда 14:23 0
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ямболски джигит с БМВ сече пътя на автобус в Бургас, пенсионерка пострада Ямболски джигит с БМВ сече пътя на автобус в Бургас, пенсионерка пострада Водачът отнел предимството на обществения транспорт, след което набил рязко спирачки Извънредно! Грузински каналджия е задържан с 15 нелегални мигранти край Царево Извънредно! Грузински каналджия е задържан с 15 нелегални мигранти край Царево Сред тях са били и двама непълнолетни, както и едно малолетно дете Пламен Карашев превърна будителството в лична кауза Пламен Карашев превърна будителството в лична кауза В програмата на „Прогресивна България“ той вижда естествено продължение на своите усилия за държава, която се обръща с лице към човека и неговите нужди На една от отсечките на АМ Тракия намалиха скоростта до 100 км/ч На една от отсечките на АМ Тракия намалиха скоростта до 100 км/ч По трасето са монтирани пътни знаци и табели, сигнализиращи шофьорите за неравностите и необходимостта да ограничат скоростта Милева Владкова: Държавата трябва да спре да говори из регионите и да започне да говори с хората в тях Милева Владкова: Държавата трябва да спре да говори из регионите и да започне да говори с хората в тях Румен Радев е личност, която в годините се превърна в символ на държавността, на принципността и на морала, каза втората в листата на "Прогресивна България" АПС със сигурност ще влезе в 52-ото НС АПС със сигурност ще влезе в 52-ото НС Увереност за добрите резултати ми дава екипът от кандидати за народни представители от листата на АПС за Бургаска област. Това са честни, достойни, опитни и силно мотивирани представители на общността Хранителни комбинации, които пречат на усвояването на витамини Хранителни комбинации, които пречат на усвояването на витамини Експерти обясняват как съчетаването на определени продукти може да намали ползите от здравословното хранене Кандидат-депутатът Атанас Пъчков си поставя лична кауза в НС - четирилентовия път до Средец Кандидат-депутатът Атанас Пъчков си поставя лична кауза в НС - четирилентовия път до Средец Той не води кабинетна или онлайн кампания, а теренна офанзива из целия регион, заради това в неделя вечерта следете преференциите за №108 в листа 15 Разследването срещу Никола Бургазлиев приключи, внесоха делото в съда Разследването срещу Никола Бургазлиев приключи, внесоха делото в съда Грозят го до 15 години затвор Агенцията на Юлий Павлов: "Прогресивна България" води убедително, БСП влиза в парламента Агенцията на Юлий Павлов: "Прогресивна България" води убедително, БСП влиза в парламента ГЕРБ ще имат около 20 %, а ПП-ДБ - 12 %
Експертност и опит в името на регионите: Коя е Фатме Рамадан от „Прогресивна България“ Експертност и опит в името на регионите: Коя е Фатме Рамадан от „Прогресивна България“ Дългогодишната ѝ работа в държавната администрация в сектор „Земеделие“ не е само ред в биография, а натрупан практически опит в една от най-трудните сфери на страната Благотворителна футболна инициатива събра 2400 евро в подкрепа на дете от Несебър Благотворителна футболна инициатива събра 2400 евро в подкрепа на дете от Несебър Събитието показа силата на съпричастността и единството Над 100 дизайнерски яйца ще представи Деница Благоева в Бургас. Над 100 дизайнерски яйца ще представи Деница Благоева в Бургас. Експозицията се реализира с подкрепата на Община Бургас Ултамаратонец почина при опит за рекорд Ултамаратонец почина при опит за рекорд Бившият кралски морски пехотинец е бил открит в отдалечения планински район Кинтейл в северозападната част на шотландските планини в събота Турски тираджия се заби в сграда в Новозагорско и загина на място Турски тираджия се заби в сграда в Новозагорско и загина на място По първоначални данни товарен автомобил МАН с прикачено ремарке е загубил управление, напуснал е пътното платно и се е ударил в сграда Почина Олга Петрова Почина Олга Петрова Нейната светлина ще продължи да живее във всяка изложба, във всяка картина и във всеки спомен. Известна българска балерина и нейния дядо са загинали при тежка катастрофа навръх Великден Известна българска балерина и нейния дядо са загинали при тежка катастрофа навръх Великден Катастрофата е станала на 12 април 2026 г. в ранния следобед на разклона за берковското село Мездрея 3-г. дете стана свидетел на убийство след нападение на питбул 3-г. дете стана свидетел на убийство след нападение на питбул Семейната почивка се превръща в ужасяващ момент, който оставя тежка следа у всички присъстващи 17-годишно момче е загинало в тежката катастрофа край Карлово 17-годишно момче е загинало в тежката катастрофа край Карлово Зад волана на BMW-то, което се е ударило в мантинела и дърво, бил 18-годишен водач с едва два месеца стаж Самолет се разби в Германия, има загинали Самолет се разби в Германия, има загинали Все още не е ясна причината за инцидента
Бойко Борисов Бойко Борисов Хората знаят: като дойде ГЕРБ - строят. Другите само приказват Виц на деня Виц на деня - Скъпи, направих палачинки като извинение, че блъснах колата.
- Какво си направилааа?!
- Палачинки.
Виц на деня Виц на деня Две блондинки си лафят.
Едната пита:
- И защо не си отворила на новото си гадже, когато е позвънял на вратата ти?
Другата:
- Щото баба ми казваше, че мъж който звъни на вратата - не чука!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Бог е създал половите органи, за да може българинът да изказва кратко и точно мислите си
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори