×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Meteo Balkans предупреждава за интензивни валежи, вятър и градушки
  • Почивката в Гърция с 30-40 процента по-солена
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Пълен потрес! Натирено гадже побърка ченгетата, реже гуми на патрулка в центъра на Бургас


Пълен потрес! Натирено гадже побърка ченгетата, реже гуми на патрулка в центъра на Бургас
Полицаите отишли по сигнал за силен шум и заварили пияната жена да крещи по апартамента на любовника си
11 Юли 2016, Вторник, 00:45 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративна

Екшънът се разиграл около полунощ на ул. „Сливница“


Скандал с любимия, гонка с полицаи и нощувка в ареста. Така завърши вчерашният ден за 28-годишна жена от Раднево. Екшънът се разиграл около полунощ на ул. „Сливница“ в центъра на Бургас.

Полицейски патрул дошъл на адреса по сигнал за силен шум. Служителите на реда заварили пияната Й.Р. да крещи по апартамента на любовника си. Жената се оплакала, че била изгонена от 37-годишния си приятел след бурен скандал.

Единият полицай паркирал служебния „Опел Астра“ и заедно с колегата си и пияната се качили до апартамента. Докато униформените разговаряли с любимия й, Й.Р. слязла пред кооперацията и срязала задната дясна гума на служебния автомобил, след което тръгнала да бяга.

След кратко преследване тя е настигната и арестувана. Жената предала доброволно ножа, с който срязала гумата на полицейския патрул.

В категории: Крими


13
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Откриват новата сграда на пожарната служба в Камено на 14 май Откриват новата сграда на пожарната служба в Камено на 14 май 11/05/2026, Понеделник 17:40 0
Емел МАХМУД Учени: Гласуването може да удължи живота Учени: Гласуването може да удължи живота 11/05/2026, Понеделник 15:20 0
13
Коментара по темата
13.
Дядо Гошо
12.07.2016 19:59:53
0
4
На тоя наркоман дето от сутрин до вечер надува една и съща песен на Азис как още никой не му е палнал клечката е живо чудо.
12.
АЗ
12.07.2016 19:27:18
0
3
ДО АДМИНА- Защо допускате тези наркомански коментари?
11.
До 3
12.07.2016 15:28:20
6
2
Ей цървул вмирисан от чекия правен. Ограничен копелдак си ти където всяка сутрин броиш овцете край оградата си.Ела в Бургас бе мишко да ти изкарам бъбреците през задника. Ще те еба в главата проста.
10.
Кой
12.07.2016 13:06:58
3
1
Кой яде на мецохуя?
Мецо що ябеш все младо на твое дърто хуйо?
Мрцо ти в хотел балгсрю кйофте въртиш ли? Па в царево ахтопол че скри се ?!??!? Що по далехо на идеш па сина си не срамиш сеинйо
Що еба хедвро лукова катя що се криеш . Аз в хотел българия мн добре знам кво се случва НО НЕКА ВОДНАТА ПАЛАТА ОСТАНЕ СЪХС ГЕЙ ДЕБЕЛ СТРАХЛИВ ПЕДЕРАС НАВИХ НА ФУНИЙКА СТОТАЧКА И ЩО ДА НЕ ТИЯ НАБИЯ В ГЪЗъ курвоооооо
9.
Курчо
12.07.2016 13:01:37
2
2
Ще поспа и мислите ще си сабера
КатеРуске смучкемрчковицехотелкебългария шеки шеки шеки
8.
Курчо
12.07.2016 12:59:22
2
2
Надруса се пича сам самичак, след което меча засърбяго и де да виде и где да чикне вайбъра беше пълен
Пълен потрес касабова спретна алчо в газъ и го преметна , мятай алчо мятай гъза ми и ела в редакцията от мъж на жена отзад им го подай нека болка да има понеже наща болест с билка цяр не ще да има и нека твоя кур е корав понеже ни станахме за смях
После по сле ПОСЛЕПИС ИС
ОТ- малко съм объркан НО !
7.
Мечо Кух
12.07.2016 12:25:30
0
8
Вижте сЯ пичове , не се карайте. Всички сме "граждани" на РБ , някой са по-културни , други са по-малко , боли ви фара .
6.
Фхйй
12.07.2016 12:13:25
2
7
Не разваляйте хубавия бой с караници.Срещнете се и си решете проблема.
5.
До4
12.07.2016 12:03:17
8
2
Панелка може да има баба ти или майка ти
4.
ggp
12.07.2016 11:54:23
4
7
Селяците страстно се защитават. Намери тая радневска тръба и си я прибери в панелката.
3.
До 2
12.07.2016 11:43:52
19
16
Ето... реакцията на гражданина не закъсня. Мършо това че, майкати те е родила в по-голям град не те прави по голям от хората от малките градове. Факта че, чакаш да изкоментираш, издава колко си ограничен умствен. А майкати и баща ти 100% са от периферията на града. Това е типичния комплекс на истинските селендури като теб.
2.
:)
12.07.2016 10:40:05
12
50
Поредния прост гларус, докарал нагла селянка в Бургас. Марш на село пияна маймуно!
1.
Khj
12.07.2016 10:32:10
3
25
Капутчета спрете да слагате дрога на курвите
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Прокурори обсъдиха вредите от наркотиците и наказателната отговорност с ученици в Айтос Прокурори обсъдиха вредите от наркотиците и наказателната отговорност с ученици в Айтос Дискусията между прокурори и ученици постави акцент върху рисковете от употребата на наркотични вещества и последствията за непълнолетните Искат 250 000 евро за къщата на Калушев край Царево Искат 250 000 евро за къщата на Калушев край Царево Зловещата хижа "Петрохан" също се продава - цената е 1 милион евро Откриват новата сграда на пожарната служба в Камено на 14 май Откриват новата сграда на пожарната служба в Камено на 14 май Специализиран противопожарен автомобил ще бъде на 24-часово дежурство в района, а инфраструктурата е проектирана така, че да осигурява бърз изход на екипите към основната пътна мрежа Момичетата на БК „Свети Влас” се класираха за финалите на държавното първенство по баскетбол Момичетата на БК „Свети Влас” се класираха за финалите на държавното първенство по баскетбол Отборът на БК „Свети Влас” за момичета до 12 години постигна значим успех и ще участва в Републиканското първенство Ти си вдъхновение за всички: Джирото с жест към незрящия Виктор Асенов Ти си вдъхновение за всички: Джирото с жест към незрящия Виктор Асенов Организаторите на едно от най-големите спортни състезания в света публикуваха видео с 30-годишния българин в социалните си мрежи Бизнесът скочи: В този ден не трябва да се почива Бизнесът скочи: В този ден не трябва да се почива Колкото по-малко работим, толкова по-малки ще бъдат доходите и работните заплати „Прогресивна България" внесе пакет законопроекти за контрол на цените и съдебни реформи „Прогресивна България" внесе пакет законопроекти за контрол на цените и съдебни реформи Предвиждат се промени в Закона за защита на конкуренцията и потребителите, както и нови мерки срещу спекулата В библиотека "Младост" в Несебър отвори врати нов, модерен дигитален клуб В библиотека "Младост" в Несебър отвори врати нов, модерен дигитален клуб Участниците имат възможност да се потопят в света на съвременните технологии чрез практически занимания и индивидуална подкрепа Ще загуби ли БСП централата си на бургаската ул. "Фердинандова" 60? Всички партии оглеждат офиса на социалистите Ще загуби ли БСП централата си на бургаската ул. "Фердинандова" 60? Всички партии оглеждат офиса на социалистите "Прогресивна България", "Възраждане", а защо не и "Продължаваме промяната" може да се нанесе в дома на социалистическата партия в Бургас ГДБОП показа снимки от бардака, разбит на ул. „Апостол Карамитев“ в Бургас ГДБОП показа снимки от бардака, разбит на ул. „Апостол Карамитев“ в Бургас Складът е превърнат в персонална розова стая, а в шкафчето има презервативи и ролетка
Испания, Ирландия и Словения обявиха бойкот, няма да излъчват Евровизия Испания, Ирландия и Словения обявиха бойкот, няма да излъчват Евровизия Юбилейното 70 издание на конкурса ще се проведе във Виена Унгария въвежда еврото, ето кога Унгария въвежда еврото, ето кога Изпълнението на изискванията за приемане на еврото ще бъде сериозно предизвикателство за новото правителство Задава се двойно увеличение на лихвите през тази година Задава се двойно увеличение на лихвите през тази година Πpичинaтa зa пpoмянaтa e влoшeнaтa инфлaциoннa ĸapтинa Евакуират по въздух още пътници от кораба, засегнат от хантавирус Евакуират по въздух още пътници от кораба, засегнат от хантавирус По данни на Световната здравна организация 8 души на борда са се разболели, като трима от тях са починали ЕС отхвърля Шрьодер като посредник с Москва за войната ЕС отхвърля Шрьодер като посредник с Москва за войната Путин иска това, защото бившият канцлер е бил лобист за руски държавни компании, смята Кая Калас Санторини ограничава достъпа на туристи Санторини ограничава достъпа на туристи Допускат се до 8000 души да посещават острова ежедневно от круизните кораби 45 години без Боб Марли: Легендата, която превърна регето в глас на свободата 45 години без Боб Марли: Легендата, която превърна регето в глас на свободата Вижте любопитни факти от биографията на музиканта Самолет на Turkish Airlines се запали на летище в Непал Самолет на Turkish Airlines се запали на летище в Непал Пътниците са в безопасност, на борда е имало 277 пътници Легендарният отряд „Азов“ се завръща Легендарният отряд „Азов“ се завръща Бойците започват акция в Мариупол с цел деокупация на града Инвестиция за милиарди евро: Румъния започна мегапроект в Черно море Инвестиция за милиарди евро: Румъния започна мегапроект в Черно море Neptun Deep за €4 млрд. трябва да донесе първи газ през 2027 г. и да засили ролята на Румъния в региона
Кирил Домусчиев Кирил Домусчиев Корабът потъва, а оркестърът на заемите, чиновниците и синдикатите свири Виц на деня Виц на деня Разговор между две приятелки:
- Как може да ме наричаш глупачка пред всички?!
- Извинявай, но не си ме предупредила, че го криеш...
Виц на деня Виц на деня Разпит в полицията:
- Вашият съсед да ви е давал наркотици?
- Не.
- А жена му да ви е давала?
- Извинете, за наркотици ли говорим все още?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Като минеш 50г. е по-лесно да преживееш раздяла, отколкото махмурлук.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори