Безочие! Миньор блудства с дете, а му се размина
18 Октомври 2016, Вторник, 20:05 ч.
45-годишният получил само 2-годишна условна присъда
Педофил, блудствал с дете, ще остане на свобода. С условна присъда се размина 45-годишният А.Ч. от Рудозем. Миньорът от рудник „Крушев дол" извършил действия с цел да възбуди и удовлетвори полово желание с момиче, ненавършило 14 години, съобщава 24smolian.com.
Сексуалната сцена се разиграла в апартамента на женения мъж в родопския град. А.Ч. съблякъл 13-годишната и я сложил по гръб в леглото си, като започнал да опира члена си в половия й орган, опипвайки с ръце гърдите й, стана ясно в хода на съдебното производство срещу родопчанина. Миньорът обаче не извършил съвкупление с детето.
Съдът в Мадан даде 24-месечна условна присъда, която бе редуцирана с 1/3. Така мъжът ще влезе в затвора за 16 месеца ако през следващите 4 години отново пристъпи закона. Той ще трябва да заплати и сумата от 457,32 лева-разноски за извършени комплексна съдебнопсихиатрична и психологична експертизи.
Грешка за милиард долара: Как Yahoo позволи на Google да се превърне в световен гигант
Арест за британката в куфар: 26-годишен признал как изоставил тялото в Атина
Юли се нареди сред най-хладните за последните 20 години
Сметка от 280 евро в Несебър разпали спор за цените по морето
Млад мъж убива и яде котки, качва видеа в социалните мрежи
"Нефтохимик" завърши контролите с равенство в Нова Загора
Пловдивски бард спечели голямата награда на „Солени ветрове“ с „Кой открадна сърцата на живите“
Почина актрисата Наталия Дончева на 56 години
Иван Шишков идва в Бургаско за проверка на дългоочакван ремонт
Европол: Мрежата Фокстрот вербува тийнейджъри за убийства в Европа
Два пожарни хеликоптера се сблъскаха край Атина, единият екипаж подаде сигнал
Коалицията на желаещите се разпада, планът за войски в Украйна увисна
