×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • 31 юли е FASHION PHOTO DAY в Central Park Бургас, вижте подробности
  • Бизнесът с два месеца гратис за цените в евро
  • Външният дълг нарасна със 7 млрд. евро
  • САЩ заплашват Китай със 100-процентови мита
  • Производители вдигнаха цените на храните с 23%
  • Български са 30% от зеленчуците на пазара
  • Канада обяви, че ще признае палестинската държава през септември
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Муса наричал християните подпалка за ада, България щяла да стане Ислямска държава


Муса наричал християните подпалка за ада, България щяла да стане Ислямска държава
Ислямистите нападат всеки и твърдят, че ще превземат България, твърди мъж, пожелал анонимност
12 Август 2016, Петък, 13:19 ч.

Над 2000 са последователите му в Пазарджик и са много опасни, защото могат да слагат бомби и да се гърми в цяла България, предупреждава мъж от ромския квартал

Нещата вървят на война и България може да стане част от „Ислямска държава“. Това каза пред камерата на бТВ мъж от ромския квартал, пожелал анонимност. Лицето му бе скрито от страх за сигурността му.
В интервю с Румяна Попова мъжът, познаващ добре Ахмед Муса и част от неговите сподвижници, които в момента са в затвора заради проповедите си, каза, че джихадистите изпращат големи суми пари, за да се ислямизира страната ни. Всяка жена, която носи бурка, вземала по 600 лева, а брадатите роми – по 300 лева.
„Прибраха Муса, но нещата в махалата стават по-страшни. Нападат всеки, говорят, че ще превземат България. Няма да командват българи. Над 2000 са последователите му в Пазарджик. Много са опасни. Щом в Сирия отиват да се бият, значи могат да слагат бомби и да се гърми в цяла България. Живея със страх“, споделя мъжът.
На въпроса дали новите джихадисти имат оръжие, той отговаря, че е видял саби и бухалки. „Те бяха в джамията, но като хванаха Ахмед, си ги прибраха по къщите. Аз съм го чул да казва, че християните са врагове и подпалка за ада. С тях да не контактуват. На християнина жената, децата, парите му, богатството са му „хелял“. Значи може да ги използват, да  изнасилват българките“, добавя мъжът.
Според него, ситуацията скоро ще излезе извън контрол, а проблемът е, че държавата е абдикирала от тези райони, в които живее ромско население.

В категории: Политика


8
Коментара по темата
8.
mastera
15.08.2016 10:43:21
0
1
maika vi muslimi gadni vssi4koto mangaal na sapun!otvorete pak gazovite kameri
7.
А ТАКА
14.08.2016 02:08:40
0
3
ДА СЕ ОТКРИЕ ЛОВНИЯТ СЕЗОН ЗА ВРЕДЕН ДИВЕЧ-МАНГАЛИ.ПОСЛЕ РЕЖЕШ УШИТЕ И ВРЪЩАШ В ОБЩИНАТА.ЗА ЧИФТ ПО 500ЛВ. И ДВА КУБИКА ДЪРВА.
6.
защо ?
13.08.2016 16:09:23
0
4
ЗАЩО СПЯТ СЛУЖБИТЕ И ДО КОГА? СЛУЧВАЩОТО СЕ НЕ Е ОТ ВЧЕРА! ЯВНО БЕЗХАБЕРИЕТО Е ОСНОВНО ЗАНИМАНИЕ НА УПРАВНИЦИТЕ!
5.
HGFUYFUY
12.08.2016 20:33:20
1
1
Жалко, че не можеш да се обясниш с хора, които в мислите си живеят в 13-19 век. Хора, които не могат да правят на улицата или сред приятели разлика между разумен, прогресивен, здраво мислещ човек и заблуден религиозен фанатик. Иначе всички сме божи чеда и почитаме някаква религия. Това не ни оправдава, че трябва да гледаме надолу, вместо напред.
4.
Гайда
12.08.2016 12:08:07
1
10
Ааа това няма как да стане, боко обеща, а и д-а-н-с не са заплатаджии и далаверджии те не спят, бдят за народното благо...
3.
БИН ЛАДЕН
12.08.2016 12:04:46
1
8
СТАТИЯТА ЗА АМУДЖАТА ТЕРОРИСТ Я СГЪЧИХТЕ МНОГО НАКРАЯ ....ДАЙТЕЯ 3 ДЕНА НА ПЪРВА СТРАНИЦА ....ДА СИ НАПРАВИМ ИЗВОДА КАКВО НИ МИСЛЯТ АМУДЖИТЕ.......СТРАННО......!!!!!!!
2.
2
12.08.2016 11:31:54
4
15
За дребни стотинки наште управници ни продадоха на такива като тоя Муса
1.
ИСА
12.08.2016 11:08:06
0
15
на Муса вече са му гледали на кафе...усещам
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Стоян Копривленски отмаря в Гърция след тежките битки Стоян Копривленски отмаря в Гърция след тежките битки След кратката ваканция шампионът започва подготовка за следващите битки Арестуваха легендарния дилър Виктор Кашкавала Арестуваха легендарния дилър Виктор Кашкавала Опита да подкупи полицаи с 2000 лв., намериха буркан с марихуана и над 20 000 лв. Не пропускайте! Веселин Маринов ще пее на 1 август в Стария град на Несебър Не пропускайте! Веселин Маринов ще пее на 1 август в Стария град на Несебър Входът е свободен Щяха ли руснаците да ни загасят пожарите, ако още бяхме братушки Щяха ли руснаците да ни загасят пожарите, ако още бяхме братушки Русофии сравняват шведски самолети Fire Boss с Мики Маус и смятат, че страшилище за огъня са руските Бе-200 Борисов: От "дрийм тийма" на Терзиев в София останаха само... "дрийма" и знамето Борисов: От "дрийм тийма" на Терзиев в София останаха само... "дрийма" и знамето Санитарни кордони има само около ПП, аз не съм чул друг да не го искат никъде, заяви лидерът на ГЕРБ Асен Василев за напускането на столичния зам.-кмет: Питайте Васил Терзиев, той си избира екипа Асен Василев за напускането на столичния зам.-кмет: Питайте Васил Терзиев, той си избира екипа По-рано днес стана ясно, че зам.-кметът на София по финанси и здравеопазване Иван Василев напуска поста си. Това съобщи самият той във фейсбук Премиерът на Литва подаде оставка Премиерът на Литва подаде оставка Една от управляващите партии, Демократичният съюз "За Литва", постави ултиматум премиерът да напусне поста си до 18 август, в противен случай заплаши, че ще напусне коалицията Рецептата на леля Станка от Созопол за най-вкусните калмари ще ви направи кулинарен бог Рецептата на леля Станка от Созопол за най-вкусните калмари ще ви направи кулинарен бог Ароматът на скара и прясно изцеден лимонов сок превръщат всяка хапка в малък гастрономически празник Асен Василев обеща че ще ви направи 8 магистрали, 5 тунела, 7 моста. Е, возете се по тях, каза Бойко Борисов Асен Василев обеща че ще ви направи 8 магистрали, 5 тунела, 7 моста. Е, возете се по тях, каза Бойко Борисов Санитарен кордон има само около ПП, никой не ги иска, обяви лидерът на ГЕРБ Възобновяват директните полети по линия София-Ню Йорк Възобновяват директните полети по линия София-Ню Йорк Тя ще благоприятства развитието на двустранния туризъм, бизнеса и културния обмен между държавите, каза министърът на туризма Мирослав Боршош
Топ 5 летни мезета за водка, които всеки българин ще одобри Топ 5 летни мезета за водка, които всеки българин ще одобри От таратор до люти чушлета – любимите ни вкусове, които правят всяка чаша водка още по-българска Коя героиня от турските сериали си според зодията Коя героиня от турските сериали си според зодията Любов, драма и зодии – открий коя звезда от турските сериали е твоето астрологично отражение Гръцки кръчмари избиха рибата с нова такса Гръцки кръчмари избиха рибата с нова такса Поискали са 2,5 евро от клиентка за зехтин Това са цените в Албания за Лято 2025, по-евтино е от Гърция Това са цените в Албания за Лято 2025, по-евтино е от Гърция Бaлĸaнcĸaтa cтpaнa тeпъpвa нaбиpa пoпyляpнocт cpeд тypиcтитe, ĸoeтo eлиминиpa пpoблeмa c пpeтъпĸaнитe плaжoвe Канада ще признае Палестина за държава Канада ще признае Палестина за държава Отава следва примера на Великобритания и Франция, които в последната седмица изразиха позиция, че най-късно до септември конфликтът в Газа трябва да приключи Български национал направи супер изненадващ трансфер Български национал направи супер изненадващ трансфер Отиде в Тел Авив Мащабна руска атака по Киев, има загинали Мащабна руска атака по Киев, има загинали Ранени са над 50 човека, поне 2 са жертвите Украйна арестува офицер от ВВС, шпионирал за Русия! Зеленски обсъди с Тръмп мащабни споразумения Украйна арестува офицер от ВВС, шпионирал за Русия! Зеленски обсъди с Тръмп мащабни споразумения Военният е издавал информация на Кремъл за украинските изтребители Камчатка е като филм на ужасите, още се тресе и от събудения вулкан тече лава Камчатка е като филм на ужасите, още се тресе и от събудения вулкан тече лава Пет мощни вторични труса са фиксирани само за 10 минути Отиде си голямата германска спортистка Далмайер Отиде си голямата германска спортистка Далмайер Тя бе едва на 31 години
Проф. Николай Слатински Проф. Николай Слатински Надеждата ми е Украйна да издържи, докато Русия се сгромоляса Виц на деня Виц на деня Мъже, запомнете! Не е учтиво да питате дама за възрастта и. Достатъчно е да я попитате, знае ли руски? Виц на деня Виц на деня Съпругата:
- Утре е 30 годишнината от сватбата ни, искаш ли заколим прасето?
- Защо, то какво е виновно?! Брат ти ни запозна...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Как се нарича човек, който харесва всичко във фейсбук?
- Вселайко!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори