×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Симеонов, Сидеров и Каракачанов проведоха първата си обединителна среща


Симеонов, Сидеров и Каракачанов проведоха първата си обединителна среща
Говорихме със Сидеров за първи път след седем години, каза лидерът на НФСБ
10 Юни 2016, Петък, 17:33 ч.
Автор: Лъчезар Лисицов

Водачите на "Атака" и НФСБ си обещали да не говорят за миналото


Ключова среща между тримата националистически лидери Валери Симеонов, Волен Сидеров и Красимир Каракачанов се е състояла днес. Това разкри пред журналисти председателят на НФСБ Симеонов. Той пристигна в парламента след срещата.

Според Валери Симеонов не е било решено нищо по същество. Важното било, че вече си говорят, след като с Волен Сидеров се разделили преди седем години.
Лидерът на НФСБ обясни, че не се е стигнало до някакво разбирателство, а си разменили „общи приказки”.

„Няма какво да говорим. Видели сме се, седнали сме, разменили сме си няколко приказки. Това е”, коментира Валери Симеонов.

След въпрос на „Флагман” – кога в НФСБ ще се реши въпросът дали може да се прави коалиция с „Атака”, Симеонов отговори: „На партията трябва да им се предложи нещо конкретно. Какво мога да им предложа сега? Мога да им кажа – видяхме се със Сидеров. Не сме говорили от 2009 г. – от седем години не сме си говорили с него. Е, говорихме.”

Валери Симеонов се пошегува по отношение на Сидеров: „Не съм го захапал за врата”.

„Говорили сме нормално. Разбрахме се да не говорим за миналото, защото тогава няма да се разберем, засега", каза още лидерът на НФСБ. 

Той заяви, че вероятно ще има и други срещи. Красимир Каракачанов бил инициатор и идеолог на обединението.

В категории: Политика


Автор
7
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Защо са тъжни пенсионерите Защо са тъжни пенсионерите 20/06/2026, Събота 11:00 1
Тервел ИЛИЕВ Влак падна от мост в Германия Влак падна от мост в Германия 20/06/2026, Събота 10:40 0
Тервел ИЛИЕВ Прогноза за времето: Жегата настъпва Прогноза за времето: Жегата настъпва 20/06/2026, Събота 08:30 0
7
Коментара по темата
7.
djingo-mango-singo kücek
10.06.2016 20:07:14
1
2
Tcigani moral i sram nyamat. Bezsramni, dolni proyavi na tcigani, vidyali vlast i se fasizirali daje,
6.
Аптикадир
10.06.2016 19:27:35
2
6
Тази дружба е по заповед на Москва ! В един хубав слънчев ден тези "патриоти" със златните си пръсти ще гласуват за правителство на ДПС и БСП ! Този филм сме го гледали вече през 2013 год. ПОДЛОГИ на ДПС !
5.
Ирод
10.06.2016 18:12:14
2
5
Те ти булка Спасовден! Само не е ясно кой ще го ражда...

Шведска тройка знам какво е, ама патриотична такава за първи път виждам. Интересно кой на кого и какво е правил...
4.
Иво
10.06.2016 16:42:47
1
4
Тези,които плюват се уплашиха май?
3.
българин
10.06.2016 16:41:44
7
11
аз като казвах че и тримата са продажници никой не вярваше е истината излезе наяве велизар енчев излезе свестен и почтен човек и затова ще гласувам за него
2.
хахахаха
10.06.2016 15:15:49
6
7
Браво. Патриотичен фронт "Атака" звучи добре, някак се отлепя от езика със замах.
1.
дсада
10.06.2016 14:56:20
8
14
среща преди изборите ли си правят....щот един без друг заникъде не са ...палячовци
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Защо няма спасители по плажовете (ВИДЕО) Защо няма спасители по плажовете (ВИДЕО) Летният сезон по Южното Черноморие вече е в разгар, но концесионерите са изправени пред сериозно предизвикателство - хроничен недостиг на кадри Жега преди лятото: Юнско слънце и до 33 градуса в събота Жега преди лятото: Юнско слънце и до 33 градуса в събота Голямата изненада обаче е температурата на морската вода, тя вече е около 24 градуса по Южното Черноморие Феноменът "Стоян Колев": Как с брутални клипчета в тик-ток се печелят по 20 хил. евро на месец Феноменът "Стоян Колев": Как с брутални клипчета в тик-ток се печелят по 20 хил. евро на месец Докато Gen Z го смята за житейски професор, съдът го остави зад решетките заради дрога зад волана Новият собственик на „Перла“ Нено Михалев нае и плажа пред резиденцията Новият собственик на „Перла“ Нено Михалев нае и плажа пред резиденцията Нено Михалев гарантира пред Флагман.бг, че плажната ивица ще бъде поддържана, в съответствие с най-високите световни стандарти за премиум дестинации Битката за незаконния град: Инвеститорът отвърна на Коцев Битката за незаконния град: Инвеститорът отвърна на Коцев "Форест клуб" каза своята истина, тя е различна от тази на кмета Урок по благородство: Как един предприемач стигна върха и се превърна в най-големия меценат на Бургас Урок по благородство: Как един предприемач стигна върха и се превърна в най-големия меценат на Бургас Големият дарител Руси Куртлаков пред Катя Касабова за пословичното трудолюбие и новата история на града Крум Зарков: Правосъдието лекува патологии, но срещу олигархичния модел един закон не стига Крум Зарков: Правосъдието лекува патологии, но срещу олигархичния модел един закон не стига Нужни по-големи амбиции, ако искаме да живеем в демократична държава, а именно в управление на мнозинството, а не на малък елит, добави бивш правосъден министър  Румен Радев: Ако допуснем да се наложат санкции срещу Вагит Алекперов, означава да се простреляме в крака Румен Радев: Ако допуснем да се наложат санкции срещу Вагит Алекперов, означава да се простреляме в крака Този човек вложи много ресурси и усилия ние да имаме една от най-модерните рафинерии в Европа, мотивира се българският премиер Ще останем ли без щангисти и шахматисти на Олимпиадата в Лос Анджелис през 2028-ма? Ще останем ли без щангисти и шахматисти на Олимпиадата в Лос Анджелис през 2028-ма? Предстои състезание през октомври, на което се вземат квоти, а предизвикателството пред федерацията е дали да участва, казва спортният министър  Масирана акция на УКОРС в Бургас: Солени глоби за колоездачи по пешеходните зони (ВИДЕО) Масирана акция на УКОРС в Бургас: Солени глоби за колоездачи по пешеходните зони (ВИДЕО) Обществен ред започнаха безкомпромисни проверки. Само за два дни бяха санкционирани десетки нарушители
Тръмп отвърна на критиците за Иран: Те са свършени, това е безусловна капитулация! Тръмп отвърна на критиците за Иран: Те са свършени, това е безусловна капитулация! Кой обаче плаща репарации, ако не губещата страна, а „капитолирания“ Техеран ще получи 300 млрд. долара Volkswagen предприема исторически съкращения и закрива 50 000 работни места Volkswagen предприема исторически съкращения и закрива 50 000 работни места Главният изпълнителен директор защити драстичното преструктуриране на автомобилния гигант заради засилената конкуренция от Китай Обещанието, което разплака света: Трагичната съдба зад триумфа на Ян Диоманде Обещанието, което разплака света: Трагичната съдба зад триумфа на Ян Диоманде Пътят на Диоманде към професионалния футбол е изпълнен с поредица от тежки разочарования и болезнени откази в някои от най-големите европейски клубове Извън блясъка на прожекторите: Кой е Йоан Манзамби и защо историята му вдъхнови футболна Европа Извън блясъка на прожекторите: Кой е Йоан Манзамби и защо историята му вдъхнови футболна Европа Как един спортист отказа да бъде инфлуенсър, за да спаси кариерата си От 50 хиляди до 12 милиона за нощ: Как 40-годишният вратар на Кабо Верде взриви Световното по футбол От 50 хиляди до 12 милиона за нощ: Как 40-годишният вратар на Кабо Верде взриви Световното по футбол Абсолютният дебютант на мондиала шокира планетата, след като удържа паметно нулево равенство срещу действащия европейски шампион Испания Иран премахва таксите за преминаване през Ормузкия проток за 60 дни Иран премахва таксите за преминаване през Ормузкия проток за 60 дни Според официално изявление на Висшия съвет за национална сигурност на Иран разходите за транзита през протока ще бъдат поети изцяло от иранската държава Черният рекорд на новия член: България оглави еврозоната по най-висока инфлация Черният рекорд на новия член: България оглави еврозоната по най-висока инфлация Докато в Швеция цените замръзнаха, на родния пазар преминаваме през класически транзитен шок Водата на плаж във Варна е опасна за къпещите се, обяви РЗИ Водата на плаж във Варна е опасна за къпещите се, обяви РЗИ Според данните на здравната инспекция водата представлява риск за здравето на къпещите се в тази зона Пес Патрул, Roblox, Мистър Бийн оживяват в Пясъчния град на Бургас Пес Патрул, Roblox, Мистър Бийн оживяват в Пясъчния град на Бургас Фестивалът на пясъчните скулптури е сред емблематичните летни събития на Бургас и е част от културните инициативи, които подкрепят кандидатурата на града за Европейска столица на културата 2032 Проф. Рачев: Времето е само за море, водата в Созопол стига 24 градуса Проф. Рачев: Времето е само за море, водата в Созопол стига 24 градуса Астрономическото лято настъпва в 11:24 часа в неделя
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Двама във фитнеса.
- С колко клякаш?
- С триста.
- Килограма ли?
- Зора.
Виц на деня Виц на деня Две змии си говорят.
- Ние отровни ли сме?
- Защо?
- Прехапах се.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Спри да гледаш назад, там няма нищо за теб.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори