Бургаско отмъщение застигна пловдивчани! Залепиха вратите на автомобил с монтажна пяна (СНИМКИ)
25 Октомври 2016, Вторник, 15:38 ч.
За всеки случай строителният материал е разнесен и по гумите на колата
Пловдивски автомобил, паркиран в ЖР "Тракия", се оказа... залепен. И то не с какво да е, а с монтажна пяна. Двете (и единствени) врати на возилото са буквално закопчани със строителния материал, достатъчно плътно прилепнал към частите на колата. За всеки случай пяната е разнесена и по гумите на колата.Все още не е ясно собственикът, или по-скоро собственичката (като имаме предвид обекта на отмъщението) дали вече е наясно със съдбата на костенурката си. Не е ясна и причината за тази твърде жестока и качествена вендета, съобщава TrafficNews.bg.
Едва ли болният мозък, който е сътворил това, е искал да създаде по-комфортен звуков фон, имайки предвид факта, че пяната е много добър изолатор на шума. Или пък го е направил, за да може на обекта на отмъщението му да му е по-топло - защото втвърдената пяна е отличен топлоизолационен материал. Причината вероятно е доста по-различна... Предстои да я разберем.

В категории:
Крими
Общински съветник вдигна сватба в училищен двор с над 1300 гости
Пилот се заби в дърво на рали „Раховец-Лясковец“: Състезател е в болница, прекратиха тренировките
Новият лидер фантом на Иран изчезна от погребението на баща си, но се закле в кърваво отмъщение от Телеграм!
Драма до последната секунда: Аржентина сломи десет от Швейцария в продълженията и уреди суперсблъсък с Англия на Мондиал 2026
Блокада в Персийския залив: Иран затвори Ормузкия проток до второ нареждане след стрелба по кораб
Доналд Тръмп се похвали с „перфектен“ когнитивен тест и атакува журналисти, усъмнили се в здравето му
Летни бури и градушки удрят част от страната, но не и на морето!
Джуд Белингам подчини Норвегия в Маями: Англия е на полуфинал на Световното след драматичен обрат
Масов навик съсипва хиляди смартфони! Вижте фаталната грешка, с която моментално изгаряте екрана
11/07/2026, Събота 18:30
2
Ад на „Калотина“! Сърбите се спасиха с хитър ход, хиляди българи и чужденци са в капан на границата
11/07/2026, Събота 18:00
7
Ирония на съдбата: Млад шофьор се уплаши от камера за скорост, закова спирачки и обърна колата си по таван!
Тези симптоми издават опасната перфорация на червото, с която се бореше Бони Тайлър
