×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кунева: Без закон срещу корупцията по високите етажи, ние няма да влезем в коалиция (ВИДЕО)


Кунева: Без закон срещу корупцията по високите етажи, ние няма да влезем в коалиция (ВИДЕО)
Реформаторският блок ще е конкурент на ГЕРБ до момента, в който приключи изборният цикъл, а ако има основание след това, може да си партнираме, каза Меглена Кунева
31 Януари 2017, Вторник, 05:05 ч.

Без Реформаторския блок няма как да се състави дясноцентристко правителство, каза бившият вицепремиер

Реформаторският блок ще е конкурент на ГЕРБ до момента, в който приключи изборният цикъл, а ако има основание след това, може да си партнираме. Не е възможно обаче да се състави дясноцентристко правителство без нас. Това каза в „Тази сутрин“ по бТВ бившият вицепремиер и министър на образованието Меглена Кунева. Без закон срещу корупцията по високите етажи, ние няма да влезем в коалиция, подчерта тя.
Когато не се изчиства корупцията, тогава управляващите не могат да продължат да управляват, изтъкна бившият вицепремиер.
Тя отказа да коментира думите на Радан Кънев, че Реформаторският блок бил „килерът на ГЕРБ”, като каза, че не може да бъде изкушена чрез обиди и те не са нейният спорт.
„Знаем какво правим. Стъпка по стъпка може да се постигне тази държава, която искаме да имаме. Когато човек има цел и тя е да предложи всичко, което може и знае, да използва цялата си воля, за да стане България такава държава, че все повече хора да живеят по-добре, да има добро образование, защита, бизнес, добра среда, то не е нужно да се разсейва, а да продължи да работи. Имахме коалиционно споразумение. Всеки може да види дали имаше смисъл да участваме в правителството“, заяви Кунева.
„Това, което направи моят млад колега Димитър Делчев срещу т. нар. дървена мафия, нямаше да се случи. Нямаше да има забрана на сечта и на износа на дървесина. В транспорта нямаше да се въведат строги правила. Разследването на КТБ нямаше да е факт. България щеше да изглежда по-зле отколкото днес“, коментира бившият министър.
Според нея, в интерес на България е да има скоро еврокомисар. „Можеше да го излъчи правителството на Бойко Борисов, но правилно взе решение да отложи, тъй като вече беше в оставка. Решение на служебния кабинет е дали да посочи комисар. Няма обаче случай от 60-годишната история на Европейската комисия, в който да има празно място на комисар, идващ от страна“, каза още Меглена Кунева.


В категории: Политика


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
3
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Почина милиардерът, превърнал Кюне+Нагел в световен гигант Почина милиардерът, превърнал Кюне+Нагел в световен гигант 24/08/2026, Понеделник 14:08 0
3
Коментара по темата
3.
НАБЛЮДАТЕЛ
31.01.2017 12:30:40
1
3
До кога ще се появяват по екраните тези муцуни които никой вече не иска да види и чуе? тази никаквица скоро ще разбере че Държавата може да съществува и без тях!
2.
наб
31.01.2017 11:27:51
2
2
власт=Пари=власт=власт пак пари и между другото ви управляваме.Мишоците от дясно доогризват останките на БАТКОВЦИТЕ-И.Костов царСимеон и каквото им подхвърли ББ. ЕХ все е нещо в играта си ,висока заплата участие в комисии бордове комисионни.А на борсата---мале мале -ЧУДО.
1.
$
31.01.2017 11:21:00
1
1
Kunevata shunda dali shte odeqni na 2 500 000 k1r0ve v neia ???? sprete da jiveete v izmislenia si luskav svqt i priemete volqta na horata kato po tozi nachin shte predotvratite prolivaneto na mnogo mrusna kruv ... bulgarskia narod e nadjivql mnogo po golemi bokluci ot vas i shte vi izmete bezslavno i unizitelno NQMA DA SE SKRIESH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Цанко Цанков покори Ламанша за 9:21 часа - медузи разраниха бургазлията по пътя към Франция Цанко Цанков покори Ламанша за 9:21 часа - медузи разраниха бургазлията по пътя към Франция Едно от най-тежките изпитания в световното маратонско плуване вече е зад гърба му - след близо девет часа и половина без прекъсване той стъпи на френския бряг и вече има шест от седемте маратона Oceans Seven Как да разпознаем фалшивите „зелени“ етикети с помощта на Екомаркировката на ЕС Как да разпознаем фалшивите „зелени“ етикети с помощта на Екомаркировката на ЕС Как европейската екомаркировка насърчава устойчивото потребление, без да прави компромис с качеството Силен бургаски кандидат за ВСС: 61 прокурори номинираха Георги Чинев Силен бургаски кандидат за ВСС: 61 прокурори номинираха Георги Чинев Колегите му посочват професионализъм, почтеност, независимост и способност да ръководи една от най-натоварените прокуратури Стоян Колев избяга по шорти от блока си в жк. "Славейков" Стоян Колев избяга по шорти от блока си в жк. "Славейков" Тиктокърът е под домашен арест, а негови приятели твърдят, че през последните два месеца психическото му състояние видимо се е влошило Кой ще поеме Черноморец 1919? Големият треньорски ребус в Бургас Кой ще поеме Черноморец 1919? Големият треньорски ребус в Бургас Стойков е на ход, Чиликов дебне, а въпросителната край Лазур остава отворена Правителството иска президентът отново сам да избира служебния кабинет Правителството иска президентът отново сам да избира служебния кабинет Румен Радев обяви промени в Конституцията за връщане на стария модел и определи сегашната процедура като източник на блокажи Ще громят ли в Бургас грамотните гларуси гневния готвач Ще громят ли в Бургас грамотните гларуси гневния готвач Изказванията на шеф Борис Петров - довчера добре позабравен, вероятно ще го отнесат до Комисията за защита от дискриминация Илияна Йотова изненадващо се появи в бургаското село Маринка, политическите слухове тръгнаха веднага Илияна Йотова изненадващо се появи в бургаското село Маринка, политическите слухове тръгнаха веднага Дали Иван Агафонов няма да попадне в Инициативния й комитет Полицаи проследиха неадекватен мъж в „Меден рудник“ и в дома му намериха канабис Полицаи проследиха неадекватен мъж в „Меден рудник“ и в дома му намериха канабис 23-годишният мъж от Крушаре и жената, с която живее, са задържани за срок до 24 часа Пожарникарят, обвинен за смъртта на 8 лешояда: Притиснаха ме да призная нещо, което не съм извършил Пожарникарят, обвинен за смъртта на 8 лешояда: Притиснаха ме да призная нещо, което не съм извършил 36-годишният пожарникар и животновъд от Калофер твърди, че е бил в Балкана, за да търси изчезнали овце, докато МВР официално съобщи, че е признал деянието
От 15 евро до военна техника за шестцифрена сума: Какво показа заглушителят в Драгалевци От 15 евро до военна техника за шестцифрена сума: Какво показа заглушителят в Драгалевци Евтини устройства се предлагат онлайн, професионалните системи струват хиляди, а експерти смятат, че техниката, смутила GPS над София, е била от съвсем друга категория Нова Зеландия тръгва към забрана на социалните мрежи за деца под 16 г. - глобите за платформите стигат 10% от световния им оборот Нова Зеландия тръгва към забрана на социалните мрежи за деца под 16 г. - глобите за платформите стигат 10% от световния им оборот TikTok, Instagram, Snapchat и Facebook ще трябва реално да проверяват възрастта, а законът стига и до новата опасна територия - AI платформите за виртуални „приятели“ Есента отключва кариерен шанс за 4 зодии - идват повече пари, нова работа и голяма крачка нагоре Есента отключва кариерен шанс за 4 зодии - идват повече пари, нова работа и голяма крачка нагоре Козирог, Телец, Дева и Риби влизат в силен професионален период, но звездите дават само възможността - решаващото действие ще трябва да направят самите те Август в Поморие завършва поетично с 68-oто издание на „Яворови дни“ Август в Поморие завършва поетично с 68-oто издание на „Яворови дни“ Четиридневните празници, организирани от екипа на НЧ „Просвета 1888” и Община Поморие Почина милиардерът, превърнал Кюне+Нагел в световен гигант Почина милиардерът, превърнал Кюне+Нагел в световен гигант 89-годишният германски предприемач оставя бизнес империя с над 1300 офиса и около 88 000 служители по света От Бургас към сцените на България – PAOLA тръгва на първото си  национално турне, вижте къде От Бургас към сцените на България – PAOLA тръгва на първото си национално турне, вижте къде Всички концерти са създадени специално за детската и тийн аудитория и техните семейства, като съчетават музика, танци, специално разработени хореографии, сценични визуализации, интерактивни игри, специални ефекти и активно участие на публиката България губи 60% от водата си: В Шумен и Перник над 83% не стигат до отчетена консумация България губи 60% от водата си: В Шумен и Перник над 83% не стигат до отчетена консумация Десетки населени места отново са на режим, а проблемът вече не е само в сушата - стара мрежа, течове и неточно измерване превръщат водата в един от най-големите инфраструктурни провали на страната Заподозрян за петорно убийство бе открит мъртъв в колата си Заподозрян за петорно убийство бе открит мъртъв в колата си Петте жертви са намерени в къща край Форест Гроув, след като властите получили сигнал за горящ автомобил Две деца загинаха при удар с дрон в Краснодар, още седем са ранени Две деца загинаха при удар с дрон в Краснодар, още седем са ранени Двама възрастни също са пострадали Отклонява ли Русия украински дронове към НАТО чрез GPS спуфинг Отклонява ли Русия украински дронове към НАТО чрез GPS спуфинг От март насам най-малко дузина безпилотни апарати са навлезли във въздушното пространство на Латвия, Естония, Литва и Финландия
Васил ДАНОВ, експерт Васил ДАНОВ, експерт По-опасни за България са руските хибридни операции, не Иран Виц на деня Виц на деня Срещат се две мутри:
- Брато, как си лети времето! Направо ужас. Синът ми расте, вече е на девет години.
- Това е хубаво! Защо си тъжен?
- Забравил съм да го запиша на училише!
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, много ме е страх да скоча с парашут!
- Ми, скочи без него бе, слънце...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако не сте част от валяка, сте част от пътя
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори