Харманли пред военно положение! Бежанците се вдигнаха на бунт, става страшно! (УНИКАЛНО ВИДЕО)
24 Ноември 2016, Четвъртък, 14:26 ч.
Всички власти са на място, за да спрат напрежението
Харманли е пред военно положение. Затворените под карантина бежанци са поискали да излязат навън, но охраната не им е разрешила да напуснат центъра, съобщава sakarnews.info. След като охранителите не ги допуснали да напуснат центъра, те започнали да хвърлят камъни и други предмети по тях.В създалия се конфликт са се намесили полиция и жандармерия. Това още повече ожесточило мигрантите, които запалили контейнер със смет. Противопожарна кола също пристигна на мястото на инцидента.
След като жандармеристите с щитове и шлемове заели позиция срещу бежанците, те започват да вдигат ръце и се успокоили.
Припомняме, че бежанците от няколко дни са затворени в центъра заради опасността да заразят местното неселение с краста.
На място са директорът на ОДМВР – Хасково, областният управител и директорът на Регистрационно-приемателния център в Харманли. Очаква се пристигането на председателя на Държавната агенция за бежанците.
В Харманли е изпратена голяма част от Бургаската жандармерия, научи Флагман.бг.
В категории:
Животът
Уж издирваният Невзоров се появи пред собственици в Баба Алино
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите
Арестуваха китайски шпионин в София

? Zashto ne ubiqt nqkolko za da gi nauchat che tuk ima nqkakvi elementarni pravila?
Едни кирливи цигани дошли от майка си п...та не можем да усмирим.
Ако се организират от няколко "лагера" или места и направят координиран бунт, ще ни превземат.
Жандармерията, армията и полицията ни са като почистващата техника за зимата. Едни и същи ресурс се мести според нуждите, но не може да покрие повече от едно място.
Пародия на служби, нулева сигурност и това се вижда всеки ден.
АНАРХИЯ и БЕЗЗАКОНИЕ
ето ги близо наште душмани.
Кураж, дружина, вярна сговорна,
ний не сме вече рая покорна!
Нека пред света да се покажем,
нека му гордо, братя, докажем,
че сме строшили мръсни окови,
че сме свободни, а не робове!
Дружно, братя българи, в боя да вървим!
Дружно, братя българи, враг да победим!
О, майко моя, Родино мила,
ний не сме вече рая покорна!
С гняв и дързост днес ще издигнем глас,
времето няма все да чака нас.
Нека във битка славна влезем ний,
нашта десница Бог ще подкрепи!