×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

ВМРО съгласни с БСП за проруски президент, Каракачанов поиска падане на санкциите


ВМРО съгласни с БСП за проруски президент, Каракачанов поиска падане на санкциите
Националистите и БСП не се разбраха за общ кандидат за държавен глава
13 Юли 2016, Сряда, 10:50 ч.
Автор: Лъчезар Лисицов (снимка: Авторът)

Националистите обаче не се разбраха с червените за обща кандидатура


ВМРО и БСП не се разбраха за общ кандидат-президент. Това стана ясно след днешните преговори между двете формации, инициирани от червените. Те направиха брифинг в парламента.

Лидерът на ВМРО Красимир Каракачанов обаче е съгласен с БСП, че следващият президент трябва да е отворен към Русия. След въпрос на „Флагман” той каза, че санкциите срещу Руската федерация трябва да отпаднат, тъй като нямали ефект и вредяли единствено на почтения и легалния бизнес.

На питането – дали санкциите трябва да паднат, Каракачанов отговори: „Съвсем логично е това”.
Той се съгласи със становището на БСП – че мандатът на Росен Плевнелиев е провал и че настоящият държавен глава не водел балансирана външна политика.

Според Каракачанов, Русия следвало да е равноправен партньор на България и това било от национален интерес. Следващият президент не трябвало да повтаря „като папагал” тезите на ЕС и НАТО и да действа като тяхно лоби.

Лидерът на ВМРО изключи вариант левите и националистите да имат общ кандидат за президент.
Имаме решение на партията от 17 април за „патриотична коалиция”. В нея ще са ВМРО, НФСБ, „Атака” и други от това пространство, изтъкна Красимир Каракачанов.

Корнелия Нинова все пак се опита да остави вратичката отворена. Тя каза, че от двете формации си обещали да разговарят отново, когато левите стигнат до обсъждане на конкретни имена като кандидатури.
Лидерът на БСП отново използва случая да разкритикува остро мандата на Росен Плевнелиев.

В категории: Политика


Лъчезар ЛИСИЦОВ Автор
Лъчезар ЛИСИЦОВ
16
Коментара
16
Коментара по темата
16.
Мара що
15.07.2016 22:36:15
0
0
Айдееееее, активираха най-младия доносник!!! Еййй доносника си е доносник, на какъвто и да се прави.
15.
надзирателя
14.07.2016 22:15:58
0
0
ВСИЧКИ ЩЕ МИ ПАДНЕТЕ
14.
ДГД
14.07.2016 02:55:01
8
1
Чехльо, бившия комсомолец е най-позорния президент.
13.
ДС
13.07.2016 21:12:34
2
9
Умри свиньо продажна, дебела!
12.
РУСИЯ И БЪЛГАРИЯ ВИНАГИ ЗАЕДНО!
13.07.2016 16:19:01
27
4
РУСИЯ И БЪЛГАРИЯ ВИНАГИ ЗАЕДНО! РУСИЯ И БЪЛГАРИЯ ВИНАГИ ЗАЕДНО! РУСИЯ И БЪЛГАРИЯ ВИНАГИ ЗАЕДНО! РУСИЯ И БЪЛГАРИЯ ВИНАГИ ЗАЕДНО!
НАТО ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ ЗАЕДНО С ВСИЧКИ ПРОДАЖНИ АМЕРИКАНИЗИРАНИ ПРОФАНИ !!!!РУСИЯ И БЪЛГАРИЯ ВИНАГИ ЗАЕДНО! РУСИЯ И БЪЛГАРИЯ ВИНАГИ ЗАЕДНО! РУСИЯ И БЪЛГАРИЯ ВИНАГИ ЗАЕДНО! РУСИЯ И БЪЛГАРИЯ ВИНАГИ ЗАЕДНО!
НАТО ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ ЗАЕДНО С ВСИЧКИ ПРОДАЖНИ АМЕРИКАНИЗИРАНИ ПРОФАНИ !!!!РУСИЯ И БЪЛГАРИЯ ВИНАГИ ЗАЕДНО! РУСИЯ И БЪЛГАРИЯ ВИНАГИ ЗАЕДНО! РУСИЯ И БЪЛГАРИЯ ВИНАГИ ЗАЕДНО! РУСИЯ И БЪЛГАРИЯ ВИНАГИ ЗАЕДНО!
НАТО ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ ЗАЕДНО С ВСИЧКИ ПРОДАЖНИ АМЕРИКАНИЗИРАНИ ПРОФАНИ !!!!РУСИЯ И БЪЛГАРИЯ ВИНАГИ ЗАЕДНО! РУСИЯ И БЪЛГАРИЯ ВИНАГИ ЗАЕДНО! РУСИЯ И БЪЛГАРИЯ ВИНАГИ ЗАЕДНО! РУСИЯ И БЪЛГАРИЯ ВИНАГИ ЗАЕДНО!
НАТО ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ ЗАЕДНО С ВСИЧКИ ПРОДАЖНИ АМЕРИКАНИЗИРАНИ ПРОФАНИ !!!!РУСИЯ И БЪЛГАРИЯ ВИНАГИ ЗАЕДНО! РУСИЯ И БЪЛГАРИЯ ВИНАГИ ЗАЕДНО! РУСИЯ И БЪЛГАРИЯ ВИНАГИ ЗАЕДНО! РУСИЯ И БЪЛГАРИЯ ВИНАГИ ЗАЕДНО!
НАТО ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ ЗАЕДНО С ВСИЧКИ ПРОДАЖНИ АМЕРИКАНИЗИРАНИ ПРОФАНИ !!!!
11.
as
13.07.2016 15:59:06
3
17
номер 5, говедо продажно, руски гъзолизецо, има едни официални данни и те са тези на НАЦИОНАЛЕН СТАТИСТИЧЕСКИ ИНСТИТУТ - БЪЛГАРИЯ а не някакъв долнопробен руски сайт, който даже нямам намерение да отварям.
Та в тези официални данни на НСИ - БЪЛГАРИЯ има разбивки по месеци, години и държави, където дори прост, продажен гъзолиец би разбрал, че стокообмена от България в посока Русия е нищожен на фона на всички други държави в ЕС.
10.
aphex
13.07.2016 15:50:43
1
18
Вмро и Бсп заедно. Бсп-наследницата на Бкп, която унищожи Пиринския край... Пишман патриоти сте всичките. Гладни, срамни въшки
9.
aphex
13.07.2016 15:48:45
1
14
Скапани рубладжии. Вие всичките сте си плюли в устата и повтаряте руските мантри. Плевнелиев е най-достойният президент до сега. Не като оня дупелизец Първанов. Вижте си курвата Симеонов -до оня ден Сидеров ви бе лице, после го плюхте, после пак го целувате. Мизерници!
8.
БСП - лява партияе ок
13.07.2016 15:48:10
10
2
Това е повече от чудесно. Наистина трябва да стоплим отношенията си с Русия. А колкото до Плевнелиев, по голям разединител на нацията аз не познавам от него. На всичкото отгоре оказа че дори не знае конституцията на собствената си страна. Абе изобщо това подобие на президент трябва да бъде забравено възможно най бързо. Успех на г-жа Нинова и партията БСП. Смятам че този път хората ще изберат по достоен президент. Успех и на г-н Каракачанов и патриотите.
7.
от 1
13.07.2016 15:15:19
10
2
хакам ви го в американските и турски човки 2 и 5 хакам ви го в американските и турски човки 2 и 5 хакам ви го в американските и турски човки 2 и 5 хакам ви го в американските и турски човки 2 и 5 хакам ви го в американските и турски човки 2 и 5 хакам ви го в американските и турски човки 2 и 5 хакам ви го в американските и турски човки 2 и 5 хакам ви го в американските и турски човки 2 и 5 хакам ви го в американските и турски човки 2 и 5 РУСИЯ Е ВСИЧКО
6.
chengeta gadni
13.07.2016 14:22:22
0
3
,.,.
5.
ДО 2
13.07.2016 14:15:26
5
1
Не го знам 1 малоумен ли е, трол ли е, но ти определено си идиот!
На, чети русофобско к.опеленце.:

http://www.cprb.ru/display.php?bg/bg-ru
4.
в
13.07.2016 14:01:17
0
7
Маските на комунягите паднаха!
3.
e
13.07.2016 14:00:31
2
5
ще изчукам всички руски кучки!
2.
as
13.07.2016 13:53:46
4
17
Малоумен трол, кой ти ги набива тия лъжи за износа към Русия?
Износа на България към Русия e нищожен на фона на останалия. Преди ембаргото беше едва около 1млрд годишно. Това е 5 пъти по-малко от износа на България само за Германия.
2/3 от износа на България е насочен към страни от ЕС, а скапанати ти Русия е пак повтарям нищожен.
България изнася за страните от ЕС стоки за 30 млрд годишно. Набии си го в празната русофилска глава и спри да ръсиш глупости.
1.
дасдас
13.07.2016 13:01:36
19
8
гадния рязан турчин че сети навреме колко е важно да има диалог между него и путя и как без такъв бързо бързо се стопи турската касичка,ама нашите главочи слушкат нато и ес и серът върху родния бизнес,който една голяма част е тясно свързан с Русия, колкото и неприятно да е за русофобите, ама това е факти мили мои, износът ни за ес е в пъти пъти по-малък отколкото е за Русия и други бивши руски републики...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Правителство до дни? Прогресивна България няма да бави мандата Правителство до дни? Прогресивна България няма да бави мандата Консултациите при президента Илияна Йотова започват на 5 май, а първият мандат може да бъде връчен още същата седмица Загиналата при катастрофата край Гега е планинарка, разкриха и кой е прокурорът Загиналата при катастрофата край Гега е планинарка, разкриха и кой е прокурорът Жертвата е работела в кабелната телевизия в железничарския град Колко скоро ще чуем мантрата „Заварихме катастрофа – предишните са виновни“? Колко скоро ще чуем мантрата „Заварихме катастрофа – предишните са виновни“? Очакванията към новата власт звучат почти метафизично: да върне цените назад, да стабилизира нестабилното, да внесе ред в глобалния хаос. Реалността обаче е далеч по-прозаична Село, изгоряло до последната къща, оживя във възстановка на Априлското въстание Село, изгоряло до последната къща, оживя във възстановка на Априлското въстание Мащабна историческа възстановка припомни опожаряването на селото и подвига на местните родолюбци, сред които е съратникът на Левски Гатьо Шишков Трагедия в Петрич: Прокурор заспа и автомобилът му падна в дере, жена загина Трагедия в Петрич: Прокурор заспа и автомобилът му падна в дере, жена загина Пробите му за алкохол и наркотици са отрицателни, а разследването се наблюдава от Софийската градска прокуратура Иван Гайков: Пред Община Приморско се откриват сериозни възможности за развитие Иван Гайков: Пред Община Приморско се откриват сериозни възможности за развитие Съвсем скоро ще представим и конкретните стъпки и концепцията, които ще следваме в следващите години, каза той Не съм член на ГЕРБ, бях подкрепен от тях на избори - в Царево ни предстои много работа Не съм член на ГЕРБ, бях подкрепен от тях на избори - в Царево ни предстои много работа Разговаряме с кмета на Община Царево Марин Киров след повече от 3 часа литургия в храма на града по повод днешния празник на Св. княз Борис-Михаил Бюст-паметник на Васил Левски вдигнаха в 120-годишното училище на град Българово (ВИДЕО) Бюст-паметник на Васил Левски вдигнаха в 120-годишното училище на град Българово (ВИДЕО) Кметове, родители, учители и ученици почетоха патронния празник на едно от най-старите училища в Бургаска област Крис и Юлиян от „Молец“ се готвят за турне с „Параклис“ Крис и Юлиян от „Молец“ се готвят за турне с „Параклис“  Искаме да видим кои песни ще разплачат хората, споделят те Мъртви делфини изплуваха край Варна, експерти търсят причината Мъртви делфини изплуваха край Варна, експерти търсят причината Тела на морски бозайници са открити на различни плажове
Кой печели от войните по пътя на коприната? Проф. Витанов: Иран и Китай не може да бъдат победени Кой печели от войните по пътя на коприната? Проф. Витанов: Иран и Китай не може да бъдат победени Как се побеждава страна, в която след като аятолахът каже „Алах Акбар, идва американският Сатана“ и скачат 90 милиона срещу него, попита той Фалит на авиокомпания в САЩ: Скъпото гориво удря евтините полети Фалит на авиокомпания в САЩ: Скъпото гориво удря евтините полети Нискобюджетният превозвач спира дейност след провален спасителен план, а Европа се готви за по-скъпо лято и отменени полети Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия M/T EUREKA е бил заловен край провинция Шабва, а властите работят за гарантиране на безопасността на екипажа Китай се опълчи на САЩ: Няма да спазваме санкциите за иранския петрол Китай се опълчи на САЩ: Няма да спазваме санкциите за иранския петрол Пекин обяви, че американските мерки срещу китайски рафинерии нарушават международното право и няма да бъдат признавани Никола Цолов с шампионски обрат в Маями: Победи ван Хупен с 0.170 секунди пред очите на Стоичков Никола Цолов с шампионски обрат в Маями: Победи ван Хупен с 0.170 секунди пред очите на Стоичков Той спечели втори пореден успех във Формула 2 след зрелищна битка до финала Тръмп изтегля 5000 американски войници от Германия след остър спор с Мерц Тръмп изтегля 5000 американски войници от Германия след остър спор с Мерц Решението поставя нов натиск върху Европа да увеличи разходите за отбрана и да поеме по-голяма отговорност в НАТО Плувец мина 55 км сред 5500 крокодила и счупи световен рекорд Плувец мина 55 км сред 5500 крокодила и счупи световен рекорд Анди Доналдсън преплува река Орд в Австралия за 11 часа и 51 минути, въпреки жегата, насрещния вятър и крокодилите във водата Китът Тими вече е на свобода след спасителна акция край Германия Китът Тими вече е на свобода след спасителна акция край Германия Той беше заседнал в Балтийско море, а доброволци го изведоха и му поставиха проследяващо устройство Легендата на Формула 1 Алекс Дзанарди почина на 59 години Легендата на Формула 1 Алекс Дзанарди почина на 59 години Италианецът, който завладя сърцата на феновете със своите подвизи и дух на победител, си отиде внезапно Край на евтините полети? Войната в Близкия изток и поскъпналото гориво удрят самолетните билети Край на евтините полети? Войната в Близкия изток и поскъпналото гориво удрят самолетните билети Цените се увеличават, а авиокомпаниите съкращават маршрути. Какво очаква пътуващите през идните месеци?
Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Разделението на ПП-ДБ е грешка Виц на деня Виц на деня - Защо жените отделят толкова много време и средства за външния си вид, вместо за развитието на интелекта си?
- Защото слепите мъже са много по-малко, от глупавите...
Виц на деня Виц на деня - Ти ме търсиш само за с*кс.
- Добре, ела утре... утре ще бъркаме бетон!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Караш ме да гася лампата по време на с*кс, а после ми се сърдиш, че не съм те познал на улицата!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори