Южна Англия търси наши готвачи, предлага им 8,20 паунда на час
17 Март 2017, Петък, 14:03 ч.
Автор: Флагман.БГНовоназначените ще имат възможност за развитие в кариерата и увеличаване на заплащането
За трета година Агенцията по заетостта набира готвачи за работа в самостоятелни и хотелски ресторанти в Южна Англия. Работодател е Hall & Woodhouse Ltd - стара семейна компания с традиции в хотелиерството и ресторантьорството. Предлагат се работни места както за сезонна, така и за постоянна заетост. Основните изисквания към кандидатите са да имат опит като готвачи или придобита професионална квалификация в тази област и добър английски език.
На одобрените лица се предлага настаняване, за което те заплащат само дължимата местна такса, вътрешно обучение, отстъпка при хранене в ресторанта (50% процента през работни часове и 25% в останалото врем) и възстановяване на половината от пътните разходи, при условие, че работникът премине изпитателния 4-седмичен период. Новоназначените готвачи започват със заплащане от 8,20 паунда на час, с възможност за развитие в кариерата и увеличаване на заплащането.
Работодателят ще проведе интервюта с одобрените по документи лица на 03.04.2017 г. в гр. Пловдив, на 05.04.2017 г. в гр. Бургас и на 06.04.2017 г. в гр. Варна.
Заинтересованите лица трябва да изпратят CV на английски език на e-mai [email protected] с посочване на позицията, за която кандидатстват.
Краен срок за подаване на документи – 31.03.2017 г. Одобрените по документи лица ще бъдат поканени на интервю.
Повече информация кандидатите могат да получат на тел. 032/960-128; 0882 825-004 и 0882 825-191.
В категории:
Животът
Безпрецедентно: Унгария спря единствената си АЕЦ заради пресъхващия Дунав
02/08/2026, Неделя 12:30
0
Анонимна свидетелка за хората на Калушев: Не видях нищо нередно в Петрохан
Винсънт Пасторе, изиграл Салваторе Бонпенсиеро в „Семейство Сопрано“, е открит мъртъв в дома си на Сити Айлънд
Над 150 пожара са гасили огнеборците вчера
Бойко Борисов събра академията на ГЕРБ в Приморско (НА ЖИВО)
Кметът на Безмер поиска КПП-та около селото заради американските самолети
След 50 000 незаконни влизания: Армията държи Сеута под контрол
Тръмп постави условие на Иран, за да спрат американските и израелските удари
Бомба разтърси елитен ресторант в Москва, трима загинаха и 21 са ранени
НАП не смее да влезе на ревизия в Руския културен център
Венера може да е била синя планета с океани върху 90% от повърхността
Очакват ни до 38 градуса днес
