×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Азис почива на аванта в Сен Тропе при ВИП бръмчалка


01 Септември 2016, Четвъртък, 22:32 ч.

Световноизвестна руска моделка почерпи Василка почивка в тузарската дестинация

Азис се уреди с тузарска почивка в любимия на богаташите Сен Тропе на абсолютна аванта. Луксозната ваканция е подарък за Василка от близката му приятелка Олеся Малинская, пише „Уикенд”. Певецът потъна в лукс в частна вила в Сен Тропе, като за нуждите си по цял ден имаше на разположение лична слугиня.
Познанството на Азис с Олеся датира от няколко години, като двамата се срещнали покрай общите си приятели бизнесмените Арабаджиеви, както и моделката Ивайла Бакалова. Красавицата си паднала по нашенеца дотолкова, че го поканила на двуседмичен отдих в 5-звезден лукс в Сен Тропе.

Азис незабавно се възползвал от поканата и духнал от София за Париж в бизнескласата на френските авиолинии като на летището „Шарл дe Гол” го посрещнал малък частен джет, с който той хвръкнал към любимото място на богатите.

На разположение на нашенеца било огромно зелено имение, насред което се разполагала шикозна 5-звездна вила с басейн, няколко спални, огромна трапезария и лична прислужница. За целия лукс изпълнителят на „Напипай го” не се е бръкнал и със стотинка, тъй като масрафа покрай престоя му е напълно подсигурен от приятелката му Малинская.

Откъде обаче една млада дама може да разполага с толкова пари и такива влиятелни приятели, питат се в родината й. Официалната професия, с която тя се представя, е на модел и дизайнер. С тези й доходи обаче не може да подсигури и частица от лукса, в който търне. Според запознати от няколко години Малинская работи като „дама за ескорт”. Красавицата осигурява компанията си само на най-влиятелните и могъщи бизнесмени, а след като кризата ударила Русия, тя се пренасочила към меката на разврата – Дубай.

За начина, по който си подсигурява лъскавия живот стана ясно, след като самата тя е публикувала обява за услугите си в сайт за проститутки, базиран в богатото емирство. За час внимание от страна на Олеся, тарифата е близо 2000 евро, а за нощ удря почти 10 000.

В категории: Лайфстайл


2
Коментара
Флагман.БГ Сняг валя в Истанбул навръх Нова година Сняг валя в Истанбул навръх Нова година 01/01/2026, Четвъртък 20:40 0
Михаил ДИМИТРОВ Челси се раздели с Енцо Мареска по средата на сезона Челси се раздели с Енцо Мареска по средата на сезона 01/01/2026, Четвъртък 18:20 0
2
Коментара по темата
2.
Az
01.09.2016 21:09:46
2
5
Bahti prostata devochka da hareswa mangal pederas ....
1.
Хаджи
01.09.2016 19:36:25
2
9
Дано му дойдат на крака гости от Ислямска държава
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Банкомат на ДСК „глътна“ 100 евро в Пловдив, жената остана само с разписка Банкомат на ДСК „глътна“ 100 евро в Пловдив, жената остана само с разписка Машина на банка ДСК издава разписка за теглене, но не пуска банкноти, сигналът е подаден, клиентката търси съдействие Защо някои физици смятат, че живеем в черна дупка Защо някои физици смятат, че живеем в черна дупка Теорията не е най-убедителната идея за обяснение на нашата вселена Бунт срещу еврото: търговец обяви, че ще работи само в левове Бунт срещу еврото: търговец обяви, че ще работи само в левове Собственик на магазин в Добрич заяви, че няма да приема плащания в евро заради липсата на обществено допитване и притесненията за малкия бизнес Времето утре: слънце, силен вятър и сутрешен мраз в котловините Времето утре: слънце, силен вятър и сутрешен мраз в котловините Атмосферното налягане остава под нормата, температурите ще са по-високи от обичайното, но вятърът ще засилва усещането за студ Военните остават по-дълго на служба: пенсионната възраст се увеличава Военните остават по-дълго на служба: пенсионната възраст се увеличава Промените в Закона за отбраната влизат в сила след отхвърлено президентско вето и засягат всички категории военнослужещи 2026-та ще е тежка: Народът иска справедливост, надеждата за запазване на лева не угасва 2026-та ще е тежка: Народът иска справедливост, надеждата за запазване на лева не угасва Според феномена от Златица годината ще донесе протести, страх за доходите и сблъсък около еврото  Такситата поскъпнаха от Нова година: цените удариха тавана през 2026-та Такситата поскъпнаха от Нова година: цените удариха тавана през 2026-та Новите тарифи в София вече са факт след въвеждането на еврото, а по-скъпото возене се усеща още в първите дни на годината Еврото тръгна от Слънчев бряг, но част от банкоматите се сринаха Еврото тръгна от Слънчев бряг, но част от банкоматите се сринаха Платежната система стартира официално в полунощ, но още в първите часове се появиха и проблеми в страната Какво AI не може да направи и защо това е привилегия Какво AI не може да направи и защо това е привилегия И да, най-ценните решения, чувства и отговорности все още принадлежат на човека Ето я тайната съставка с ползи далеч отвъд готвенето Ето я тайната съставка с ползи далеч отвъд готвенето От грижа за кожата и косата до домашни мехлеми и как свинската мас се превръща в универсален помощник у дома
Светльо Витков остро срещу новогодишните програми: „Върхът на падението“ Светльо Витков остро срещу новогодишните програми: „Върхът на падението“ Лидерът на „Глас народен“ разкритикува празничните програми на големите телевизии, думите му предизвикаха бурна реакция в социалните мрежи Челси се раздели с Енцо Мареска по средата на сезона Челси се раздели с Енцо Мареска по средата на сезона Лондонският клуб обяви раздялата с италианския мениджър въпреки спечелените трофеи и борбата за място в Шампионската лига Кран Монтана в шок: броят на загиналите след новогодишния взрив продължава да расте Кран Монтана в шок: броят на загиналите след новогодишния взрив продължава да расте Швейцарските власти говорят за десетки загинали и над 100 ранени, обявено е извънредно положение в кантон Вале Мелания прикова погледите със сребърната си рокля, а Тръмп си пожела мир за света Мелания прикова погледите със сребърната си рокля, а Тръмп си пожела мир за света Първата дама впечатли с визията си на новогодишното парти в Мар-а-Лагою Полуголи в новогодишната нощ, как британците не признаха студа  Полуголи в новогодишната нощ, как британците не признаха студа  От Темза до Манчестър, може да се нагледате къси поли, ризи с копчета „по избор“ и минусови температури Рождениците на 1 януари: личности, които бележат обществения, културния и политическия живот Рождениците на 1 януари: личности, които бележат обществения, културния и политическия живот От наука и изкуство до политика, спорт и световна сцена – кои известни личности празнуват рожден ден днес Шоу в НБА и драма за Спърс: Сан Антонио надви Никс, но загуби Уембаняма Шоу в НБА и драма за Спърс: Сан Антонио надви Никс, но загуби Уембаняма Джулиан Шампани с рекордни 36 точки и 11 тройки, но контузията на Виктор Уембаняма помрачи зрелищната победа над Ню Йорк Дан Петреску се бори с тежко онкологично заболяване Дан Петреску се бори с тежко онкологично заболяване Румънската футболна легенда преминава през химиотерапия, близките му са до него в най-трудния момент Кървава Нова година в Швейцария: взрив в бар уби най-малко 10 души Кървава Нова година в Швейцария: взрив в бар уби най-малко 10 души Мощна експлозия разтърси елитния курорт Кран Монтана, десетки са ранени, болниците в региона са препълнени Пожар в претъпкан бар взе десетки жертви в Новогодишната нощ Пожар в претъпкан бар взе десетки жертви в Новогодишната нощ В луксозния швейцарски ски курорт Crans-Montana - полицията е въвела временна забрана за полети
Венци Стефанов, президент на Славия Венци Стефанов, президент на Славия Повече няма да позволя да ми се качват на главата. Виц на деня Виц на деня Старшината:
- Редник Петров, защо ви нямаше вчера на ученията по маскировка?
- Кой ви каза, че ме е нямало?
Виц на деня Виц на деня Мъж през ноща се натиска в жена си и и шепне:
- Искам с*кс...
Жената в просъница:
- Виж в хладилника...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Под 12 см, нито е токче, нито е сняг, нито е мъж!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори