Радан Кънев пред „Флагман”: Петър Москов извърши много тежко нарушение на партийния устав
Лидерът на ДСБ не вижда проблем в това, че бургаската структура е подкрепила Цецка Цачева на балотажа
24 Ноември 2016, Четвъртък, 20:12 ч.
Автор: Лъчезар ЛисицовСамо Арбитражът може да го изключи, аз нямам думата, каза лидерът на ДСБ
Решението на ДСБ-Бургас да подкрепи Цецка Цачева на балотажа на изборите не е проблем. Много от нашите структури не участваха на втория тур. Това каза пред „Флагман” лидерът на ДСБ Радан Кънев. Припомняме, че националното ръководство на партията отказа да подкрепи Цачева за разлика от формациите в Реформаторския блок.
След въпрос дали ще предприеме мерки срещу водача на ДСБ-Бургас Георги Митев, Кънев заяви, че това няма да се случи, защото в партията имат право на лично мнение.
Друг въпрос е обаче ако някой реши да се присъедини към Реформаторски блок-2 - коалиция, в която ДСБ не участва, коментира Кънев.
Към момента няма хора от ДСБ, които да са се включили в РБ-2 . Ако изключим Петър Москов, който обаче разбрахме, че не се подписал под споразумението им, коментира Радан Кънев.
Г-н Москов извърши много тежко уставно нарушение. Но дали ще бъде изключен, аз нямам думата, каза още лидерът на ДСБ пред „Флагман”. Той припомни, че в партията това може да бъде решено само от Арбитража и той не може да се меси, защото този орган е независим.
Бургаски клуб с важен ход
Бърз домашен крем в чаши за неочаквани гости
Десподов каза за ЦСКА
Смъртоносна бомба гръмна до Москва
Мъж зад решетките за нападение срещу 8-годишно момиче
Кметът на Сунгурларе откри модерно футболно игрище
Тайната на перфектните пържени картофи
Почина актьор, участвал във велики филми
Топ футболист се хвали по колко пъти на ден е спал с Памела Андерсън
Зловеща катастрофа, водач загина на място
Носител на "Грами", работил с Дуа Липа и Бритни Спиърс, бе убит
12 са офертите в обществената поръчка за проектиране и строителство за южния обход на Ямбол
