Преслава се радва на нова тузарска придобивка
09 Септември 2016, Петък, 11:53 ч.
Певицата е сред милионерите в лекия жанр
Преслава е горда собственичка на апартамент в Пловдив, две луксозни коли и жилище в Бояна. Попфолк певицата е сред милионерите в лекия жанр, твърди в свой материал сп. "Слава". Чаровницата се нарежда до колегите си Константин, Галена и Анелия.В последните години Преслава държи първото място не само на сцената, но и като хонорар. Тя поема участия срещу нескромната сума от 7000 лв., половината от които дава на своя продуцент Митко Пайнера.
За частни партита и за ангажименти в чужбина тарифата е двойна, а по празници като Нова година или покрай избори се е случвало брюнетката да поема по цели 3 изяви за ден.
Така за 10 години чаровницата е натрупала не по-малко от 6 млн. лв. За никого не е тайна, че Преслава не е сред звездите, които обичат да прахосват парите си на вятъра. За всичките тези години тя е инвестирала единствено в апартамент в Пловдив и два луксозни автомобила от по около 100 000 лв. единият, твърдят запознати.
В категории:
Лайфстайл
Ползите от ежедневното ходене пеша
Коя зодия е с най-труден характер
Пухкави палачинки с прясно мляко: Лесна рецепта
Най-честите грешки в домакинството и как да ги избегнете
Коя зодия е най-ревнива
Спагети Болонезе по домашна рецепта: Класика
„Илюзията в брака“ разбива мита за идеалното семейство в Бургас
Думите на Азис за Фреди Меркюри предизвикаха буря: Той е един шизофреник, който подскача, вика и крещи
Ограничават активната лента в тунел „Витиня“ към Варна
В тази страна въведоха 4-дневна работна седмица заради Иран
Секретар на СИК отива на съд за преправяне на изборни резултати
Извънредно! Млада бургазлийка не можа да вземе завоя, обърна колата на кръговото за „Меден рудник“
