Астролог: 2 октомври не е подходяща дата за обявяване на кандидатура за президент
Сатурн ще е в хармоничен аспект с Юпитер и Нептун – с Венера, но Марс ще е в неблагоприятна комбинация с Юпитер и Сатурн с Нептун.
Ключови думи:
астролог, Бойко Борисов, ГЕРБ, кандидат за президент, избори, кандидатура, ретрограден Меркурий,
09 Септември 2016, Петък, 04:01 ч.
Добре е, че Борисов изчаква да мине ретроградният Меркурий, но датата, която е избрал, не е подходяща, най-малкото защото Луната ще се движи на празен ход, коментира Ивелина Пенчева
2 октомври не е подходяща дата за обявяване на кандидатура за президент. Това разкри астрологът Ивелина Пенчева. Тя съветва премиера Бойко Борисов да избере друга дата.
Добре е, че чака да мине този ретрограден Меркурий и да обяви кандидата си за държавен глава, но няма ли кой да му каже, че тази дата изобщо не става, повече от неподходяща е, сподели във Фейсбук астрологът.
„Станахме свидетели на технически проблеми в банковата система. Развали се и климатикът в автобус с хора, отиващи на екскурзия до Албания. Имаше и изгубени багажи на летището, както и километрично задръстване на Кулата към и от Гърция. Много други проблеми донесе ретроградният Меркурий. Затова решението Борисов да обяви кандидата на ГЕРБ за президент след периода на ретроградност, е добро. Но защо толкова чакане и накрая да предприеме действия в най-лошото време!? Най-малкото тогава (след 08:45 часа) Луната се движи на празен ход. Дори и да обяви кандидатурата рано сутринта, пак не е удачна датата“, добавя Ивелина Пенчева.
Според нея, ако нашите политици ползваха астрологични услуги, тогава щяха да приемат укази и закони при подходящо време. „Щяха да обявяват изборите си на удачна дата, защото при сегашните избори ще бъде всичко напразно, а те заедно с референдума ще струват на държавата 50 милиона лева. Ще има ниска избирателна активност и нови гафове. Ако можеха да избират кандидатите си за министри според личния им хороскоп, където всеки да върши това, за което става и ако се правят синастрии между членовете в екипите, да водят преговори в точното време, тогава може и да започнем да настигаме американците, а не афганистанците“, коментира астрологът.
Меркурий ще е ретрограден до 22 септември.
В категории:
Хороскоп
МВР предотврати имотна измама за стотици хиляди лева в "Малинова долина"
"Форбс": Илон Мъск е първият човек с нетно богатство от над 600 млрд. долара
Коледната украса крие сериозни рискове за домашните любимци, предупреждават ветеринари
След еврото: Цените на жилищата у нас ще скочат с до 10% още през 2026 година
Пламен Константинов остава в Локомотив Новосибирск до 2028 година
България и още 7 страни обявиха Русия за най-голямата заплаха за сигурността в Европа
Изискана рецепта с яйца и хайвер
Пиян поляк намушка българка след скандал в апартамент в Германия
ЦСКА финализира втори трансфер преди Коледа - централен защитник от Португалия
Цените на жилищата ще растат и през 2026 г., но с по-бавни темпове
Коледа издава изневерите: най-рисковото време за палавите съпрузи
Светлините на Коледен Бургас събират фотографи и модели на празничния пл. "Тройката"
