Вижте с какво чудо на природата Митко Динев смени Емануела
27 Ноември 2016, Неделя, 20:45 ч.
Мартина Петкова е името на страшилището, което хвърли в среднощен ужас зрителите на предаването „Часът на Милен Цветков“. Тя стана популярна преди няколко месеца, когато след няколко питиета се оказа в леглото на милионерското синче Митко Динев. Тогава лъсна и скандал, че тя е мачкала чаршафите му по времето, когато той е живял с Емануела.
Оказва се, че ниско бюджетната танцьорка се е познавала лично с певицата, а наглостта й стигна до там, че заплашваше звездата от страницата си в социалната мрежа. Но това е в миналото, пише Хот Арена.
Към днешна дата въпросната Мартина се е заела с нов вид дейност – да плаши зрителите от екрана и феновете на мъжката библия „Плейбой“. На корицата на списанието Мистър фотошоп е играл здраво и е скрил всичко онова, което телевизионните камери не могат.
Мартина се появи в студиото подута сякаш някой е помпал лицето й. Визията й силно напомня на анимационната героиня Мис Пиги. Надути джуки, ужасна прическа, кошмарен грим като за бар дама. Дори Милен Цветков не скри учудването си и изумен я попита защо изглежда така странно и няма нищо общо със снимките които е виждал. Гостенката му обясни, че това се дължи на грима?! Може би с него ще се снима във филм на ужасите, иначе няма как да си обясним тази визия.
Странно е, че издателите на Плейбой са избрали подобно лице за декемврийския брой. Вие какво мислите?
В категории:
Животът
Световен шампион сипе комплименти за Балъков
Най-избухливите зодии
Карлос Насар получи международна награда
В Етнокухнята на музея в Бургас показват как се прави баницата на баба Неделя
От къде се ражда идеята за Денят на Земята
2 зодии навлизат в най-мощните 5 години от живота
ПГТ „Иван Вазов“ в Слънчев бряг отбеляза Деня на Земята с еко инициативи
Образът на великия цар Самуил ще посреща ученици и учители в бургаското НБУ „Михаил Лъкатник”
Не признавам други мекици! Рецептата е в семейството вече над 100 години и няма грешка
10 нови случая на морбили за денонощие – вече са 159
Синът на разчленения бездомник в Пловдив е задържаният
Ремонтът на бул. "Иван Вазов" в Бургас ще продължи и утре

ЛЬОЛЬОВЦИ НЕЩАСТНИ ....ЖАЛКИ МИЖИТУРКИ!!!!!!!!!!
ШЕФ:
Николай Мечков
- няма facebook , нито телефон , казват , че никой не знаел дори в коя кола ще се качи нито къде и кога е срещата . Истински уенгстъъъъ.
ЧЛЕНОВЕ :
Гошо - Черния или Наглия - ж.к Братя Миладинови.
Горан Горанов https://www.facebook.com/goran.goranov.549?fref=ts
Николай Далакманов
https://www.facebook.com/nikolai.dimitrov.397948?fref=ts
mrejata na Mechkov i Goran ot VTA . Gledaite klipa. Oshte ne sa osadeni a imat delo za organizirana prestapna grupa oshte ot 2008 , no burgaskite magistrati ne si mardat prasta da gi vkarat v pandiza.
http://www.vbox7.com/play:fbfd685d
http://tv7.bg/%D0%94%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%BE-%D1%83%D1%82%D1%80%D0%BE-%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F-/%D0%9A%D0%BE%D0%B9-%D0%B8-%D0%B7%D0%B0%D1%89%D0%BE-%D0%BA%D1%83%D0%BF%D1%83%D0%B2%D0%B0-%D0%BA%D0%B8%D1%80%D0%BA%D0%B8-%D0%B2-%D0%91%D1%83%D1%80%D0%B3%D0%B0%D1%81_l.102_i.1343522.html#.VNp4j_mUdd4
http://www.vbox7.com/play:bf791af7
http://vbox7.com/play:a67391ff?p=f
Гледаите кипа.
http://www.vbox7.com/play:fbfd685d
Мечков , ухо мръсно ,
Бат Митко каза , че те е шибал с няква найлонова опаковка от слънчоглед "Пенелопа" .
Незнам, ти потвърждаваш ли?
Каза , че си пял "Доко Доко" на члена му за микрофон.
Кза че си обещавал на долната глава и си и викал "Генералисимо Малък Митко"
Казвай , Митко лъже ли.
хахахах
А каза , че Теодор-старшината от ареста гледал и правил чекии отстрани..