×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Седем министри отговарят на въпроси на парламентарен контрол днес
  • Възрастен мъж се удави на плаж в Царево
  • Кристиано Роналдо се оттегля от националния отбор на Португалия след Мондиала
  • Съдът решава за постоянния арест за мъжа, обвинен за тежкия инцидент с джет в Ахелой
  • Легенди на българското кино и театър станаха част от градския пейзаж във Варна
  • България има готовност да наложи резерви на 21-ия пакет санкции срещу Русия
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Джамбазки: US-фирми за ГМО може да се прехвърлят в България заради СЕТА (ВИДЕО)


Джамбазки: US-фирми за ГМО може да се прехвърлят в България заради СЕТА (ВИДЕО)
Трябва да променим законодателството, за да не могат чуждестранни организации да сеят радикален ислям в България, каза Ангел Джамбазки
20 Февруари 2017, Понеделник, 10:30 ч.

Настаняването на 25-годишни „деца“ от Афганистан в български социални домове е заплаха за България, каза евродепутатът

Тревожи ме неяснотата около качеството на храните и възможността чрез търговското споразумение, наречено СЕТА, фирми от САЩ, които работят в областта на ГМО храни, да прехвърлят своя бизнес в Канада и да започнат да работят на Балканите и конкретно в България. Това каза в „Денят започва“ по БНТ евродепутатът Ангел Джамбазки. „Някои ще кажат, че и сега има ГМО. Ако има, е лошо“, коментира той.
„Гласувах против споразумението, защото конкретно аз възразявам на това да се формират съдилища, които ще разрешават споровете извън националните държави. Бяхме осъдени на такъв съд арбитражно производство по смисъла на това определение за подписания договор за централата „Белене“. Всъщност нас ни осъди арбитражно съдилище и тези хора, които са против тази загуба на финансови средства, по странна причина подкрепят създаването на арбитражни съдилища“, подчерта Джамбазки.
„За мен логично би било националните суверенитети да не бъдат надстроявани, да не бъдат надскачани, съдебните спорове да се решават в държавните съдебни инстанции, където би трябвало да има доверие на назначените съдии и да има ясна отговорност на тези съдии“, каза евродепутатът.
Според него е възможно да има референдум за СЕТА в някои европейски страни. „Сериозни забележки има в Белгия и Холандия, а там трудно може да обвините хората в нетърговски отношения. Те са най-търговските нации. Когато те се съмняват в полезността на нещо, трябва да сме внимателни“, добавя Джамбазки.
„Намираме се в регион, в който нестабилността е всекидневие и на границите на диктаторска, ислямизираща се Турция. Това, че са в НАТО, не ги спря да режат глави на натовски войници на центъра на Цариград и на Анкара. Турция не е лоялен член на пакта. Имаме интерес от увеличаване боеспособността на Българската армия и това може да стане в рамките на Северноатлантическия договор“, заяви евродепутатът.
„Има поне три партии в България, които са на пряко ръчно управление от Анкара. Превзето е и главното мюфтийство от турския Дианет. Това е заплаха за България. Трябва да изгоним турските граждани от главното мюфтийство. Необходимо е и да променим законодателството, за да не могат чуждестранни организации да сеят радикален ислям в България или да подпомагат формирането на радикални гнезда в циганските махали“, обясни Ангел Джамбазки.
Непрекъснато в детски домове в много български общини, заради глупавото постановление 208 на Министерския съвет за разселване на мигрантите в България, се появяват едни момчета, които винаги са около 18 години, добавя той.
„Никой не знае на каква възраст са. Винаги са си загубили документите, но не и мобилните телефони, с които се придвижват от Кандахар до Дрезден. Оказва се, че може тези „деца“ да са по на 25 години. Това е заплаха за националната сигурност“, подчерта патриотът.


В „Тази сутрин“ по бТВ пък съпредседателят на „Обединени патриоти“ Красимир Каракачанов каза, че подкрепя кмета на Елин Пелин, който отказва да издаде документи на сирийско семейство с хуманитарен статут.
„Подкрепям хората, които не желаят България да се наводни като Германия, като Белгия, с нелегални имигранти. Кметът е избран от гражданите на Община Елин Пелин и е длъжен да се съобразява с техните желания“, подчерта Каракачанов.
На въпрос не могат ли част от мигрантите да бъдат полезни за България с труда си, той отговори: „Аз не съм видял и не съм чул някой от тези 19 000 нелегални имигранти да обработва земя и да работи”.
„Блудствата на мигранти в Германия с жени настройва хората срещу пришълците. За нас са важни интересите на българите. Нямам нищо против това семейство от Сирия, но разбирам страховете на хората. Преди 4 години един външен министър доведе в България терористи, които минаваха за сирийска опозиция. Целият свят знаеше, че Ал-Нусра е клонът на Ал-Кайда, но той не. След като един министър може официално да ги приема, е нормално българите да нямат вяра в институциите“, коментира Каракачанов.
„Когато видиш една пенсионирана учителка да плаче заради ниската си пенсия, а в същото време един мигрант да взема повече пари, няма как да съм съгласен. В бежанските лагери има по-добри условия от старческите домове“, каза още съпредседателят на Патриотичния фронт.

В категории: Политика


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
5
Коментара
5
Коментара по темата
5.
До ДЖАМБАЗКИ
20.02.2017 19:06:02
0
0
Те ГМО-тата са отдавна тук бе наборе .Иди на пазара да видиш чудо.Чесън като волейболна топка ,като го счукаш става мастило .домати като ябълки че и по твърди,краставици пласмаса ,зеле като гюлле и т . н .
4.
ЪРП
20.02.2017 16:21:37
0
0
ПРОЧЕТЕТЕ СТАТИЯТА ОТ ЛИНКА!!!

ЕТО ТАКИВА ПОЛИТИЦИ Е МЕЧТАЕЛ ЛЕВСКИ ДА ПОВЕДЪТ БЪЛГАРИЯ:

БРАВО ,БРАВО, БРАВОООО НА КОРНЕЛИЯ НИНОВА!!!

http://epicenter.bg/article/Korneliya-Ninova-kam-Antonio-Lopes--Ne-mozhete-da-me-sprete-da-kazha-istinata--/120802/2/48

НЯКОЙ ДА Е ЧУЛ ОТ ДОСЕГАШНИТЕ ШУШУМИГИ..., БОЙЧОВЦИ, МОЙЧОВЦИ И ОТБОР КРЕТЕНЯСАЛИ ПЕДЕРУГИ ДА ИЗРЪМЖИ ТАКА НА ОНЕЗИ ,КОИТО СИ ВЪОБРАЗЯВАТ ,ЧЕ СМЕ ИМ РОБИ????????????
3.
Mcdonalds
20.02.2017 14:49:11
0
0
To BASF i Bayer sa nai golemite v eropa i bez tva baba ti im pii lekarstvata zkhahaha
2.
the corn child
20.02.2017 13:33:48
0
1
Filma decata na carevicata gledal li si go
1.
Turke
20.02.2017 12:44:50
0
1
Kvi sa tez Dundar lojistik turski tirajii kontrabandisti kamikazeta
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
ОДМВР-Бургас отличи двама полицаи за драматично спасяване на жена от удавяне на Моста ОДМВР-Бургас отличи двама полицаи за драматично спасяване на жена от удавяне на Моста Общо 212 служители бяха наградени от директора на силовото ведомство по повод професионалния празник Касиерка в политическа партия ужили наивници, източи им 1,5 млн. лева Касиерка в политическа партия ужили наивници, източи им 1,5 млн. лева Тя е привлечена като обвиняема за брутална измама, ужилила 25 души с космическата сума от над 807 хиляди евро Мащабна чистка в Слънчев бряг: Солени глоби за тротинетки по алеите и масови актове за некоректни цени в евро Мащабна чистка в Слънчев бряг: Солени глоби за тротинетки по алеите и масови актове за некоректни цени в евро Пътна и Икономическа полиция блокираха курорта в съвместна акция с НАП и КЗП, удариха фирмите за отдаване на рикши под наем БДУ разширява международната си академична мрежа с ново партньорство с Университета „Къркларели“ БДУ разширява международната си академична мрежа с ново партньорство с Университета „Къркларели“ По време на визитата ректорите на двете висши училища – проф. д-р Сотир Сотиров и проф. д-р Ренгин Ак – подписаха Меморандум за сътрудничество, с който поставиха основите на дългосрочно институционално партньорство в областта на образованието, науката и академичния обмен Признание за Южното Черноморие: РАО „Тракия“ избра Царево за своето голямо заседание Признание за Южното Черноморие: РАО „Тракия“ избра Царево за своето голямо заседание Кметът Марин Киров обяви, че членството е отлична оценка за работата на неговия административен екип 120 евро на човек коствала драмата в Ахелой, Сивов проговори за „малшанс“ (ОБНОВЕНА) 120 евро на човек коствала драмата в Ахелой, Сивов проговори за „малшанс“ (ОБНОВЕНА) Защитата поиска по-лека мярка от съда, за да "компенсира този правен абсурд" Родители в Бургас олекнаха с по 250 евро заради децата си на тротинетки Родители в Бургас олекнаха с по 250 евро заради децата си на тротинетки Те превърнаха двора на училище в състезателна писта  Вътрешният министър: Ще изненадам Пеевски - санкциите "Магнитски" важат и в България Вътрешният министър: Ще изненадам Пеевски - санкциите "Магнитски" важат и в България По думите на силовия министър, твърденията на Пеевски за невалидност на международните ограничителни мерки у нас изобщо не отговарят на правната реалност Държал ли е с една ръка волана шофьорът на ТИР-а, убил 2 деца и треньора им на АМ „Тракия” Държал ли е с една ръка волана шофьорът на ТИР-а, убил 2 деца и треньора им на АМ „Тракия” Най-вероятно гумата е гръмнала, но ако се реагира правилно, машината може да се овладее лесно, категоричен е Стоян Апостолов Бургас се „гмурка” в първия уикенд на юли с летен заряд Бургас се „гмурка” в първия уикенд на юли с летен заряд Пригответе си удобни обувки, вземете семейство и приятели и се гмурнете в лятото край морския бряг
14-годишен тероризира граждани в Париж: Дай ми две евро или ще те опръскам с вода 14-годишен тероризира граждани в Париж: Дай ми две евро или ще те опръскам с вода Наглецът е създал собствени импровизирани пунктове из Париж, където таксува колоездачи и шофьори за привилегията да не бъдат простреляни с вода  Десислава Атанасова: Демерджиев лъже, не съм пътувала до Дубай с Делян Пеевски Десислава Атанасова: Демерджиев лъже, не съм пътувала до Дубай с Делян Пеевски Конституционният съд заври след скандалните разкрития за 227-те полета на феномена в политиката Как пиратите с джетове ни мамят на плажа: Ясните знаци, че се качвате на нелегален атракцион Как пиратите с джетове ни мамят на плажа: Ясните знаци, че се качвате на нелегален атракцион Ако видите тези липси по ивицата, веднага бягайте – операторите нямат капитанска правоспособност и разрешителни от държавата Обвиниха голяма рок звезда в педофилия Обвиниха голяма рок звезда в педофилия Извънредното производство срещу певеца, чието истинско име е Пол Гад, се основава на свидетелските показания на жена, която наскоро е съобщила в полицията за преживяното малтретиране в края на миналия век Мъж се хвърли под водата срещу 6-метров звяр, за да спаси любимата си Мъж се хвърли под водата срещу 6-метров звяр, за да спаси любимата си Британи Кларк изгуби живота си след атака на хищник, а записите от телефона за спешни случаи 911 разкриват невиждан ужас Риалити скандал! Арестуваха британския Ерген - изнасилвал момичетата Риалити скандал! Арестуваха британския Ерген - изнасилвал момичетата Всички епизоди на хитовото шоу бяха изтрити от стрийминг платформите, след като три от участничките повдигнаха обвинения за насилие по време на снимките Сбогом на заплатите до 10 000 евро: Закриват най-скъпите ИТ работни места в София Сбогом на заплатите до 10 000 евро: Закриват най-скъпите ИТ работни места в София Всички засегнати кадри ще получат солиден социален пакет и финансово обезщетение в размер на шест брутни месечни заплати Битката за Берлин: Спор за разрушаването на нацистки бункер скара историци и строители в Германия Битката за Берлин: Спор за разрушаването на нацистки бункер скара историци и строители в Германия Властите настояват за изграждането на нови жилища върху руините на Хитлеровата Райхсканцелария, докато експерти алармират, че се заличават последните парчета от историята Невероятно предложение за брак приключи с арест Невероятно предложение за брак приключи с арест Двойката проникнала в забранена зона на "Емпайър Стейт Билдинг“ Нахална маймуна открадна и изяде чанта Gucci на турист Нахална маймуна открадна и изяде чанта Gucci на турист Луксозният италиански аксесоар бе изтръгнат за секунди от див макак в популярен резерват в Китай, а липсата на храна в него вбесила животното
Румен Радев, премиер Румен Радев, премиер Ще наложа вето на 21-вия пакет санкции срещу Русия Виц на деня Виц на деня - Кога мъжете бягат най-бързо? Когато бягат за бутилка, или когато бягат след жена?
- Когато бягат с бутилка, от жена...
Виц на деня Виц на деня - Докторе, губя паметта си.
- От кога така!?
- Какво от кога!?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато тя беше на 2 годинки, тичаше ли тичаше голичка по плажа. Сега, когато е вече на 30 години, две бутилки вино я връщат в детството.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори