×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Израелската армия обяви, че атакува едновременно Техеран и Бейрут
  • Честит 3 март, българи!
  • Иран атакува Саудитска Арабия тази нощ: Посолството на САЩ в Рияд е в пламъци
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бъчварова: Политически чадър над Митьо Очите няма, съветвам премиера да съди ген. Атанасов


Бъчварова: Политически чадър над Митьо Очите няма, съветвам премиера да съди ген. Атанасов
Ще посъветвам премиера да заведе дело за клевета, каза Румяна Бъчварова
12 Юни 2016, Понеделник, 00:57 ч.

Близките на Димитър Желязков се притесняват от атентат в болницата, но ние правим каквото трябва, за да не се случи това, каза вътрешният министър

Няма политически чадър нито над Митьо Очите, нито протекции над полицейските началници. Работата им постоянно се наблюдава. Ще посъветвам премиера да заведе дело за клевета срещу ген. Атанас Атанасов. Това каза в „Здравей, България“ по Нова телевизия вътрешният министър Румяна Бъчварова, след като водещият Виктор Николаев припомни обвиненията на бившия шеф на вътрешната комисия, че се прикриват полицейски шефове, въпреки данните за злоупотреби от тяхна страна. Атанасов обвини Румяна Бъчварова, че е само лице на МВР, а фактическото му управление е в ръцете на премиера Борисов.
„Как да коментирам човек, който твърди, че във вечерта по време на стрелбата, сме били с премиера близо до Бургас на софра? Очевидно той се е фиксирал в определени личности и разпространява откровени лъжи, за да компрометира премиера и ръководството на МВР“, заяви вътрешният министър.
Причината една група да си позволява такъв мъжки спор с друга група пред невинни хора, вечерящи там и да си разменят куршуми, не означава ли тотално незачитане на всичко, попита водещият, а Бъчварова отговори с „да“.
„Драстичен е случаят. Фактът, че си позволяват по този начин да реагират определени хора, дори по най-маловажен повод, е голям проблем. Вижте обаче какво става по света! Има хора, които си мислят, че всичко им е позволено. Наша е задачата да им покажем, че ако се случва, ще бъдат санкционирани“, подчерта министърът.
Тя припомни, че четири дни преди стрелбата в Слънчев бряг, има задържана група от 16 души в Бургас. „Цялата информация, която има налична в момента и по работата по случая с Митьо Очите, показва, че няма чадър над организираната престъпност. Този екип в Бургас е работил и по делото, заради което той е бил осъден. Усещането за безнаказаност обаче владее и хората, които си позволяват да говорят в една такава ситуация“, добавя Бъчварова.
Водещият обаче каза, че голямата битка е кой да продава наркотици в заведенията, дали сами или друга група да бъде допусната. „Говори се, че голям клуб без наркотици няма. Някои си имат дори стаи за дрогиране и това властите го знаят“, заяви Николаев.
Вие имате ли отговор защо хората, които твърдят тези факти, не са подали информация към нас и не са сезирали прокуратурата, попита министърът. Много е лесно да говориш и да възпроизвеждаш слухове, коментира тя. На въпроса кой е започнал стрелбата в Слънчев бряг, обаче тя не отговори, тъй като това била следствена тайна.
„Близките на Митьо Очите се страхуват от атентат в болницата. Тяхно право е да се притесняват, но ние правим каквото трябва, за да не се случи това“, каза още Румяна Бъчварова.

В категории: Крими


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
12
Коментара
Емел МАХМУД Тръмп се закани на Испания Тръмп се закани на Испания 03/03/2026, Вторник 21:18 2
Емел МАХМУД Експлозии отекнаха в Доха, Абу Даби и Дубай Експлозии отекнаха в Доха, Абу Даби и Дубай 03/03/2026, Вторник 20:57 0
12
Коментара по темата
12.
ХХХ
13.06.2016 21:04:13
0
1
Преди 10-на години лично от устата на Бойко в качеството си на главен секретар на МВР се тръбеше следното послание към гражданите:Окажете ли се на едно място с бизнесмени с 20-30 души техни охрани или приятели,независимо в заведение или на друго място,най-добре е да станете и да напуснете незабавно!!!Това е нашия цар слънце седнал сега да ми убеждава хора...пълна пародия на всичко ..Бъчварова може да го потърсиш в медийния архив спомням си го като бял ден.
11.
Аз
13.06.2016 20:11:26
0
0
Хора, разберете едно нещо. Не са виновните циганите, турците, българите, арменците за положението в странабаната ни. Виновни са само простите, малоумните олигофрени от всички етноси които гласуват за този банкенски цървул и свитата му. С това си изречение на недо^баната свиня Бъчварова : "ние сме осигурили полицейска защита за близките на Очите и самия него", ясно си каза че полицията брани такива утрепки малоумни разбили и унищожили не една или две човешки съдби, вместо обикновените български граждани, които си вадят хляба по честния начин. Тиквата съм се убедил че е прост но пък за сметка на това е хитрвц, възползвайки се от простолюдието на хората. Така че главния проблем са простите тъпунгери на които им дай само магистрали, лентички, три папи му го подават в устата и други тем подобни простотии типични по скоро за един подивял селяндур отколкото за премиер на 1300 годишна страна.
10.
прах
13.06.2016 16:22:24
1
0
госпожо министър, свалете държавната охрана от ранения митьо и гробницата му, тогава може и да се направя, че ви вярвам...дайте снимки на всички от митьовата група, като не пазите обикновените хора, поне ние да се пазим сами от бандитите
9.
бранник
13.06.2016 13:32:04
0
0
Ай да ва еба и шматките, гербаджий, бспари, дпсари, реформатори всичките под ножа. За нищо не ставате.
8.
чадъри
13.06.2016 12:55:18
0
3
има ли чадър над Митьо Очите ????
Ами на някой от групата му да е повдигнато обвинение за рекет, самоуправство или хулиганство. Или по закон в България можеш спокойно да ходиш по заведенията с 30-40 човека и да биеш тия дето не те кефят !!!!
7.
стига бе
13.06.2016 12:52:03
0
1
Този екип в Бургас е работил и по делото, заради което той е бил осъден. - СИГУРНО ИМА ПРЕДВИД МИЛЕН ДИМИТРОВ или някой от другите :):))))
6.
Г-жа Бъчварова
13.06.2016 12:12:42
0
5
е най-неадекватният министър на вътрешните работи от началото на българската история до сега.
5.
фпф
13.06.2016 11:53:02
0
1
какво стана с онзи от нсо май го скриха а . та той утре може да изпее от къде ще мине боко кифича и да го свитнат . щом се е продал на митя какво му пречи да се продаде и на терористи те даже ще му платят двойно
4.
До г-жа Бъчварова
13.06.2016 11:37:28
0
4
Нали сте големи демократи,нали за демокрация се борите...аааа!?И за пример все Америка давате!?За свободно слово!?Боко като плюе всеки ден хората!?Мамка ви продажна българоубийци подли и лицемерни...Казал си е мнението ген.Атанасов и най вероятно ще се аргументира.Айде не заплашвайте със съд подлеци ...вие като плещите глупости лъжи всеки ден,ааа!?За мен мн логично и истина неговото становище..и недейте да правите хората на будали.
3.
Шш
13.06.2016 10:59:01
1
4
Бъчварова е дърта курва кучето е другата курва борисов
2.
Охрана на паркинг
13.06.2016 10:26:56
0
3
И само за едно паркомясто има убит ранен, бизнес мен който е на портала на ада,страх от оъравянето му в болницата,и поругаване на гроба на покойния?да бе да.Той народа наистина е прост ама чак толкова.
1.
tt
13.06.2016 10:18:16
0
6
А ЗАЩО ГО ПАЗЕШЕ БОДИГАРД ОТ НСО ТОГАВА . И ЗАЩО ГО ВОЗЯТ В КОЛАТА НА РУМЕН ОВЧАРОВ
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Това бяха най-успешните бизнеси в България след Освобождението Това бяха най-успешните бизнеси в България след Освобождението Текстилът и банковият сектор поставят основите на индустриалния растеж 12 партии и 10 коалиции са подали документи за изборите 12 партии и 10 коалиции са подали документи за изборите Срокът за регистрация изтича утре Платихме с над 106 млн евро повече данъци този януари спрямо миналата година Платихме с над 106 млн евро повече данъци този януари спрямо миналата година Януарските данъчни приходи бележат значителен ръст и оказват влияние върху фискалната стабилност Пиле във фурна с хрупкава коричка и сочна вътрешност - рецепта стъпка по стъпка Пиле във фурна с хрупкава коричка и сочна вътрешност - рецепта стъпка по стъпка Лесна домашна техника за перфектно изпечено месо с балансирани подправки и златиста кожа Датата на раждане и усещането за младост - какво показват популярните нумерологични тълкувания Датата на раждане и усещането за младост - какво показват популярните нумерологични тълкувания Според публикации в лайфстайл медии числата в рождената дата се свързват с енергия, излъчване и нагласа към живота Изпитани методи за по-нисък разход на гориво при автомобила Изпитани методи за по-нисък разход на гориво при автомобила Малки промени в шофирането могат да спестят значителни разходи и да удължат живота на двигателя Важно пояснение за електронните рецепти и достъп до информация за пациентите Важно пояснение за електронните рецепти и достъп до информация за пациентите Пациенти сигнализират за липса на видимост на електронните предписания в здравното досие Ново изследване предлага различна хипотеза за произхода на живота на Земята Ново изследване предлага различна хипотеза за произхода на живота на Земята Международен екип от учени свързва ранното развитие на човека с космически процеси и древни метеоритни сблъсъци Български учени откриват нови ползи от люляка и негови съставки Български учени откриват нови ползи от люляка и негови съставки Растението, познато с ароматните си цветове, може да има потенциални приложения в медицината и биотехнологиите Състезателите на Яхтклуб „Черноморец Бургас” поздравиха бургазлии и гостите на града с красиво морско шествие Състезателите на Яхтклуб „Черноморец Бургас” поздравиха бургазлии и гостите на града с красиво морско шествие Причината беше по повод Трети март – Националния празник на Република България
Великобритания изпраща разрушител и два хеликоптера в Кипър Великобритания изпраща разрушител и два хеликоптера в Кипър Новината идва на фона на ескалацията на напрежението в Близкия изток и атаките с дронове срещу британската база Акротири на остров Кипър Експлозии отекнаха в Доха, Абу Даби и Дубай Експлозии отекнаха в Доха, Абу Даби и Дубай Това стана в момент, когато Иран продължава ударите си в Персийския залив Ново изследване предлага различна хипотеза за произхода на живота на Земята Ново изследване предлага различна хипотеза за произхода на живота на Земята Международен екип от учени свързва ранното развитие на човека с космически процеси и древни метеоритни сблъсъци Марк Рюте заяви, че ударите срещу Иран се ползват с "широка подкрепа" в Европа Марк Рюте заяви, че ударите срещу Иран се ползват с "широка подкрепа" в Европа Генералният секретар на НАТО подчерта, че алиансът няма директно участие, но солидарността с Европа е ясна Тити Папазов се прибра от Израел след трудна евакуация и разказа за преживяното Тити Папазов се прибра от Израел след трудна евакуация и разказа за преживяното Баскетболният треньор сподели, че ситуацията в региона е била изключително сериозна и е „била готов за нещо много тежко“ Доналд Тръмп с решаващо изказване за хода на войната Доналд Тръмп с решаващо изказване за хода на войната Иран иска да преговаря, но казах, че e твърде късно, каза американският президент Airbnb гпредлага нови услуги, които ще зарадват туристите Airbnb гпредлага нови услуги, които ще зарадват туристите Платформата планира частни превози от летищата, докато в Европа расте натискът за регулации Лавров: Не сме видели доказателства, че Иран разработва ядрено оръжие Лавров: Не сме видели доказателства, че Иран разработва ядрено оръжие Руският външен министър допълни, че МААЕ дори е твърдяла обратното Мелания Тръмп - първата дама, която оглави Съвета за сигурност на ООН Мелания Тръмп - първата дама, която оглави Съвета за сигурност на ООН САЩ застават до всички деца по света. Надявам се скоро мирът да бъде ваш“, заяви тя Руският президент се намеси във войната в Иран Руският президент се намеси във войната в Иран Той подчерта, че мащабната война между САЩ/Израел и Иран вече не е локален конфликт
Делян ДОБРЕВ, депутат от ГЕРБ Делян ДОБРЕВ, депутат от ГЕРБ Арабският свят спасен от американско ПВО, Русия е със сериозни загуби Виц на деня Виц на деня - Муцка, вярно ли е, че си се омъжила за депутат?
- Да!
- И как е?
- Не съм много доволна!
- Защо?
- Цяла вечер обикаля около леглото, маха с ръце и ми разправя, колко ще ни е хубаво в леглото!
Виц на деня Виц на деня - Иванчо, ти кого слушаш повече, мама или татко?
- Повече слушам мама!
- Защо?
- Ами тя повече говори!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Кавалерство - отношението на един мъж към жената на друг мъж!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори