×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • АПИ: 377 машини обработват републиканските пътища в районите със снеговалеж
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бесен екшън! Юлиан Вергов преби автоджамбазин, опитал да му задигне колата


08 Януари 2017, Неделя, 18:34 ч.

Грозната сценка се разиграла точно в коледната вечер

Юлиан Вергов преби крадец на коли, опитал да задигне неговата. Навръх Коледа двама апаши се опитаха да разбият колата на актьора, само че той ги спипа на място и залови единия досущ като щатско ченге, пише "Уикенд".
В коледната вечер Юлиан имал покана за гости при свои близки приятели и на път към колата си, видял, че около в нея се суетят двама човека. Без да се изплаши или пък да започне да търси съдействие от органите на реда, популярният актьор решил да вземе нещата в своите ръце, особено след като забелязал, че единият от джамзаците му дърпа с всичка сила радиокасетофона. Юлиан се затичал към тях и докато единият успял да избяга, другият попаднал буквално между юмруците му. Театралът сграбчил за яката апашът и започнал да го налага с все сила. Между ударите шурнала кръв от разбития нос на крадеца и погнусен от ситуацията Вергов го пуснал да избяга.

След екшъна звездата от малкия екран огледал автомобила си и видял, че апашите са разбили шофьорската му ключалка, откъдето влезли. Други щети и липси нямало, макар в жабката на автомобила да имало цифров фотоапарат, както и малка сума пари в евро. За злополуката Вергов не искал да докладва в районното РПУ, разочарован от работата на полицаите по време на предишни дребни кражби. Досега автомобилите му са ставали обект на похищения 4 пъти, а крадци са разбивали и апартамента му два пъти само в рамките на миналата година.

„Не ме е страх да скачам на бой и това е най-голямата ми сила срещу опонент, защото има силни хора, но плашливи. Излизал съм с голи ръце да се бия на магистралата и с две варненски мутри, които изскочиха от джипа си заедно с бухалки и пак аз ги надвих”, разказва лошото момче на театъра.



6
Коментара
Флагман.БГ Рецепта за нестандртни щолен бисквити Рецепта за нестандртни щолен бисквити 26/12/2025, Петък 12:45 0
Михаил ДИМИТРОВ Глиган от 403 кг падна в Родопите Глиган от 403 кг падна в Родопите 26/12/2025, Петък 12:20 9
6
Коментара по темата
6.
Niki
08.01.2017 23:10:26
6
6
До номер 5:
Само коментираме, поне аз, написаното в статията, от което излиза, че едва ли не господина е попилял две мутри с голи ръце, а после от малко кръв се е погнусил! Отделно от написаното не става ясно бил ли го е, заловил ли го е и изобщо, какво точно е станало! А, относно големите мъжаги - точно статията насажда, че господина е голям "мъжага", от което не виждам, кой точно има полза! Няма да коментирам израза, че не бил се обадил на полицията, защото бил разочарован от действията им! Аз също съм разочарован от действията ми, защото и на мен два пъти са ми разбивали колата, за да крадат и един път самата кола опитваха да откраднат! Това не значи обаче, че не следва да се сезира полицията, защото това и е работата и тя трябва да си я върши! Наше задължение, като граждани, е да оказваме "натиск" върху обществените институции и служби, които следва да се грижат за спазване на обществения ред и законите, а не да ги "освобождаваме" и да им "спестяваме" работа, понеже не сме доволни! Именно, защото не сме доволни, трябва с още по-голямо усърдие да си търсим правата и да искаме, тези органи и институции да си свършат работата, защото с нашите данъци им плащаме техните заплати. Имаме право да изискваме да си свършат работата! Оправдания от типа - "малка ми е заплатата" не вървят! На повечето хора заплатата не е по-голяма, но си я работят работата съвестно. Когато всеки си върши задължеията съвестно, ще има резултат и ще живеем в по-добра държава! Проблема е в "чипа"! А, това, че е набил крадеца, ако е така наистина, си е самоуправство, по смисъла на НК и е наказуемо, не че много хора не го правят, не че сигурно и аз няма да го направя, но в нормална държава не следва да е така! Отделно, ако се случи, няма да го афиширам по медиите и да се бия в гърдите, че съм голям бияч!

п.п.: Извинявам се, но повод за геройство и гордост ли е израза "...Не ме е страх да скачам на бой и това е на-голямата ми сила срещу опонент..." ? Господина е публична личност! Нали все си говорим, че има насилие сред подрастващите, че примера, който им се дава е лош, че има твърде много насилие по улиците и в живота, че трябва да се следва добрия пример ... ? Е, супер пример! Известния актьор Вергов наби крадец, значи аз мога да набия съученика дето ми взе химикала ! Защо той да може, а аз не! Не това е начина в правовата държава!
5.
до 2,3,4
08.01.2017 18:13:02
6
17
вие сте "ГООООЛЕМИ мъжаги". еваллллллла.
4.
Niki
08.01.2017 16:39:35
11
11
В заглавието казвате, че то е пребил. После в текста започвате с думите, че е заловил крадеца, после че го е пребил, а накрая го пуснал да си ходи. Айде уточнете, какво точно е направил. Заловил ли го е, бил ли го е, изпратил го е да си ходи по живо, по здраво ... ;) И като е такъв бияч, дето с голи ръце мутри с бухалки надвива, да го направим министър на вътрешните работи :) ! Мачка мутрите, а от малко кръв се гнуси и пуска крадеца да си ходи ?!!! Айде стига вицове! Сигурно и пари за такси до болницата му е дал ?!
3.
Чък Вергов
08.01.2017 16:11:20
14
14
И като се събудил разбрал че гащите са мокри...
2.
pff
08.01.2017 16:07:09
19
19
И по коя телевизия ще дават филма?
1.
LUDVIG VON MISES
08.01.2017 16:06:03
1
15
Sega razbirate zasto triabva da ima svoboda na orujieto da sis nosim orujie zashtoto policata SPI!!!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Проходът „Шипка“ почистен и опесъчен, пътува се нормално Проходът „Шипка“ почистен и опесъчен, пътува се нормално Водачите трябва да внимават за заледявания на усойни места Катастрофа затвори Прохода на Републиката, пътуването възобновено Катастрофа затвори Прохода на Републиката, пътуването възобновено Шофьорите да внимават, предупреждават от АПИ Как да откриете шпионски софтуер на смартфона си и да го махнете Как да откриете шпионски софтуер на смартфона си и да го махнете Вижте как да проверите телефона си за такъв софтуер за Android и iPhone и да го неутрализирате Коледна магия в Бургас: Пясъчни творби на Богородица и Младенеца Коледна магия в Бургас: Пясъчни творби на Богородица и Младенеца Творбите на Пол и Реми Хогард носят топлина и настроение Спасиха с моторни шейни туристи на Черни връх, отишли с неподходяща екипировка Спасиха с моторни шейни туристи на Черни връх, отишли с неподходяща екипировка Двамата мъже били дезориентирани и изложени на зимни условия, но бърза реакция на спасителите ги отведе в безопасност Рецепта за нестандртни щолен бисквити Рецепта за нестандртни щолен бисквити Вдъхновени от класическия коледен щолен, събрани в перфектната форма за споделяне и наслада 7 ранени при катастрофа, пострада и 4-годишно дете 7 ранени при катастрофа, пострада и 4-годишно дете То е с фрактура на крака Глиган от 403 кг падна в Родопите Глиган от 403 кг падна в Родопите Ловците от Бял извор в Родопите постигнаха невероятен успех с екземпляр от 403 кг, смятан за глиган на века Хвърлиха дърво с червена панделка върху автобус на градския транспорт, извършителят се издирва Хвърлиха дърво с червена панделка върху автобус на градския транспорт, извършителят се издирва Инцидентът се е случил на Коледа, докато автобусът е бил пълен с пътници 23 см сняг във Враца и жълт код за студ: Студеното време затруднява движението в 10 области 23 см сняг във Враца и жълт код за студ: Студеното време затруднява движението в 10 области Жълт код за студ и сняг в 10 области: Какво да очакваме днес
Патриарх Даниил в Истанбул: Православната църква трябва да издигне своя глас за светлината и мира Патриарх Даниил в Истанбул: Православната църква трябва да издигне своя глас за светлината и мира Той изрази решителност за укрепване на църковното единство по време на посещението си в турската столица Тръмп след удара по ИДИЛ: Честита Коледа на мъртвите терористи Тръмп след удара по ИДИЛ: Честита Коледа на мъртвите терористи Американският президент изпрати остро послание към "Ислямска държава" Калната Коледа в Калифорния: Очакват се 7,6-метрови вълни Калната Коледа в Калифорния: Очакват се 7,6-метрови вълни Наводнения и лавини след бурите Арестуваха продуцента на турския сериал „Великолепният век“ Тимур Савджи Арестуваха продуцента на турския сериал „Великолепният век“ Тимур Савджи Прокуроратурата издаде заповед за арест в рамките на мащабното разследване за наркотици Известен художник стана баща на 87 години Известен художник стана баща на 87 години Майсторът на традиционната китайска живопис обяви раждането на наследника си Режимът падна, луксът продължава: Башар Асад живее като крал в Москва Режимът падна, луксът продължава: Башар Асад живее като крал в Москва Пентхаус с петзвезден хотел, луксозна вила, PlayStation, рождени дни в Дубай Зеленски и Тръмп в Мар-а-Лаго: Срещата може да промени хода на войната в Украйна Зеленски и Тръмп в Мар-а-Лаго: Срещата може да промени хода на войната в Украйна Двамата ще обсъждат новите механизми за мир, които могат да ускорят края на бойните действия Тази популярна храна е забранена в ръчния багаж на самолетите – ето защо Тази популярна храна е забранена в ръчния багаж на самолетите – ето защо Неочакваните забрани в ръчния багаж: Кокосово месо и други храни, които не можете да вземете в самолета САЩ нанесоха въздушни удари в Нигерия срещу позиции на ИДИЛ след нападения срещу християни САЩ нанесоха въздушни удари в Нигерия срещу позиции на ИДИЛ след нападения срещу християни САЩ извършиха въздушни удари срещу ИДИЛ в Нигерия след нападения върху християни в региона Пи Диди иска незабавно освобождаване от затвора: Адвокатите му обжалват присъдата по обвинения в склоняване към проституция Пи Диди иска незабавно освобождаване от затвора: Адвокатите му обжалват присъдата по обвинения в склоняване към проституция Той и неговата защита се борят за отмяна на присъдата, след обвинения в склоняване към проституция
Драгомир Стойнев, БСП Драгомир Стойнев, БСП Хаосът тепърва започва наново Виц на деня Виц на деня Реклама:
"Заповядайте в нашия нов спортен магазин! Всичко за спорта! Телевизори, дивани, бира, чипс!"
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, какво да ти взема за Коледа?
- Ами ти, всичко ми взe! Какво още искаш?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Любовта не е в целувките, а в търпението, разбирането, подкрепата и доверието.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори