Бургас ще има „Съдърланд Арена“. Вижте къде ще е!
28 Юни 2016, Вторник, 06:20 ч.
Автор: Иван КОЛЕВПроспериращата школа на Костадин Джамбазов и Благо Митрев ще тренира при най-добрите условия
Лидерът в аутсорсинг сектора на България „Съдърланд Глобъл Сървисиз“ продължава инвестициите си във футболния „Локомотив“ (Бургас).За нуждите на проспериращата школа, водена от легендите Костадин Джамбазов и Благо Митрев, компанията ще изгради модерна спортна база.
Едно от помощните игрища на стадион „Лазур“ ще бъде възстановено, а в неговата поддръжка и доизграждане ще бъдат инвестирани сериозни средства, за да може там при най-добрите условия в Бургас да тренират децата от футболната академия. Договорът с фирмата, стопанин на съоръжението - "Спортс пропърти мениджмънт" вече е подписан, а сътрудничеството ще е дългосрочно.
Припомняме, че „Съдърланд глобъл сървисиз“ е в основата на възраждането на легендарния бургаски клуб. Плановете на компанията са до пет години да изгради силна школа и отбор, който да играе в професионалния футбол.
Заради таксата на Урсула от 3 евро, пратките от Temu и AliExpress се свиха с до 40%
Френската TF1 откри Слънчев бряг: Българското море е новият хит за туристите
Немислимите обрати: 5-те най-величествени момента в историята на US Open
Потребители направиха интерактивна карта на "бизнесите с нормални цени в България"
5 от най-великите моменти в историята на US Open
Доброволци на СНЦ “Приятели на морето – Бургас” проведоха акция за зарибяване на езерото Мандра
Трагедия: 22-годишна инфлуенсърка загина при катастрофа с мотор край Черно море
Нови видеозаписи обърнаха разследването за убийството на Георги Кузев - обвиняемите вече са осем
63-годишен от Свети Влас подкара Пежо с 1,75 промила
Евровизия изпя лебедовата песен на Васил Терзиев
Развръзка по случая "Петрохан", две експертизи са готови
Три кражби по Южното Черноморие разкрити, откраднатото е върнато
