×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Уникално! Статия в "Бургазки фар" от 1937 година показва каква Франция изгубиха французите


Уникално! Статия в "Бургазки фар" от 1937 година показва каква Франция изгубиха французите
Времената преди фалшивата "толерантност" са били много по-спокойни и мирни, а хората - сигурни за живота си
18 Юли 2016, Понеделник, 14:15 ч.
Автор: Веселин ВАСИЛЕВ

След края на лятната ваканция, съдиите в Нанси не работили, защото нямало дела


Тъжно, но факт – Франция не винаги е била арена на кървави антентати, организирани от фанатизирани джихадисти, които разстрелват без милост десетки невинни граждани в концертни зали, кафенета, магазини, редакции или ги газят с камиони по улиците, когато са излезли да празнуват. Не е имало хаштагове: “Аз съм Париж”, “Аз съм Ница”, нито запалени свещи, цветя и плющени играчки в памет на жертвите. Не са изказвани и безсмислени съболезнования от държавни глави след всяка трагедия, пълни с общи фрази: “Ние сме с вас”, “Ще останем единни в борбата срещу терора”,“наш дълг е да работим за един мирен свят” и т.н.

“Мирен свят” френският народ е имал много преди днешните т.нар. европейски лидери да се родят. Френските градове са водели спокоен и идиличен живот, без никаква престъпност. И това е било реалност не преди векове, а само преди 80 години.

Уникални факти за това време във Франция разкрива кратка информация, публикувана в някогашния вестник “Бургазки фаръ”. Ето какво пише в нея:

“Френският град Нанси, който наброява 120 000 жители, e постигнал един похвален рекорд, на който могат да завидят и по-малките градове:  през 1937 година не е отбелязано нито едно криминално престъпление. Когато лятната съдебна ваканция привършила, съдиите не са работили, защото нямало дела”.

Това, което техните предци са градили столетия, днешните късогледи и алчни политици на Европа са на път да унищожат за десетилетия. Модерната в наше време доктрина на “мултикултурализъм”, смесваща хора с различен бит, култура, религия, степен на цивилизованост и т.н., е самоубийствена за европейските страни. Но политиците упорито и системно я налагат, а всеки здравомислещ човек, който възстава срещу нея, веднага е заклеймяван като фашист, расист и ислямофоб.

В категории: Животът


Веселин ВАСИЛЕВ Автор
Веселин ВАСИЛЕВ
9
Коментара
9
Коментара по темата
9.
Мистър Мос
20.07.2016 14:25:18
1
0
Радостина е много рунтава отдолу. само това мога да кажа. Къде къде по-добре от нея е анадолската пръчка. Аз на нея място в мойта медия и пазя.
8.
Мечо Пух
20.07.2016 14:13:18
0
1
Уважаеми г-н Василев, миналата седмица дадох интервю на Радостина Георгиева, много, ама много добра Ваша журналистка. Поклон пред уменията, които е придобила в Бургас, след като ми каза, че родом е от някакво сливенско селце. Не знам какво става с нейната вагина, но след интервюто, което и дадох сега имам гъбички и това много ме притеснява. Изпратете я за ново интервю, да обсъдим с нея този личен проблем. Притеснявам се, защото го пое много навътре и се тръгна със силни болки в седалището.
7.
Nazi
18.07.2016 18:59:29
2
12
Само не разбрах срешу какво роптаят долните толерасти и педе-такива. Истината, че западните демокрации преминаха на на ниво олигофренокрация и докато ги забаламосват с кампании като "Не на расизма" мюсюлманите като марокански скакалци превзеха страните им. Французите имат още малко време да се осъзнаят, да се хванат всички като един за пушките и да прочистят страната си. В противен случай до 15-20 години главите на последните посмели да кажат, че са французи и християни ще стоят набучени на колове покрай Шан-з-елизе и Променад англез. Едва ли някой може да измисли по-идиотски край на велика хилядолетна нация.
6.
Бай Хуй
18.07.2016 18:10:29
1
11
Не мога да разбера срещу какво роптаят тролчета, срещу истината ли?
5.
до румен курвото
18.07.2016 17:31:11
2
4
Внимавай какво пишеш, че полицията може да те хване!
4.
румен чолаков
18.07.2016 17:21:35
13
1
ДА ВИ ЕБА МАЙКАТА ДА ВИ ЕБА, ШЕ ТИ СЛОЖА МАСЛО В ОГЪНЯ, ФЛАГМАН, ЧЕ ЩЕ ПРАВИТЕ ТЕРОР В БУРГАС С 1000 ЗАФИНАЛИ И 50000 РАНЕНИ, ЧЕ ЩЕ ВИ ВКАРАТ В ЗАТВОРА
3.
Бате Вили
18.07.2016 17:16:35
13
2
Флагман, вие сте много тъпа медия! Само сега да публикувате,че Бойко Борисов почина, с вас ще ви е свършено!
2.
НИК
18.07.2016 17:11:11
12
5
БРАВО БЕ ВАСИЛЕВ....!!!, ГОЛЯМО ПРОЗРЕНИЕ ,ГОЛЯМА СТАТИЯ....ТОЛКОВА СЪЩЕСТВЕНА И ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ ,ЧЕ ОСТАВАМ ВТРЕЩЕН ОТ УМОЗАКЛЮЧЕНИЯТА ТИ!!!!!!!???????!!!!!!!
ЗНАЕШ ЛИ КВО СИ МИСЛЯ .....,ЧЕ АКО БЕШЕ КАЧИЛ В ДОЛНАТА ЧАСТ НА САЙТА СИ ДРУГА СНИМКА ,НА ГОЛА МАДАМА НА КОЯТО ЛЕКО И СЕ ПОДАВА ПУТЕНЦ*ТО И ЗОВЕ НАРОДА ЗА "КАФЕ"................ТО ПО СЪЩЕСТВЕНА РАБОТА ЩЕШЕ ДА СВЪРШИШ!!!!!!
1.
иван
18.07.2016 17:04:10
18
7
Стига бе, Флагман!!! Стига бе безмозъчни журналистченца!!!
Престанете да манипулирате хората с глупостите си.
Нещастници!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Адреналин на макс в Бургас: Световният елит на аквабайка превзема Сарафово, Евроспорт излъчва на живо Адреналин на макс в Бургас: Световният елит на аквабайка превзема Сарафово, Евроспорт излъчва на живо Морският град спечели оспорвана битка с Франция, Полша и Белгия за домакинството на JET SKI WORLD CUP GRAND PRIX 2026 Гръцки звезди пренасят духа на Миконос в Za Zú Гръцки звезди пренасят духа на Миконос в Za Zú Greek Matinee превръща южния плаж на Слънчев бряг в най-горещата дневна сцена на сезона Мистерия с шофьора на тира-убиец, невидим е на снимките, разкри регионалният министър Мистерия с шофьора на тира-убиец, невидим е на снимките, разкри регионалният министър Колегите имат съмнение, че се е движил в двете посоки празен и възниква въпроса защо, добави той Експеримент край Бургас: С 15 декара фиданки проверяват дали у нас ще произвеждаме маслини и зехтин Експеримент край Бургас: С 15 декара фиданки проверяват дали у нас ще произвеждаме маслини и зехтин Тъжна вест! Космонавтът ген. Александър Александров пое към вечния си полет сред звездите Тъжна вест! Космонавтът ген. Александър Александров пое към вечния си полет сред звездите Румен Радев изрази съболезнования към семейството, подчертавайки историческото значение на мисията от 1988 година за авторитета на страната ни Лекари от две болници в Бургас се грижат за ранените на аутобана Лекари от две болници в Бургас се грижат за ранените на аутобана  Засега не се налага операция на пациента, за който се грижат лекарите в МБАЛ „Сърце и Мозък“, стабилно е състоянието и на втория пострадал Окръжният прокурор на Бургас: Експертиза ще установи гръмнала гума ли е причината за трагедията край Карнобат Окръжният прокурор на Бургас: Експертиза ще установи гръмнала гума ли е причината за трагедията край Карнобат Тестовете за употреба на наркотици и на алкохол са отрицателни, каза той на брифинг   Министър Илин Димитров: България и Турция могат да постигнат много повече  в туризма Министър Илин Димитров: България и Турция могат да постигнат много повече в туризма Банско, Боровец, СПА и балнео дестинациите ще бъдат представени пред туроператори от Турция през зимния сезон Ето как изглежда мантинелата на АМ „Тракия” след тежката катастрофа с жертва (СНИМКИ) Ето как изглежда мантинелата на АМ „Тракия” след тежката катастрофа с жертва (СНИМКИ) Държавата трябва да отговори на много въпроси след този пореден инцидент, завършил фатално Кокаинов удар във Варна: ГДБОП закопча 7 души в две спецакции Кокаинов удар във Варна: ГДБОП закопча 7 души в две спецакции Антимафиотите откриха над 450 грама кокаин, около 95 000 евро, електронни везни и боеприпаси
Не е модерно, но защо Макрон продължава да носи слънчеви очила на закрито Не е модерно, но защо Макрон продължава да носи слънчеви очила на закрито Елисейският дворец обясни, че френският президент се възстановява от лек очен проблем, който причинява дразнене и чувствителност към светлина Тъжна развръзка: Разкриха от какво е починала Едже Иртем от „Шербет от боровинки“ Тъжна развръзка: Разкриха от какво е починала Едже Иртем от „Шербет от боровинки“ Окончателната аутопсия сочи алкохолно отравяне, а мистерията около внезапната смърт на 35-годишната актриса приключи Гърция погва Airbnb имотите, българи рискуват глоби до 20 000 евро Гърция погва Airbnb имотите, българи рискуват глоби до 20 000 евро Проверяват се данъчна регистрация, приходи, пожарогасители, детектори за дим, застраховки и дали жилището изобщо може да се отдава на туристи Проф. Иво Христов: Вървим към Трета световна, САЩ пишат сценария „НАТО 3.0“ и ни превръщат във васали Проф. Иво Христов: Вървим към Трета световна, САЩ пишат сценария „НАТО 3.0“ и ни превръщат във васали Според него промяната е невъзможна, защото корумпираният ни елит е удобен на Запада, а обществото няма живи сили за отпор От Бургас до Айфеловата кула: Георги Карагеоргиев ще бори престъпността в Париж От Бургас до Айфеловата кула: Георги Карагеоргиев ще бори престъпността в Париж Той се включи в елитна европейска бригада, която ще съдейства за сигурността на милионите туристи в най-горещите зони на мегаполиса Брюксел въвежда пълен чат контрол с едноименен закон Брюксел въвежда пълен чат контрол с едноименен закон Либерал-глобалистите успяха да прокарат текста в последния момент днес, докато много евродепутати отсъстваха САЩ удариха Иран, Техеран отвърна по американски бази в Залива САЩ удариха Иран, Техеран отвърна по американски бази в Залива Новата ескалация поставя под въпрос крехкото примирие, след като Вашингтон обяви удари по десетки цели, а Иран атакува военни обекти в Кувейт и Бахрейн Осъдиха Тръмп да плати над 5 млн. долара по дело на Е. Джийн Каръл за сексуално посегателство Осъдиха Тръмп да плати над 5 млн. долара по дело на Е. Джийн Каръл за сексуално посегателство Федерален съд в Ню Йорк нареди парите да бъдат преведени на писателката след изчерпване на възможностите за обжалване Знаков бизнесмен изчезна - колата му е паркирана, вещите му са вътре, а него го няма Знаков бизнесмен изчезна - колата му е паркирана, вещите му са вътре, а него го няма Полицията издирва шефа на хлебозавод „Мио“ Димитър Георгиев от Павликени с дронове и термокамери, проверява се и версия за отвличане Отиде си Бони Тайлър, гласът на Total Eclipse of the Heart Отиде си Бони Тайлър, гласът на Total Eclipse of the Heart Уелската певица почина на 75 години след тежко боледуване в Португалия
Румен РАДЕВ Румен РАДЕВ Ще подкрепяме Украйна според възможностите си, а такива нямаме Виц на деня Виц на деня Бабички питат дете пред блока:
- Ти, чий син си, бе бабе?
- Ами, ние с татко не знаем, а мама не ни казва...
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, няма нужда да ревнуваш! В леглото си по-добра от всички твои приятелки. Статус във фейсбук Статус във фейсбук Попитах в женски форум как да кача няколко килограма, че съм хърбава. Толкова нови псувни и клетви научих...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори