×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Моника Валериева чупи бутилки на Слънчака!


Моника Валериева чупи бутилки на Слънчака!
Силиконката побъркала сервитьорки и бармани
27 Юли 2016, Сряда, 19:49 ч.

Таксиджия я измами с 20 лв., моделката вдигна луд скандал


Моника Валериева се забърка в поредния скандал този месец! Тунингованата от главата до петите моделка отиде на море в “Слънчев бряг” с тайнствения си приятел и ужасите започнаха, пише Шоу.

Моделката скъса нервите на хотелиери, бармани и сервитьорки с капризите си и офейка към Гърция!

Първо Моника започнала с претенциите, че иска ВИП- апартамента на голям хотел точно до самия плаж. Стаите в него започват от 200 лв. за нощувка и е предпочитан главно от богати чужденци. От управата на хотела обаче ясно дали да се разбере, че нито са чували за Валериева, нито знаели колко ВИП е тя, за да й дадат такъв апартамент. Предложили й приличен апартамент с голяма тераса към плажа. С това се надявали, че всичко е приключено и клиентката ще бъде доволна. За съжаление всичко едва сега започвало. Новоизпечената певица не спирала да звъни по телефона и да пита, защо това е така, защо онова е иначе. Не харесала възглавниците, леглото, храната, обслужването. Дори обвинила управата, че хотелът е мутренски, след като видяла няколко бабаита, които се разхождали по коридорите.

Мони решила да се позабавлява и по дискотеките, но весе така се случвало, че сепарето за известни било отдавна резервирано за мастити морски бизнесмени. А тя трябвало да се настани на бара и да са омеша с “хората от народа”.

Най-големият скандал се разразил в една от най-големите чалготеки на Слънчака, където Валериева бутнала на земята бутилка шампанско, след като сервитьорката се забавила повече от 10 минути, докато й донесе лед. Моделката си тръгнала демонстративно, като хвърлила пари на масата, а клетото момиче трябвало да лази по пода и да събира банкнотите.

“Няма по-претенциозно момиче от нея, нямаше как да й угодим. Вечно беше недоволна”, коментират от хотела, в който отседнала Валериева. През цялото време гаджето й не продумало и дума и само вървяло редом до нея.

“Да дойда на море в Слънчев бряг и околия е най-голямата ми грешка това лято. От години не бях посещавала българското Черноморие, жалко.

Още утре си заминавам. Обслужване ниво 0, отношение ниво 0, измама ниво 10, мутри ниво10, комплекси - ниво 100!!!!!”, коментира моделката в социалната мрежа ден, преди да си вдигне гълъбите от родното море.

В последната вечер дори един таксиджия й взел 20 лв. за разстояние от максимум 5 километра. Валериева поискала касова бележка, а таксиджията й казал, че шефовете му не предвиждат издаването на такива документи. Ако искала, той можел да я върне обратно, откъдето я е взел, като включи брояча предварително. Клюката гласи, че Моника накарала гаджето си, да я заведе в Гърция, където била сигурна, че ще получи по-качествено обслужване и ще успее да си отпочине от трудовите си делници през годината.

В категории: Животът


7
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Роналдо се приближи до нова титла Роналдо се приближи до нова титла 16/04/2026, Четвъртък 08:40 0
Тервел ИЛИЕВ Драма в Шампионска лига и Реал пропищя от съдиите Драма в Шампионска лига и Реал пропищя от съдиите 16/04/2026, Четвъртък 08:27 2
Тервел ИЛИЕВ 43-годишен бургазлия вилня в "Славейков" 43-годишен бургазлия вилня в "Славейков" 16/04/2026, Четвъртък 07:57 2
Флагман.БГ Кои зодии пазят тайни най-добре Кои зодии пазят тайни най-добре 15/04/2026, Сряда 21:40 0
Тервел ИЛИЕВ Мария Шарапова влиза в нова роля Мария Шарапова влиза в нова роля 15/04/2026, Сряда 21:23 0
7
Коментара по темата
7.
Ицо Големия
28.07.2016 10:47:28
0
0
iskam da q lija
6.
ж
28.07.2016 04:14:53
0
1
Много е важно да имаш силисон в. Петите или в главата
5.
Рени
28.07.2016 00:48:30
1
2
Тая,пък за КВА се помисли притенциите в вкъщи,егати смешната.
4.
умна жена
27.07.2016 18:06:38
1
10
От цялата статия ,си направих следния извод-100%изтъкана от комплекси е госпожица Валериева!
3.
jeko
27.07.2016 17:48:06
1
11
Марш оттук и повече не се връщай! Егати и грозното джудже, че и с фасони.
2.
az
27.07.2016 17:19:24
2
11
za kovrite 20 kinta sa baq para
1.
napsuvai me
27.07.2016 17:16:58
1
1
хора елате в тази фейсбук група да се псуваме на воля:

https://www.facebook.com/Напсувай-ме-315350272187700/
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Мистерия на летището в Бургас, държавен самолет кацна 15 дни преди отварянето Мистерия на летището в Бургас, държавен самолет кацна 15 дни преди отварянето Аерогарата трябва да възобнови работа на 1 май след мащабна рехабилитация на пистата Добрин Бяндов: „Прогресивна България“ е шанс за достойно бъдеще под лидерството на доказан държавник Добрин Бяндов: „Прогресивна България“ е шанс за достойно бъдеще под лидерството на доказан държавник Това е исторически момент за България, каза той Тинка Дякова от „Прогресивна България“: Време е за дисциплина в държавата и реална свобода за инициативните хора Тинка Дякова от „Прогресивна България“: Време е за дисциплина в държавата и реална свобода за инициативните хора Депутатите трябва да изграждат мост между реалните нужди на гражданите, бизнеса и законодателната власт, каза тя "Лукойл" успокои пазара: Доставките на петрол за май са гарантирани "Лукойл" успокои пазара: Доставките на петрол за май са гарантирани След удължаването на лиценза от САЩ компанията уверява, че няма риск за снабдяването с горива, но не разкрива конкретни наличности Флагман.бг с 72-часов изборен маратон, очаквайте пълно отразяване на вота на 19 април (ВИДЕО) Флагман.бг с 72-часов изборен маратон, очаквайте пълно отразяване на вота на 19 април (ВИДЕО) Екипите на медията ни ще следят денонощно изборния процес, резултатите и сигналите за нарушения в страната и Бургаска област 30 кандидати за депутати загазиха, разследват ги за престъпления 30 кандидати за депутати загазиха, разследват ги за престъпления Вътрешният министър разкри, че са образувани преписки и уточни, че са нарушенията им са свързани с изборите Ексклузивно! Първи думи на Венелин Ташев след излизането му от ареста с кръвно 195 на 110 Ексклузивно! Първи думи на Венелин Ташев след излизането му от ареста с кръвно 195 на 110 Снощи служители от Общината ме предупредиха какво ме очаква днес, тръгнах посред нощ от Гърция, мафията опита да пречупи дъщеря ми Мариета, но тя е силна като мен, но успяха със съпругата ми Стефка… Каримански: Дефицитът расте и сянката на дълговата спирала наднича зад гърба ни Каримански: Дефицитът расте и сянката на дълговата спирала наднича зад гърба ни Високите цени на електроенергията и горивата може да има дисциплиниращ болезнен ефект от гледна точка на това да станем по-спестовни Скъпият дизел ще е най-малкият ни проблем, скоро може да няма гориво по бензиностанциите, твърди експерт Скъпият дизел ще е най-малкият ни проблем, скоро може да няма гориво по бензиностанциите, твърди експерт Неофициални източници успокояват: Бургаската рафинерия имала горива поне до края на май Жалко, няма да ни заместят: Роботите са пълен провал в домакинската работа Жалко, няма да ни заместят: Роботите са пълен провал в домакинската работа В предвидима лабораторна среда машините се справят в 90% от случаите, но в реалния дом търпят крах
250 милиарда долара за мир с Иран? 250 милиарда долара за мир с Иран? Израелска медия твърди, че такава цена се обсъжда в преговорите Ръководството на Европейската инвестиционна банка се впечатли от напредъка по детската болница и Студентския кампус на Бургас Ръководството на Европейската инвестиционна банка се впечатли от напредъка по детската болница и Студентския кампус на Бургас Делегацията на ЕИБ включваше вицепрезидента Марек Мора, главния финансов съветник Борислава Габровска, която е с изключителен принос за важните за Бургас проекти, ръководителя на офиса в София Теодор Радонов, съветника Руксандра Сердеан-Верде Лекарите се борят за живота на жената, запалена от мъжа си в Ситово Лекарите се борят за живота на жената, запалена от мъжа си в Ситово Пострадалата все още е с опасност за живота Симулативен процес с ученици в Съдебната палата на Бургас Симулативен процес с ученици в Съдебната палата на Бургас Ментор на участниците бе съдия Станимира Иванова  от Окръжен съд - Бургас Експертност и опит в името на регионите: Коя е Фатме Рамадан от „Прогресивна България“ Експертност и опит в името на регионите: Коя е Фатме Рамадан от „Прогресивна България“ Дългогодишната ѝ работа в държавната администрация в сектор „Земеделие“ не е само ред в биография, а натрупан практически опит в една от най-трудните сфери на страната Благотворителна футболна инициатива събра 2400 евро в подкрепа на дете от Несебър Благотворителна футболна инициатива събра 2400 евро в подкрепа на дете от Несебър Събитието показа силата на съпричастността и единството Над 100 дизайнерски яйца ще представи Деница Благоева в Бургас. Над 100 дизайнерски яйца ще представи Деница Благоева в Бургас. Експозицията се реализира с подкрепата на Община Бургас Ултамаратонец почина при опит за рекорд Ултамаратонец почина при опит за рекорд Бившият кралски морски пехотинец е бил открит в отдалечения планински район Кинтейл в северозападната част на шотландските планини в събота Турски тираджия се заби в сграда в Новозагорско и загина на място Турски тираджия се заби в сграда в Новозагорско и загина на място По първоначални данни товарен автомобил МАН с прикачено ремарке е загубил управление, напуснал е пътното платно и се е ударил в сграда Почина Олга Петрова Почина Олга Петрова Нейната светлина ще продължи да живее във всяка изложба, във всяка картина и във всеки спомен.
Бойко Борисов Бойко Борисов Хората знаят: като дойде ГЕРБ - строят. Другите само приказват Виц на деня Виц на деня - Скъпи, направих палачинки като извинение, че блъснах колата.
- Какво си направилааа?!
- Палачинки.
Виц на деня Виц на деня Две блондинки си лафят.
Едната пита:
- И защо не си отворила на новото си гадже, когато е позвънял на вратата ти?
Другата:
- Щото баба ми казваше, че мъж който звъни на вратата - не чука!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Бог е създал половите органи, за да може българинът да изказва кратко и точно мислите си
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори