×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Гледат делото „Корал“ за документна измама срещу Лена Бориславова
  • Над 22 млн. души могат да умрат до 2030 г. заради съкращения на международната помощ
  • Ресорните парламентарни комисии ще разгледат бюджетите на държавата, НЗОК и ДОО
  • Тръмп обяви, че ще продаде изтребители Ф-35 на Саудитска Арабия
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Джигит размаза колата си в бързата линия край стадион "Черноморец"


Джигит размаза колата си в бързата линия край стадион "Черноморец"
Шофьорът направил забранена маневра и се забил в колата на градския транспорт
11 Декември 2016, Понеделник, 01:02 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративна

Няма пострадали, но щетите по леката кола са сериозни

Лека кола и автобус от бързите линии се блъснаха на кръстовището на бул „Тодор Александров” и ул. „Спортна”. Инцидентът е станал рано тази сутрин – около 6 часа, а двете превозни средства са пътували от ж.к. Меден рудник към центъра, съобщава читател на Флагман.бг.

По непотвърдена информация автомобилът извършил десен завой от самия светофар – маневра, която по принцип не е позволена и се врязал в автобуса, който се движел в буслентата. Информацията за инцидента беше потвърдена преди минути от Петко Драгнев – управител на „Бургасбус”.

Няма пострадали – нито от автобуса, нито от автомобила. Нанесени са само материални щети, а леката кола е пострадала доста по-сериозно от возилото на „Бургасбус”, заяви Драгнев.

В категории: Бургас


10
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Реал М посочи вратата на голяма звезда Реал М посочи вратата на голяма звезда 18/11/2025, Вторник 21:01 0
Флагман.БГ Шер глези 40 години по-младото си гадже Шер глези 40 години по-младото си гадже 18/11/2025, Вторник 20:40 0
Флагман.БГ Усик освободи една от титлите Усик освободи една от титлите 18/11/2025, Вторник 20:23 0
50 см сняг в Турция
50 см сняг в Турция 18/11/2025, Вторник 19:40 0
10
Коментара по темата
10.
Макси Лопес
12.12.2016 22:44:15
0
1
Смятай бърза линия а се блъскат коли в нея до катаджиите които ме глобиха че съм престоял на бързата линия няма да плащам глобата
9.
астра
12.12.2016 17:50:24
0
0
Искам да попитам дали астрата ще се продава на части трябва ми задна лява врата.СЕРИОЗЕН СЪМ
8.
пешо кура
12.12.2016 17:11:42
0
1
хахаха на снимката варненски рейс
7.
Хе-хе
12.12.2016 13:24:32
1
6
Няма "BMW" - няма сензация :)
"Всесезонните шофьори" пак в действие.
6.
курзадаскалъ
12.12.2016 12:50:10
6
5
виновен е пидали с рейса
5.
Balbek
12.12.2016 12:47:17
6
23
Искам да попитам на бургасбяс шофьорчетата защо след като ви направиха бус лента на моста на черноморец не катаре в нея и какви санкции ще има за бус шофьорите не каращи в бус лентите!!!???Масово не се спазват червени светофари и т.н. Хора возите не картофи!
4.
1488
12.12.2016 12:40:17
0
7
Пичове, пише, че снимката е илюстративна..
3.
еееееееееееееееееееееееееееееееееее
12.12.2016 12:35:39
0
7
А,бе,направо си купува нова/на старо,де/и кардинално си решава проблема.
2.
до 1
12.12.2016 12:30:48
2
15
Ми 800 лева, бе пич. Колко.
1.
Тойелуд
12.12.2016 12:22:07
0
20
Колко сериозни да са щетите при кола за 800 лева
 


Опцията за коментиране, от Вашият IP адрес е преустановена!

 

България Всички новини
В сигнал до Флагман.БГ: Издирваното мини BMW е под чергило пред 5 РУ - Бургас В сигнал до Флагман.БГ: Издирваното мини BMW е под чергило пред 5 РУ - Бургас Дежурният редактор засече писмото преди няколко минути, реагирахме веднага  Лена Бориславова спечели битката в съда, тревожи се за кмета на Варна Лена Бориславова спечели битката в съда, тревожи се за кмета на Варна Решението на Софийския районен съд по делото „Корал“ обаче подлежи на обжалване Делян Пеевски поиска от държавата по 110 лева за пенсионерите, депутатите му даряват заплатите си Делян Пеевски поиска от държавата по 110 лева за пенсионерите, депутатите му даряват заплатите си Финансовият министър му отговори, че възможностите ще станат ясни след анализ на изпълнението на бюджета за тази година Лесен трик за сушене на чаршафи през зимата Лесен трик за сушене на чаршафи през зимата Ето как да се справите с мокрото спално бельо, ако нямате сушилня Редки футболни съкровища привлякоха нов поток посетители във втория ден на изложбата в Central Park Бургас Редки футболни съкровища привлякоха нов поток посетители във втория ден на изложбата в Central Park Бургас Залата беше изпълнена с вълнение от най-малките и със спомени от по-възрастните Конституцията нарушена! Съдът: Наталия Киселова няма право да спира референдум Конституцията нарушена! Съдът: Наталия Киселова няма право да спира референдум В мотивите си магистратите отбелязват, че според Основния закон народът е единствен източник на държавната власт и тя се осъществява от него 26-годишна жена отива на съд за убийството на мъж в Пловдив 26-годишна жена отива на съд за убийството на мъж в Пловдив Той се подразнил, че телефонът на жената позвънил, докато тя му гостувала Отиде си талантливият музиковед Юлия Манукян Отиде си талантливият музиковед Юлия Манукян Тя бе дългогодишен преподавател в НУМСИ "Проф. Панчо Владигеров" в Бургас Петиция настоява кучето Мая да бъде обявено за... светец Петиция настоява кучето Мая да бъде обявено за... светец Инициативата обаче не се прие добре в социалните мрежи Айтоските села ще светят като модерни градове с 1,6 млн. лв. Айтоските села ще светят като модерни градове с 1,6 млн. лв. До 31 март 2026 г. подменят уличното осветление в града и в 16-те населени места
Атака по военни обекти в Русия с американски ракети АТАКМС Атака по военни обекти в Русия с американски ракети АТАКМС Властите в Киев настояват САЩ да им предоставят и "Томахок", чиито обсег е около 2500 километра  50 см сняг в Турция 50 см сняг в Турция Кога ски сезонът там ще бъде открит? Кремъл обвини Полша, че се поддава на русофобия Кремъл обвини Полша, че се поддава на русофобия Експлозията по линията Варшава – Люблин, която свързва полската столица с украинската граница, последва поредица от палежи, саботажи и кибератаки в Полша Глобален срив заради Cloudflare остави света без новини Глобален срив заради Cloudflare остави света без новини Мащабното прекъсване, което продължава през последните часове, със сигурност е попречило на мнозина от вас да сърфират спокойно в мрежата За първи път в Европа: Влакове ще летят с 350 км/ч За първи път в Европа: Влакове ще летят с 350 км/ч Влаковете по линията Мадрид-Барселона превозват по 15 млн. души годишно Пикап, пълен с диви маймуни и дрога, бе заловен при акция в Тайланд Пикап, пълен с диви маймуни и дрога, бе заловен при акция в Тайланд Местните власти разкриха два свързани случая на трафик на макаци, подчертавайки ролята на страната като ключов център в глобалната незаконна търговия Бившата жена на  Трюдо проговори за романса му с Кейти Пери Бившата жена на  Трюдо проговори за романса му с Кейти Пери В откровен разговор в подкаст, Грегоар сподели как преживява общественото напрежение и непрестанните заглавия около бащата на трите и деца Ужасяващо убийство: Известен футболен съдия застреля бившата си любима Ужасяващо убийство: Известен футболен съдия застреля бившата си любима Трагедия на Балканите Четирима от всеки петима украинци, призовани в армията...дезертират  Четирима от всеки петима украинци, призовани в армията...дезертират  Около 100 000 млади украински мъже са напуснали страната през последните три месеца, много от които се насочват през Полша към Германия Сделка за ядрено сътрудничество подписват САЩ и Саудитска Арабия Сделка за ядрено сътрудничество подписват САЩ и Саудитска Арабия Рамковият договор ще се затвърди по време на визитата на принц Мохамед бин Салман във Вашингтон
Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Радев "тактично" замени Шкодата с чисто ново BMW X7 Виц на деня Виц на деня Ядосан мъж се прибира вкъщи и крещи на жена си:
- Всичко знам!
Жена му реагира веднага.
- Така ли?! Я, кажи тогава кой е петият по височина връх в света?
Виц на деня Виц на деня Mъж се прибира в 2 сутринта.
Жена му:
- Най-накрая. Три часа те чакам да се прибереш, за да заспя.
- По дяволите, аз три часа чакам да заспиш, за да се прибера!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Един мъж винаги ще получи от една жена това, което тя иска!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори