×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Вижте двамата бабаити от богаташки семейства, отвлекли и пребили таксиметров шофьор (СНИМКИ)


21 Декември 2016, Сряда, 22:41 ч.

Милен Младенов и Евстати Евстатиев са с мярка за неотклонение за 72 часа


24-годишният Милен Младенов и 22-годишният Евстати Евстатиев, които са отвлекли и пребили таксиметровия шофьор в неделя във Врачанско, са с мярка за неотклонение за 72 часа, съобщава BulNews.bg. Побойниците са родом от Хайредин от заможни български семейства, а единият от тях е криминално проявен.

Брутално пребитият и отвлечен таксиджия пък е 23-годишният Венцислав Тодоров, родом от село Манастирище.

Екшънът започва още с поръчката на таксиметров автомобил от Козлодуй, където младежите се намирали. Курсът бил поет от пребития Тодоров, който въобще не предполагал какво ще му се случи след броени минути. Той качил двамата биячи и потеглил на път за Хайредин. Минути по късно в колата се заформил спор, който прераснал в побой над таксиджията.

Милен и Евстати буквално го потрошили от бой и го оставили проснат на задната седалка, след което поели управлението над жълтата кола. Малко по-късно двамата спрели колата и отново започнали да налагат младежа, който изпаднал в безсъзнание, потрошили и колата му. Така без много да му мислят го изхвърлили на пътя до село Хайредин и отпрашили пеша.

Мъжът е бил намерен в безпомощно състояние от случайни минувачи, които веднага съобщили в полицията и на мястото пристигнали линейка на спешното в Козлодуй и патрулка.

Свидетелите разказали, че открили спрял таксиметровия автомобил със счупени стъкла, а до него в безсъзнание лежал 23-годишният Венцислав. Състоянието на таксиджията било много тежко. Въпреки липсата на каквито и да е ориентири униформени от Враца и Козлодуй веднага сформирали група, която да търси извършителите.

За часове били разпитани десетки свидетели, прегледани били камери и много бързо униформените хванали следите на извършителите. Двамата биячи веднага били арестувани, а доказателствата срещу тях се увеличавали с всяка една изминала минута. Вчера от окръжната прокуратура във Враца са постановили срещу нападателите мярка за неотклонение за 72 часа, като срещу тях най-вероятно ще се повдигнат обвинения за отвличане и нанасяне на средна телесна повреда.





В категории: Крими


7
Коментара
Флагман.БГ Какво се случва с Крисия и Никола Цолов? Какво се случва с Крисия и Никола Цолов? 01/11/2025, Събота 21:15 0
Масова стрелба до България
Масова стрелба до България 01/11/2025, Събота 20:17 3
Наводнение във Варна
Наводнение във Варна 01/11/2025, Събота 19:17 0
7
Коментара по темата
7.
burgas
22.12.2016 11:09:44
0
5
malki oligofreni napalnete im ranicite s po 10 godini i da hodqt da si gi lejat
6.
АСЕН
22.12.2016 10:54:04
0
3
мръсни помияри то има Господ
5.
Диян Тончев камбаната
21.12.2016 22:08:14
0
6
Тези ще ги намеря само да ги пуснат
4.
Нп
21.12.2016 21:09:34
2
14
Няма какво да ги гледаме,на специализираната прокуратура и съд и доживотна без замяна,ако ги пуснете и тези глупаци,хвърляите си оставките заплатаджиии.
3.
ЛЛ
21.12.2016 20:30:42
0
14
Докарайте ги в бургаския-прясно агнешо.
2.
NEPOZNAT
21.12.2016 20:30:23
0
9
AKO GI PIPNA I DVATAMA NWMA DA GI BIQ SAMO DHTE GI UDOSJA I SHTESE GAVRQ S TQ KAKTO AZ SSI RESHA SHTE GI EBA DOKATO NE MI PISNE NAIKAVI DA EBA NEKSDARNA DA PTEBIERTE DO SMSRT EDIN TAKDIMETROV DHOFIOR ELATE MI V BURGAS PRI GRIGOR KUMANO 35 BLOK VXOD 2 ETAJ 4
1.
коментар
21.12.2016 20:29:08
1
18
Тоя втория Мики Маус е като Гайтан Веждьо.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Българските тракийски земи си имат свой римски император Българските тракийски земи си имат свой римски император Кой е Максимин Трак и защо никой не учи за него по история, разкрива проф. д.и.н. Диляна Ботева   Наводнение във Варна Наводнение във Варна Получиха се водопади Голяма чаровница влезе в "Ергенът" Голяма чаровница влезе в "Ергенът" Много е магнетична „Политико“: Българското правителство иска от Вашингтон дерогация за "Лукойл" „Политико“: Българското правителство иска от Вашингтон дерогация за "Лукойл" Това трябвало да се случи преди санкциите да влязат в сила на 21 ноември Ники от Калофер: Господа управляващи, спрете да крадете, живее ми се! Ники от Калофер: Господа управляващи, спрете да крадете, живее ми се! Младият мъж от 20 години е напълно парализиран и прикован на легло заради тежкото си заболяване Разтърсващи разкрития за кървавата драма в София Разтърсващи разкрития за кървавата драма в София Има главен заподозрян за разстрела в центъра Съдът в Париж реши - обвинените българи ще лежат в затвора Съдът в Париж реши - обвинените българи ще лежат в затвора Подозира се руска намеса при деянието Страшен екшън край Криводол, криминално проявен наби медик Страшен екшън край Криводол, криминално проявен наби медик Нападението стана в село с 800 жители Вълна от възмущение срещу агресор в Биг Брадър, трябва ли да се излъчва това по телевизията Вълна от възмущение срещу агресор в Биг Брадър, трябва ли да се излъчва това по телевизията Изключително грозни сцени в Къщата Пребиха жестоко медицинско лице Пребиха жестоко медицинско лице Роднини на нападателите се събраха пред Спешното отделение на болницата във Враца
Хакери откраднаха суперколата на спортна звезда Хакери откраднаха суперколата на спортна звезда Дръзкото престъпление стана по време на доставката Година от трагедията на жп гарата в Нови Сад, отнела 16 млади живота Година от трагедията на жп гарата в Нови Сад, отнела 16 млади живота Правителството на Сърбия вчера взе решение и обяви 1 ноември 2025 г. за ден на траур Лют скандал с Цеца в РСМ! Звездата на балканската музика излезе на сцената с българско знаме (ВИДЕО) Лют скандал с Цеца в РСМ! Звездата на балканската музика излезе на сцената с българско знаме (ВИДЕО) Последваха освирквания, някои фенове напуснаха събитието "Мелиса" отне живота на 46 души "Мелиса" отне живота на 46 души Жестоко бедствие Баща уби сина си с бонбони за Хелоуин Баща уби сина си с бонбони за Хелоуин Обезумелият мъж искал да вземе пари от застраховка Пентагонът разреши Украйна да получи „Томахоук“ Пентагонът разреши Украйна да получи „Томахоук“ Военното ведомство оабче оставя окончателното политическо решение в ръцете на Доналд Тръмп Созопол ще посрещне Гимкхана и Супер Рали през уикенда Созопол ще посрещне Гимкхана и Супер Рали през уикенда На  1 ноември  от 11:00 ч. на наказателния паркинг до стадиона участниците в  Гимкхана  ще демонстрират умения, скорост и безопасно шофиране Терористи щяха да потопят САЩ в кръв за Хелоуин, ФБР предотврати атентата Терористи щяха да потопят САЩ в кръв за Хелоуин, ФБР предотврати атентата Не пропускайте празника на тиквата на пазар „Краснодар“ Не пропускайте празника на тиквата на пазар „Краснодар“ Цветното събитие ще се проведе на 6 ноември от 16 часа Хибрид между ураган и средиземноморска буря със сила 160 км/ч може да удари Балканите Хибрид между ураган и средиземноморска буря със сила 160 км/ч може да удари Балканите Вижте какво се случва
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Преформатирането е малко като перестройката - Борисов се сниши като Тодор Живков
Виц на деня Виц на деня - Ако съдим по липсата на два пръста на ръката ви, вие вероятно сте фрезист?
- Не, зъболекар.
Виц на деня Виц на деня - Братчед, ти можеш ли да свириш на пиано?
- На пиано мога, но на трезво хич ме няма!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Вярвай на това, което ти казва сърцето.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори